Сердика (София)

BGSupporters форум

Сердика (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2021 09:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
03.09.2021 09:00 2 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
11.09.2021 15:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:5
14.09.2021 09:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:2
18.09.2021 15:00 5 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:2
- 6 кръг
почива
02.10.2021 17:00 7 кръг Д Барокко (София) 3:1
отложен 8 кръг Г ОФК София (София) -:-
16.10.2021 09:00 9 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
23.10.2021 15:00 10 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:3
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
06.11.2021 09:00 12 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
13.11.2021 09:00 13 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
20.11.2021 09:00 14 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
27.11.2021 09:00 15 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 16 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 18 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 19 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 20 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Барокко (София) -:-
- 23 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 26 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 27 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 28 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 29 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 30 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Надежда (Доброславци) 9 5 0 4 20:14 15
5 Ботев 57 СУ (София) 8 4 1 3 25:27 13
6 Сердика (София) 7 4 0 3 20:16 12
7 ОФК София (София) 8 4 0 4 16:16 12
8 Софияспорт 2020 (София) 8 3 1 4 25:30 10

Сердика (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 10:30 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
- 2 кръг
почива
10.10.2021 09:00 3 кръг Д Левски II (София) 0:2
17.10.2021 09:00 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:0
24.10.2021 12:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
31.10.2021 09:00 6 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
07.11.2021 10:30 7 кръг Г Национал II (София) -:-
28.11.2021 10:30 8 кръг Д Миньор (Перник) -:-
05.12.2021 10:30 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетико Артен (София) 4 2 0 2 20:3 6
6 Национал II (София) 4 1 0 3 4:9 3
7 Сердика (София) 4 1 0 3 3:6 3
8 Миньор (Перник) 4 1 0 3 4:6 3
9 Ай ма3кс (София) 3 0 0 3 0:33 0

Сердика II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
25.09.2021 13:05 1 кръг Д Спорт за всички (София) 0:4
02.10.2021 14:30 2 кръг Г Победа 2013 (София) 0:2
отложен 3 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 4 кръг
почива
23.10.2021 13:05 5 кръг Д Левски (Чепинци) 0:6
30.10.2021 14:30 6 кръг Г Левски Раковски II (София) -:-
06.11.2021 13:05 7 кръг Д Септември (София) -:-
15.11.2021 14:30 8 кръг Г Барокко (София) -:-
22.11.2021 13:05 9 кръг Д ОФК София (София) -:-
27.11.2021 13:05 10 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
04.12.2021 10:15 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Барокко (София) 4 2 0 2 8:13 6
8 Локомотив София 1929 (София) 4 1 0 3 5:15 3
9 Сердика II (София) 3 0 0 3 0:12 0
10 Левски Раковски II (София) 4 0 0 4 2:21 0
11 ОФК Костенец (гр.Костенец) 3 0 0 3 1:20 0

Сердика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 09:30 1 кръг Г Младост 2015 (София) 15:0
02.10.2021 09:30 2 кръг Д Шампион (София) 7:1
09.10.2021 09:30 3 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 6:1
16.10.2021 09:30 4 кръг Д Барокко (София) 4:3
23.10.2021 09:30 5 кръг Г Бенковски (София) 9:0
- 6 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
- 7 кръг Г Щурче (София) -:-
- 8 кръг Д ДАФ (София) -:-
- 9 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сердика (София) 5 5 0 0 41:5 15
2 Щурче (София) 5 5 0 0 30:0 15
3 Бенковски (София) 5 2 2 1 10:12 8
4 Шампион (София) 5 2 1 2 11:14 7
5 Ботев 57 СУ II (София) 5 2 1 2 4:10 7

Сердика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 09:00 1 кръг Г Спортист 13 (София) 2:0
03.10.2021 09:00 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:3
10.10.2021 09:00 3 кръг Г Спорт за всички (София) 0:3
17.10.2021 13:40 4 кръг Д БАМФ (София) 2:10
24.10.2021 09:00 5 кръг Г Барокко (София) 2:5
- 6 кръг Д Елит София (София) -:-
- 7 кръг Г Арес (София) -:-
- 8 кръг Д ДАФ (София) -:-
- 9 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Барокко (София) 5 2 2 1 13:8 8
6 Арес (София) 4 2 0 2 10:11 6
7 Сердика (София) 5 1 0 4 8:21 3
8 Елит София (София) 4 1 0 3 6:25 3
9 Спортист 13 (София) 5 0 1 4 3:16 1

Сердика (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2021 11:30 1 кръг Г Развитие МФ (София) 7:0
03.10.2021 11:30 2 кръг Г ЦСКА III (София) 2:2
10.10.2021 12:40 3 кръг Д Ай ма3кс (София) анл.
17.10.2021 10:20 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:0
24.10.2021 11:30 5 кръг Д Ботев 57 СУ II (София) 5:3
31.10.2021 11:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
07.11.2021 11:30 7 кръг Д Шампион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 4 3 1 0 22:2 10
2 ЦСКА III (София) 4 3 1 0 20:3 10
3 Сердика (София) 4 2 2 0 14:5 8
4 Шампион (София) 4 2 0 2 7:12 6
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 2 0 3 11:20 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 14 място
2014/2015 - -

Интернет страници