Кубрат 2007 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2007 (Кубрат)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Интер (Добрич) 0:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Локомотив (Русе) 0:0
03.09.2016 17:00 4 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 2:1
17.09.2016 17:00 6 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:1
02.10.2016 16:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
08.10.2016 16:00 9 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:3
- 10 кръг
почива
19.02.2017 14:00 11 кръг Г ФК Спартак (Варна) 3:0
26.10.2016 15:00 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
30.10.2016 14:00 13 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:5
04.11.2016 14:00 14 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
11.11.2016 14:00 15 кръг Д Интер (Добрич) анл.
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Локомотив (Русе) 2:5
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:1
03.12.2016 14:00 18 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 2:1
26.02.2017 14:00 19 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:1
05.03.2017 13:00 20 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:2
11.03.2017 15:00 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
19.03.2017 15:00 22 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:0
- 23 кръг
почива
02.04.2017 16:00 24 кръг Д ФК Спартак (Варна) 3:0
08.04.2017 16:00 25 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
12.04.2017 16:00 26 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив (Русе) 22 6 9 7 28:24 27
8 Светкавица Търговище (Търговище) 22 5 8 9 15:28 23
9 Кубрат 2007 (Кубрат) 22 6 4 12 21:39 22
10 Хитрино (Хитрино) 22 6 2 14 18:32 20
11 Доростол 2013 (Силистра) 22 4 3 15 15:43 15
Втора фаза / Втора четворка
22.04.2017 16:00 27 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
30.04.2017 16:00 28 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:1
06.05.2017 17:00 29 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Светкавица Търговище (Търговище) 25 6 9 10 17:29 27
9 Кубрат 2007 (Кубрат) 25 6 7 12 24:42 25
10 Хитрино (Хитрино) 25 6 4 15 20:36 22
11 Доростол 2013 (Силистра) 25 5 5 15 17:44 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / 1/2 финали
05.10.2016 17:00 - Г Спортист (Ковачевец) 2:4

Кубрат 2007 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Две могили (Две могили) 2:0
26.11.2016 11:30 2 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:3
01.10.2016 11:30 3 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 2:2
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 4:0
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
29.10.2016 11:00 7 кръг Д Вихър (Завет) 11:1
05.11.2016 11:30 8 кръг Д Две могили (Две могили) 1:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Д Бенковски (Бяла) 4:0
19.11.2016 11:30 10 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 4:0
18.03.2017 11:30 11 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 5:1
25.03.2017 11:30 12 кръг Г Левски 2000 (Русе) 0:4
01.04.2017 11:30 13 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
08.04.2017 11:00 14 кръг Г Вихър (Завет) 9:0
15.04.2017 11:30 15 кръг Г Две могили (Две могили) 0:2
22.04.2017 11:30 16 кръг Г Бенковски (Бяла) 5:0
29.04.2017 11:30 17 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
06.05.2017 11:30 18 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 3:0
13.05.2017 11:30 19 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:0
20.05.2017 11:30 20 кръг Г Локомотив (Русе) 2:0
27.05.2017 11:00 21 кръг Д Вихър (Завет) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кубрат 2007 (Кубрат) 21 17 2 2 71:14 53
2 Две могили (Две могили) 21 15 2 4 82:23 47
3 Бенковски (Бяла) 21 12 2 7 71:56 38
4 Левски 2000 (Русе) 21 11 4 6 64:46 37
5 Локомотив (Русе) 21 7 4 10 39:32 25

Кубрат 2007 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Г Две могили (Две могили) 4:2
26.11.2016 10:00 2 кръг Г Бенковски (Бяла) 8:1
01.10.2016 10:00 3 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 2:1
15.10.2016 10:00 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:0
22.10.2016 10:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 3:4
- 7 кръг
почива
05.11.2016 10:00 8 кръг Д Две могили (Две могили) 1:2
12.11.2016 10:00 9 кръг Д Бенковски (Бяла) 4:0
19.11.2016 10:00 10 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 1:2
18.03.2017 10:00 11 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 15:0
25.03.2017 10:00 12 кръг Г Левски 2000 (Русе) 2:3
01.04.2017 10:00 13 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
- 14 кръг
почива
15.04.2017 10:00 15 кръг Г Две могили (Две могили) 0:0
22.04.2017 10:00 16 кръг Г Бенковски (Бяла) 9:1
29.04.2017 10:00 17 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 4:1
06.05.2017 10:00 18 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 5:1
13.05.2017 10:00 19 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:0
20.05.2017 10:00 20 кръг Г Локомотив (Русе) 0:1
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 18 13 2 3 96:36 41
2 Кубрат 2007 (Кубрат) 18 11 2 5 67:20 35
3 Бенковски 2016 (Исперих) 18 11 0 7 64:54 33
4 Две могили (Две могили) 18 9 1 8 60:35 28
5 Локомотив (Русе) 18 8 1 9 59:41 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 А ОФГ РЗ 1 място
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници