Академия Канарче (Браниполе)

BGSupporters форум

Академия Канарче (Браниполе)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
16.03.2024 10:00 12 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:4
23.03.2024 13:00 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:6
30.03.2024 12:00 14 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:3
06.04.2024 11:00 15 кръг Д СФК Раковски (Раковски) анл.
13.04.2024 10:00 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:3
20.04.2024 09:00 17 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:5
27.04.2024 10:00 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
11.05.2024 09:00 19 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:7
18.05.2024 09:00 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив сити (Пловдив) 17 5 2 10 41:56 17
9 Кронос 2016 (Пловдив) 10 4 4 2 36:18 16
10 СФК Раковски (Раковски) 18 4 2 12 38:86 14
11 Академия Канарче (Браниполе) 8 2 1 5 19:33 7
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 19 1 2 16 36:112 5
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 09:00 1 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 13:1
30.09.2023 14:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 5:2
07.10.2023 11:00 3 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:4
14.10.2023 09:00 4 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:1
21.10.2023 09:00 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 6:1
28.10.2023 12:00 6 кръг Д Спартак (Първенец) 2:0
09.12.2023 10:00 7 кръг Г Реал (Пловдив) 3:0
11.11.2023 09:00 8 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 9:0
18.11.2023 11:00 9 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 9:0
25.11.2023 10:00 10 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:4
02.12.2023 13:00 11 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 7:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Реал (Пловдив) 24 13 0 11 111:97 39
7 Спартак (Първенец) 21 11 0 10 103:71 33
8 Академия Канарче (Браниполе) 11 9 1 1 65:16 28
9 Траките 2007 II (Скутаре) 12 8 3 1 48:23 27
10 Атлетик (Куклен) 8 5 0 3 45:29 15

Академия Канарче (Браниполе)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 7:1
01.10.2023 10:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:2
08.10.2023 14:00 3 кръг Д Марица II (Марково) 5:3
15.10.2023 10:00 4 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 10:1
22.10.2023 12:00 5 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:6
29.10.2023 09:00 6 кръг Г Марица (Марково) 4:5
05.11.2023 14:00 7 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:2
12.11.2023 14:00 8 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:4
19.11.2023 12:00 9 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 6:5
10.12.2023 09:00 10 кръг Д Велд (Пловдив) 11:5
03.12.2023 09:00 11 кръг Г Спартак (Първенец) 3:0
17.03.2024 09:00 12 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:0
24.03.2024 10:00 13 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 6:3
31.03.2024 14:00 14 кръг Г Марица II (Марково) 3:0
07.04.2024 10:00 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 5:0
14.04.2024 12:00 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 8:2
21.04.2024 09:00 17 кръг Д Марица (Марково) 1:8
28.04.2024 14:00 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 7:6
03.06.2024 18:00 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:8
12.05.2024 12:00 20 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:3
24.05.2024 09:00 21 кръг Г Велд (Пловдив) 1:1
26.05.2024 09:00 22 кръг Д Спартак (Първенец) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Юнайтед (Пловдив) 20 18 0 2 128:41 54
2 Академия Канарче (Браниполе) 22 15 2 5 101:67 47
3 Спартак (Първенец) 20 13 2 5 121:51 41
4 Марица (Марково) 21 11 5 5 95:49 38
5 ФК Кърджали (Кърджали) 21 10 6 5 91:65 36

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници