Младост 2015 (София)

BGSupporters форум

Младост 2015 (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:4
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Железница (Железница) 1:5
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 6:2
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Спарта (София) 3:0
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Гранит (Владая) 2:4
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4
30.10.2019 20:30 9 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:5
30.11.2019 14:00 10 кръг Г Академик 1947 (София) 2:5
10.11.2019 10:30 11 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:11
17.11.2019 14:00 12 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:3
23.11.2019 14:00 13 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:7
01.03.2020 13:30 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
отложен 15 кръг Д Железница (Железница) -:-
отложен 16 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
отложен 17 кръг Д Спарта (София) -:-
отложен 18 кръг Г Гранит (Владая) -:-
отложен 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
отложен 20 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Академик 1947 (София) 14 4 2 8 31:36 14
11 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 14 4 1 9 17:36 13
12 Младост 2015 (София) 14 3 0 11 21:56 9
13 Спарта (София) 14 2 0 12 12:52 6
14 Люлин (кв.Люлин, София) 14 0 0 14 10:83 0

Младост 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - зона "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Г Конкордия (София) 3:6
14.09.2019 17:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:10
21.09.2019 17:00 3 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:5
28.09.2019 14:30 4 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
05.10.2019 16:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:8
- 6 кръг
почива
19.10.2019 16:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:8
30.11.2019 11:30 8 кръг Д Елит София (София) 2:0
08.11.2019 10:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:5
23.11.2019 11:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
29.02.2020 16:00 12 кръг Д Конкордия (София) 0:4
отложен 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
отложен 14 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
отложен 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
отложен 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг
почива
отложен 18 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
25.04.2020 17:00 19 кръг Г Елит София (София) -:-
02.05.2020 11:30 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
09.05.2020 18:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
16.05.2020 11:30 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Елит София (София) 11 4 0 7 16:23 12
8 Чавдар (Етрополе) 11 4 0 7 14:40 12
9 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11 4 0 7 23:34 12
10 Конкордия (София) 11 2 0 9 22:67 6
11 Младост 2015 (София) 11 1 0 10 7:53 3

Младост 2015 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:11
29.09.2019 10:30 2 кръг Д Н спорт (София) 0:14
06.10.2019 09:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:14
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
20.10.2019 13:30 5 кръг Г РД Спорт (София) 0:9
01.12.2019 10:30 6 кръг Г Сердика (София) 1:12
- 7 кръг
почива
17.11.2019 13:30 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:7
24.11.2019 12:00 9 кръг Д Левски (София) 0:20
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев 57 СОУ (София) 8 4 1 3 38:13 13
6 Ком 98 (Годеч) 8 3 1 4 17:28 10
7 Сердика (София) 8 2 0 6 22:41 6
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 0 1 7 3:43 1
9 Младост 2015 (София) 8 0 1 7 3:89 1
Втора фаза / Група "Г"
отложен 1 кръг Г Олимпиец (София) -:-
отложен 2 кръг Г Ферион (София) -:-
отложен 3 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
отложен 4 кръг Г Конкордия (София) -:-
26.04.2020 09:00 5 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
03.05.2020 12:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
10.05.2020 13:30 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Конкордия (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Люлин (кв.Люлин, София) - 0 0 0 0:0 0
27 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0

Младост 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Д"
21.09.2019 13:30 1 кръг Д ДАФ (София) 7:1
28.09.2019 10:30 2 кръг Г София 2010 (София) 2:3
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Мрамор (Мрамор) 3:5
12.10.2019 09:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:6
19.10.2019 13:30 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:5
16.11.2019 10:30 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:7
09.11.2019 12:00 7 кръг Г ОФК София (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК София (София) 7 4 1 2 26:12 13
5 Мрамор (Мрамор) 7 3 0 4 15:22 9
6 Младост 2015 (София) 7 1 0 6 15:31 3
7 София 2010 (София) 7 1 0 6 4:48 3
8 ДАФ (София) 7 1 0 6 6:36 3
Втора фаза / Група "Д"
отложен 1 кръг Г София 2010 (София) -:-
отложен 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
отложен 3 кръг Д Ботев 57 СОУ II (София) -:-
25.04.2020 12:30 4 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
02.05.2020 12:30 5 кръг Д ДАФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
37 Ботев 57 СОУ II (София) - 0 0 0 0:0 0
37 ДАФ (София) - 0 0 0 0:0 0
37 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
37 София 2010 (София) - 0 0 0 0:0 0
37 ФК ЦСКА 1948 (София) - 0 0 0 0:0 0

Младост 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 11:20 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:5
28.09.2019 11:20 2 кръг Г Академик 1947 (София) 4:7
05.10.2019 10:10 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:3
12.10.2019 12:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Железница (Железница) 2:5
16.11.2019 12:30 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:5
09.11.2019 10:10 7 кръг Г Елит София (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
6 Академик 1947 (София) 7 3 0 4 25:22 9
7 Младост 2015 (София) 7 1 1 5 16:32 4
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 0 1 6 5:30 1
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Щурче (София) -:-
отложен 2 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
отложен 3 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
отложен 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
25.04.2020 11:20 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
02.05.2020 10:10 6 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
09.05.2020 09:00 7 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
22 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Щурче (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници