Интер Джесика 2010 (София)

BGSupporters форум

Интер Джесика 2010 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 15:00 1 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:9
03.09.2021 09:00 2 кръг Г Сердика (София) 0:3
11.09.2021 09:00 3 кръг Д Барокко (София) 1:2
14.09.2021 09:00 4 кръг Г ОФК София (София) 0:7
18.09.2021 09:00 5 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
25.09.2021 09:00 6 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:12
02.10.2021 09:00 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 1:4
31.12.5555 23:55 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:6
16.10.2021 09:00 9 кръг Д Развитие МФ (София) 0:3
23.10.2021 09:00 10 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:5
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:2
06.11.2021 13:00 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:16
- 13 кръг
почива
20.11.2021 10:00 14 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:4
27.11.2021 13:00 15 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:5
26.02.2022 09:00 16 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3
05.03.2022 09:00 17 кръг Д Сердика (София) 0:3
09.03.2022 16:00 18 кръг Г Барокко (София) 0:3
12.03.2022 09:00 19 кръг Д ОФК София (София) 0:3
26.03.2022 09:00 21 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:3
02.04.2022 09:00 22 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:3
09.04.2022 09:00 23 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:3
16.04.2022 09:00 24 кръг Г Развитие МФ (София) 0:3
27.04.2022 17:00 25 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 0:3
30.04.2022 09:00 26 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
07.05.2022 17:00 27 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
21.05.2022 09:00 29 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
28.05.2022 10:00 30 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Барокко (София) 26 8 4 14 59:79 28
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 26 6 4 16 62:108 22
13 Искър 1945 (Нови Искър) 26 4 0 22 29:119 12
14 Интер Джесика 2010 (София) 26 0 0 26 4:117 0
-- Вихър (кв.Требич, София) - 0 0 0 0:0 -

Интер Джесика 2010 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 10:30 1 кръг Д Национал II (София) 0:6
- 2 кръг
почива
10.10.2021 12:00 3 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:3
17.10.2021 12:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:3
24.10.2021 09:00 5 кръг Д Талант (София) 2:1
31.10.2021 13:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
07.11.2021 10:30 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:0
28.11.2021 09:00 8 кръг Д София спорт (София) 4:1
05.12.2021 10:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 4:1
22.05.2022 09:00 10 кръг Д Талант (София) 2:3
20.03.2022 13:30 11 кръг Г Национал II (София) 0:5
27.03.2022 12:00 12 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:0
03.04.2022 10:30 13 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:1
10.04.2022 10:30 14 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:2
17.04.2022 15:00 15 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
01.05.2022 12:00 16 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
08.05.2022 13:30 17 кръг Д София спорт (София) 0:2
15.05.2022 13:30 18 кръг Г Победа 2013 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 София спорт (София) 17 8 1 8 33:44 25
5 Ботев 57 СУ (София) 16 7 2 7 32:24 23
6 Интер Джесика 2010 (София) 17 5 5 7 19:33 20
7 Царско село 2015 (София) 17 4 6 7 33:33 18
8 Възраждане 2020 (София) 8 4 2 2 23:7 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници