Развитие на млади футболисти (София)

BGSupporters форум

Развитие на млади футболисти (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:4
04.09.2021 12:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 3:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
18.09.2021 13:00 4 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:4
25.09.2021 11:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:8
02.10.2021 11:00 6 кръг Г Септември (София) 0:4
09.10.2021 11:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
16.10.2021 11:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
06.11.2021 11:00 11 кръг Д Барокко (София) 7:1
05.03.2022 11:00 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
12.03.2022 12:00 13 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:0
19.03.2022 17:30 14 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
26.03.2022 15:30 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 7:0
01.04.2022 11:00 16 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
06.04.2022 09:00 17 кръг Д Септември (София) 0:1
09.04.2022 11:00 18 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
16.04.2022 11:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:1
30.04.2022 11:00 20 кръг Г РД Спорт (София) 2:1
07.05.2022 11:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
14.05.2022 17:30 22 кръг Г Барокко (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин (Благоевград) 22 10 2 10 36:34 32
8 РД Спорт (София) 22 7 8 7 29:26 29
9 Развитие на млади футболисти (София) 22 8 4 10 42:41 28
10 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 22 5 2 15 25:46 17
11 Барокко (София) 22 2 1 19 13:93 7

Развитие на млади футболисти (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 17:00 - Д Септември (София) 1:4
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Д ОФК София (София) 1:2
04.09.2021 13:00 2 кръг Г София спорт (София) 1:4
11.09.2021 15:00 3 кръг Д Олимпиец (София) 0:4
18.09.2021 15:00 4 кръг Д Гранит (Владая) 1:5
25.09.2021 17:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:7
02.10.2021 13:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:3
09.10.2021 09:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 1:5
16.10.2021 13:00 8 кръг Г ОФК София (София) 0:5
23.10.2021 13:00 9 кръг Д София спорт (София) 0:2
31.10.2021 13:00 10 кръг Г Олимпиец (София) 1:3
07.11.2021 13:00 11 кръг Г Гранит (Владая) 1:7
05.03.2022 18:00 12 кръг Д Витоша 13 (София) 1:3
29.03.2022 13:00 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0
20.03.2022 15:30 14 кръг Д РД Спорт (София) 1:4
26.03.2022 17:30 15 кръг Д ОФК София (София) 3:0
02.04.2022 09:00 16 кръг Г София спорт (София) 3:4
09.04.2022 13:00 17 кръг Д Олимпиец (София) 2:1
16.04.2022 13:00 18 кръг Д Гранит (Владая) 1:4
30.04.2022 18:00 19 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
07.05.2022 13:00 20 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
16.05.2022 13:00 21 кръг Г РД Спорт (София) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК София (София) 21 11 2 8 44:38 35
5 Олимпиец (София) 21 7 2 12 37:58 23
6 Развитие на млади футболисти (София) 21 6 0 15 33:69 18
7 София спорт (София) 21 5 1 15 33:72 16
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 21 2 1 18 22:110 7

Развитие на млади футболисти (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
04.09.2021 09:00 2 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:5
11.09.2021 09:00 3 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:5
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:3
- 5 кръг
почива
25.09.2021 09:00 6 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:13
02.10.2021 09:00 7 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 4:1
09.10.2021 13:30 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
16.10.2021 09:00 9 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
23.10.2021 09:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:1
30.10.2021 09:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
06.11.2021 17:00 12 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
11.11.2021 09:00 13 кръг Г Сердика (София) 2:0
15.11.2021 14:00 14 кръг Д Барокко (София) 2:2
27.11.2021 09:00 15 кръг Г ОФК София (София) 0:0
- 16 кръг
почива
05.03.2022 09:00 17 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:0
29.03.2022 17:00 18 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:2
13.03.2022 09:00 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:0
- 20 кръг
почива
27.03.2022 18:00 21 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:2
02.04.2022 09:00 22 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 8:0
09.04.2022 09:00 23 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
16.04.2022 09:00 24 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
27.04.2022 17:00 25 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:4
30.04.2022 09:00 26 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3
31.12.5555 23:55 27 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:0
14.05.2022 18:00 28 кръг Д Сердика (София) 2:1
21.05.2022 09:00 29 кръг Г Барокко (София) 0:8
28.05.2022 09:00 30 кръг Д ОФК София (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Софияспорт 2020 (София) 26 12 3 11 61:67 39
8 Сердика (София) 26 12 0 14 62:56 36
9 Развитие на млади футболисти (София) 26 10 5 11 51:64 35
10 Ботев 57 СУ (София) 26 10 5 11 68:73 35
11 Барокко (София) 26 8 4 14 59:79 28

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
31.12.8888 23:55 1 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) анл.
03.10.2021 15:30 2 кръг Д Арес (София) 1:5
10.10.2021 09:30 3 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:7
17.10.2021 12:30 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
24.10.2021 15:30 5 кръг Г РД Спорт (София) 0:6
31.12.8888 23:55 6 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) анл.
07.11.2021 14:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
15.11.2021 15:30 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:3
20.11.2021 15:30 9 кръг Г Спорт за всички (София) 1:8
28.11.2021 09:30 10 кръг Д БАМФ (София) 0:5
- 11 кръг
почива
22.05.2022 09:30 12 кръг Д Спорт за всички (София) 0:7
20.03.2022 15:30 13 кръг Д Арес (София) 0:9
27.03.2022 11:00 14 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0
03.04.2022 14:00 15 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:7
10.04.2022 12:30 16 кръг Г РД Спорт (София) 1:5
17.04.2022 12:30 17 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 0:3
01.05.2022 12:30 18 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:2
08.05.2022 11:00 19 кръг Д БАМФ (София) 0:1
15.05.2022 12:30 20 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 18 6 3 9 36:49 21
8 Академия Мургаш (Нови хан) 18 6 0 12 45:53 18
9 Балкан 1929 (Ботевград) 19 4 1 14 28:70 13
10 Развитие на млади футболисти (София) 17 3 1 13 31:71 10
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 0 0 18 5:200 0

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
26.09.2021 11:30 1 кръг Д Сердика (София) 0:7
03.10.2021 11:30 2 кръг Г Ай ма3кс (София) анл.
10.10.2021 10:20 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:7
17.10.2021 11:30 4 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 0:2
24.10.2021 10:20 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
31.10.2021 12:40 6 кръг Г Шампион (София) 0:6
07.11.2021 09:10 7 кръг Д ЦСКА III (София) 0:9
22.05.2022 11:50 8 кръг Д Ботев 57 СУ II (София) 1:8
20.03.2022 13:00 9 кръг Г Септември (София) 4:0
27.03.2022 10:40 10 кръг Д Барокко (София) 0:8
03.04.2022 10:40 11 кръг Г ЦСКА III (София) 0:3
10.04.2022 09:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
17.04.2022 13:00 13 кръг Г Шампион (София) 3:7
- 14 кръг
почива
08.05.2022 13:00 15 кръг Д Сердика (София) 3:3
15.05.2022 11:50 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Барокко (София) 8 6 0 2 41:16 18
7 Ботев 57 СУ II (София) 13 3 0 10 42:58 9
8 Развитие на млади футболисти (София) 14 1 1 12 12:78 4
9 Септември (София) 8 0 0 8 0:99 0
- Ай ма3кс (София) 1 0 0 1 1:10 -

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
20.11.2021 11:00 1 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:8
31.12.8888 23:55 2 кръг Г Арес (София) анл.
09.10.2021 09:10 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:8
16.10.2021 12:00 4 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:2
23.10.2021 11:05 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:8
30.10.2021 12:00 6 кръг Д Спортист 13 (София) 0:1
06.11.2021 13:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:10
27.11.2021 13:00 8 кръг Д Барокко (София) 0:4
04.12.2021 10:05 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:0
31.12.8888 23:55 10 кръг Г Атлетико Артен (София) анл.
19.03.2022 13:00 11 кръг Д Арес (София) 1:5
26.03.2022 09:10 12 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:1
02.04.2022 13:00 13 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:3
31.12.8888 23:55 14 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
16.04.2022 12:00 15 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
30.04.2022 13:00 16 кръг Д ЦСКА (София) 1:9
07.05.2022 13:00 17 кръг Г Спорт за всички (София) 0:3
21.05.2022 10:05 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Люлин (кв.Люлин, София) 17 5 1 11 36:67 16
8 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 32:23 13
9 Развитие на млади футболисти (София) 15 4 1 10 20:74 13
10 Възраждане 2020 (София) 8 3 0 5 16:51 9
11 Софияспорт 2020 (София) 18 2 2 14 27:117 8

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници