Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 0:1
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
07.10.2017 16:00 9 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:2
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:4
29.10.2017 14:00 12 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:5
05.11.2017 14:00 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
11.11.2017 14:00 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
19.11.2017 14:00 15 кръг Д Локомотив (Русе) 0:1
25.11.2017 14:00 16 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
02.12.2017 14:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:4
25.02.2018 14:00 18 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
11.03.2018 15:00 20 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:1
18.03.2018 15:00 21 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:1
01.04.2018 15:00 22 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:2
06.04.2018 13:00 23 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:1
15.04.2018 16:00 24 кръг Д Локомотив (Русе) 0:2
18.04.2018 16:00 25 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:3
22.04.2018 16:00 26 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
28.04.2018 16:00 27 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:5
06.05.2018 17:00 28 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:0
12.05.2018 17:00 29 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:5
- 30 кръг
почива
20.05.2018 17:00 31 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:2
22.05.2018 18:00 32 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
03.06.2018 17:00 33 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1918 (Варна) 30 10 6 14 43:61 36
9 Ботев (Нови пазар) 30 6 3 21 25:78 21
10 Кубрат 2016 (Кубрат) 30 4 5 21 22:61 17
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 30 3 3 24 20:100 12
-- Доростол 2013 (Силистра) - 0 0 0 0:0 -
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
17.10.2017 15:30 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Финал
07.11.2017 14:00 - Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2017 18:30 - Д Септември 98 (Тервел) 2:2
28.07.2017 18:45 - Г Септември 98 (Тервел) 0:2
06.08.2017 18:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2018 13:00 - Г Лудогорец 1945 /юн.мл./ (Рз) 0:3

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:30 1 кръг Д Бенковски (Бяла) 6:0
30.09.2017 11:30 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:0
07.10.2017 11:30 3 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:1
14.10.2017 11:30 4 кръг Г Локомотив (Русе) 2:2
21.10.2017 11:30 5 кръг Д Две могили (Две могили) 5:0
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
02.06.2018 11:30 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:0
18.11.2017 11:30 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 8:0
25.11.2017 11:30 10 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:4
17.03.2018 11:30 11 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
31.03.2018 11:30 12 кръг Г Две могили (Две могили) 1:1
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
21.04.2018 11:30 15 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:0
28.04.2018 11:30 16 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 4:1
05.05.2018 11:30 17 кръг Д Левски 2000 (Русе) 1:3
12.05.2018 11:30 18 кръг Г Локомотив (Русе) 4:5
19.05.2018 11:30 19 кръг Д Две могили (Две могили) 6:1
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 15 12 0 3 50:15 36
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 15 10 2 3 52:19 32
3 Локомотив (Русе) 15 9 2 4 48:26 29
4 Бенковски (Бяла) 15 7 1 7 34:43 22
5 Две могили (Две могили) 15 2 1 12 16:56 7

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:3
30.09.2017 10:00 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:5
07.10.2017 10:00 3 кръг Д Левски 2000 (Русе) 8:0
14.10.2017 10:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 1:2
21.10.2017 10:00 5 кръг Д Две могили (Две могили) 4:0
28.10.2017 11:00 6 кръг Г Аристон (Русе) 0:4
- 7 кръг
почива
02.06.2018 10:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:1
18.11.2017 10:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 5:0
25.11.2017 10:00 10 кръг Г Левски 2000 (Русе) 6:0
17.03.2018 10:00 11 кръг Д Локомотив (Русе) 5:1
31.03.2018 10:00 12 кръг Г Две могили (Две могили) 3:1
07.04.2018 11:00 13 кръг Д Аристон (Русе) 0:2
- 14 кръг
почива
21.04.2018 10:00 15 кръг Д Бенковски (Бяла) 5:1
28.04.2018 10:00 16 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:1
05.05.2018 10:00 17 кръг Д Левски 2000 (Русе) 6:1
12.05.2018 10:00 18 кръг Г Локомотив (Русе) 5:2
19.05.2018 10:00 19 кръг Д Две могили (Две могили) 8:0
26.05.2018 11:00 20 кръг Г Аристон (Русе) 2:9
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аристон (Русе) 18 18 0 0 118:8 54
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 18 12 0 6 63:33 36
3 Бенковски (Бяла) 18 11 1 6 52:37 34
4 Локомотив (Русе) 18 9 1 8 37:50 28
5 Черноломец 1919 (Попово) 18 8 1 9 37:51 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 А ОФГ РЗ 1 място
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници