СФК Раковски (Раковски)

BGSupporters форум

СФК Раковски (Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
23.08.2023 18:00 1 кръг Г Спартак (Болярци) 0:2
27.08.2023 18:00 2 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:4
02.09.2023 17:00 3 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:6
09.09.2023 17:00 4 кръг Г Житница (Житница) 1:3
17.09.2023 17:00 5 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1
24.09.2023 17:00 6 кръг Г Чернозем (Черноземен) 2:3
01.10.2023 16:00 7 кръг Д Марица 2009 (Градина) 2:1
08.10.2023 16:00 8 кръг Г Труд (Труд) 4:2
15.10.2023 16:00 9 кръг Д Тракия (Нови извор) 1:1
22.10.2023 16:00 10 кръг Д Спартак (Болярци) 1:2
10.12.2023 14:00 11 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:1
12.11.2023 13:30 12 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:1
19.11.2023 15:00 13 кръг Д Житница (Житница) 2:1
25.11.2023 14:30 14 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
03.12.2023 14:30 15 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:4
17.02.2024 14:00 16 кръг Г Марица 2009 (Градина) 3:1
25.02.2024 14:00 17 кръг Д Труд (Труд) 2:1
02.03.2024 15:00 18 кръг Г Тракия (Нови извор) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чернозем (Черноземен) 18 10 2 6 40:29 32
6 Спартак 1947 II (Пловдив) 18 7 4 7 31:35 25
7 СФК Раковски (Раковски) 18 7 2 9 28:37 23
8 Тракия (Нови извор) 18 5 3 10 28:35 18
9 Труд (Труд) 18 2 2 14 24:57 8
Втора фаза / Трета група
10.03.2024 15:00 19 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
17.03.2024 15:00 20 кръг Г Труд (Труд) 1:3
24.03.2024 15:00 21 кръг Д Дъбене (Дъбене) 4:2
30.03.2024 15:30 22 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 2:0
07.04.2024 17:00 23 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 6:1
13.04.2024 17:00 24 кръг Г Марица 2009 (Градина) 10:1
21.04.2024 17:00 25 кръг Д Тракия (Нови извор) 9:2
27.04.2024 17:00 26 кръг Г Кричим (Кричим) 5:0
03.05.2024 18:00 27 кръг Д Труд (Труд) 3:0
12.05.2024 18:00 28 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:1
18.05.2024 18:00 29 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 9:4
26.05.2024 18:00 30 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 8:0
02.06.2024 18:00 31 кръг Д Марица 2009 (Градина) 6:2
08.06.2024 18:00 32 кръг Г Тракия (Нови извор) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 СФК Раковски (Раковски) 14 12 1 1 71:18 37
14 Дъбене (Дъбене) 14 8 3 3 38:19 27
15 Тракия (Нови извор) 14 7 1 6 32:33 22
16 Кричим (Кричим) 14 7 0 7 25:36 21
17 Труд (Труд) 14 6 3 5 28:20 21
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.08.2023 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:00 - Г Атлетик (Куклен) 2:4
03.02.2024 14:00 - Г Левски (Карлово) 0:2

СФК Раковски (Раковски)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:8
24.09.2023 11:30 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:17
01.10.2023 11:30 3 кръг Г Реал (Пловдив) 0:5
08.10.2023 12:45 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:6
15.10.2023 11:30 5 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:3
22.10.2023 11:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:4
29.10.2023 10:15 7 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:10
05.11.2023 10:15 8 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:5
12.11.2023 16:30 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:7
19.11.2023 10:15 10 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
отложен 11 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
03.12.2023 11:30 12 кръг Г Чепинец II (Велинград) 1:3
10.12.2023 11:30 13 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:10
10.03.2024 11:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:0
17.03.2024 10:15 15 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:6
24.03.2024 12:45 16 кръг Д Чепинец II (Велинград) 6:0
31.03.2024 14:00 17 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:4
07.04.2024 12:45 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:2
14.04.2024 09:00 19 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:4
21.04.2024 09:00 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:5
28.04.2024 10:15 21 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:4
25.05.2024 09:00 22 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
12.05.2024 11:30 23 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:3
- 24 кръг
почива
26.05.2024 09:00 25 кръг Д Реал (Пловдив) 5:2
02.06.2024 09:00 26 кръг Г Велд (Пловдив) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чепинец II (Велинград) 22 6 3 13 30:63 21
11 Реал (Пловдив) 24 6 2 16 37:92 20
12 СФК Раковски (Раковски) 24 6 1 17 47:119 19
13 Марица (Ясно поле) 23 4 3 16 41:86 15
14 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 4 2 5 36:37 14

СФК Раковски (Раковски)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 12:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 7:9
30.09.2023 13:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:8
07.10.2023 11:00 3 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:8
14.10.2023 13:00 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:13
21.10.2023 12:00 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:0
28.10.2023 12:00 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:2
- 7 кръг
почива
11.11.2023 13:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:3
18.11.2023 12:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:5
25.11.2023 10:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
02.12.2023 13:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:2
16.03.2024 11:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:8
23.03.2024 09:00 13 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
30.03.2024 11:00 14 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
06.04.2024 11:00 15 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) анл.
13.04.2024 13:00 16 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:5
20.04.2024 10:00 17 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:5
27.04.2024 12:00 18 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:4
11.05.2024 11:00 19 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:4
18.05.2024 10:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив сити (Пловдив) 17 5 2 10 41:56 17
9 Кронос 2016 (Пловдив) 10 4 4 2 36:18 16
10 СФК Раковски (Раковски) 18 4 2 12 38:86 14
11 Академия Канарче (Браниполе) 8 2 1 5 19:33 7
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 19 1 2 16 36:112 5

СФК Раковски (Раковски)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 09:00 1 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 1:13
30.09.2023 11:00 2 кръг Д Спартак (Първенец) 2:4
07.10.2023 13:00 3 кръг Г Реал (Пловдив) 1:13
14.10.2023 10:00 4 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 1:3
21.10.2023 10:00 5 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 3:5
28.10.2023 10:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:6
09.12.2023 12:00 7 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 3:8
11.11.2023 11:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:7
18.11.2023 14:00 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:4
25.11.2023 12:00 10 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:9
02.12.2023 11:00 11 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
16.03.2024 09:00 12 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 3:6
23.03.2024 12:00 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:9
30.03.2024 13:00 14 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 3:6
06.04.2024 09:00 15 кръг Г Черноризец Храбър (Пловдив) 2:1
13.04.2024 10:00 16 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 1:6
20.04.2024 12:00 17 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 0:6
27.04.2024 10:00 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:2
01.05.2024 12:00 19 кръг Г ФК Хасково (Хасково) 4:2
11.05.2024 13:00 20 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
18.05.2024 12:00 21 кръг Г Житница (Житница) 6:2
20.05.2024 11:00 22 кръг Д Спартак (Първенец) 1:7
25.05.2024 10:00 23 кръг Г Реал (Пловдив) 5:1
01.06.2024 15:00 24 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Траките 2007 II (Скутаре) 12 8 3 1 48:23 27
10 Атлетик (Куклен) 8 5 0 3 45:29 15
11 СФК Раковски (Раковски) 24 5 0 19 50:136 15
12 Металик 1938 (Сопот) 13 4 2 7 21:43 14
13 Житница (Житница) 11 2 1 8 21:63 7

СФК Раковски (Раковски)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Е"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 11:00 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:1
24.03.2024 13:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
21.04.2024 11:00 3 кръг Д Брестовица (Брестовица) 15:2
14.04.2024 11:00 4 кръг Д СФК Раковски II (Раковски) 5:5
14.04.2024 12:00 5 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 5:2
21.04.2024 13:00 6 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1
28.04.2024 13:00 7 кръг Г Марица (Ясно поле) 2:3
02.06.2024 11:00 8 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 5:1
12.05.2024 12:00 9 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 10:4
24.05.2024 10:00 10 кръг Д Марица (Марково) 3:3
26.05.2024 12:00 11 кръг Г Беломорец (Асеновград) 9:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Ясно поле) 11 9 0 2 44:22 27
2 Гигант (Съединение) 10 8 2 0 60:23 26
3 СФК Раковски (Раковски) 11 7 3 1 66:26 24
4 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 9 6 0 3 31:14 18
5 Беломорец (Асеновград) 11 5 0 6 29:41 15

СФК Раковски II (Раковски)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Е"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 12:00 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:5
24.03.2024 12:00 2 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
21.04.2024 12:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 4:4
14.04.2024 11:00 4 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 5:5
14.04.2024 10:00 5 кръг Д Брестовица (Брестовица) 11:5
21.04.2024 14:00 6 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 0:2
28.04.2024 11:00 7 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:7
02.06.2024 12:00 8 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:6
12.05.2024 14:00 9 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:3
24.05.2024 12:00 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:2
26.05.2024 10:00 11 кръг Г Марица (Марково) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФА Карлово (Карлово) 10 3 1 6 24:52 10
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 7 3 0 4 20:21 9
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 3 0 8 35:40 9
11 СФК Раковски II (Раковски) 11 2 3 6 34:43 9
12 Брестовица (Брестовица) 9 0 1 8 18:79 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 11 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 3 място
2020/2021 А ОФГ ПД 15 място
2019/2020 А ОФГ ПД 13 място
2018/2019 А ОФГ ПД 6 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници