ФК Кърджали (Кърджали)

BGSupporters форум

ФК Кърджали (Кърджали)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кърджали / Финал
20.09.2023 17:00 - Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 8:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
24.09.2023 10:30 - Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
27.09.2023 16:00 - Г Ботев (Пловдив) 2:3
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2023 10:30 1 кръг Д Чавдар (Пловдив) 11:3
02.09.2023 18:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:2
09.09.2023 12:00 3 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 6:1
16.09.2023 12:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:5
22.09.2023 11:00 5 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 3:3
30.09.2023 14:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
18.10.2023 15:30 7 кръг Д Академик (Пловдив) 0:4
15.10.2023 10:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
21.10.2023 11:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
28.10.2023 12:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
04.11.2023 11:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
11.11.2023 14:00 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:1
18.11.2023 12:00 13 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:3
25.11.2023 11:00 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
02.12.2023 13:30 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
17.02.2024 11:00 16 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:0
24.02.2024 12:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
02.03.2024 12:00 18 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 22 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 29 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 30 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Нефтохимик 1962 (Бургас) 17 7 2 8 44:28 23
10 Хебър 1918 (Пазарджик) 16 6 5 5 27:25 23
11 ФК Кърджали (Кърджали) 17 5 3 9 37:37 18
12 Марица 1921 (Пловдив) 16 5 1 10 35:39 16
13 Локомотив (Стара Загора) 17 4 3 10 26:56 15

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 7:1
17.09.2023 11:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:4
24.09.2023 17:30 3 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
01.10.2023 12:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 4:2
08.10.2023 11:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
15.10.2023 12:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:0
22.10.2023 11:00 7 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
02.12.2023 10:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
04.11.2023 14:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
11.11.2023 10:30 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
19.11.2023 11:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
09.03.2024 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 13 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 8 1 2 59:14 25
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 7 1 3 52:15 22
5 ФК Кърджали (Кърджали) 11 7 0 4 31:25 21
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 2 3 56:26 20
7 Гигант (Съединение) 10 4 0 6 30:47 12

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 13:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:6
24.09.2023 14:00 2 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 5:2
01.10.2023 15:00 3 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 7:1
08.10.2023 11:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:2
15.10.2023 13:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 1:7
22.10.2023 13:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
29.10.2023 13:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
05.11.2023 13:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 10:2
12.11.2023 13:00 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:3
19.11.2023 11:00 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 10:3
отложен 11 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
03.12.2023 11:00 12 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 2:2
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 16 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 23 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Родопа Смолян (Смолян) 10 7 1 2 57:26 22
3 ФА Карлово (Карлово) 10 7 1 2 39:20 22
4 ФК Кърджали (Кърджали) 11 6 3 2 55:34 21
5 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 1 4 45:41 19
6 Родопа Смолян II (Смолян) 11 5 1 5 43:37 16

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:1
22.09.2023 11:00 2 кръг Д Академик (Пловдив) 5:1
24.09.2023 12:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 7:6
01.10.2023 13:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:4
08.10.2023 11:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:0
15.10.2023 11:00 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 10:4
22.10.2023 11:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
29.10.2023 15:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:7
отложен 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
12.11.2023 13:00 10 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 6:2
19.11.2023 11:00 11 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:5
отложен 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 24 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 10 0 2 58:27 30
2 Кронос 2016 (Пловдив) 11 9 2 0 61:22 29
3 ФК Кърджали (Кърджали) 10 8 0 2 52:33 24
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 7 1 4 61:23 22
5 Бригада 2010 (Димитровград) 11 6 3 2 64:36 21

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4
01.10.2023 13:00 2 кръг Г Велд (Пловдив) 0:6
08.10.2023 11:00 3 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:2
15.10.2023 10:00 4 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 8:2
- 5 кръг
почива
29.10.2023 11:00 6 кръг Г Пълдин (Пловдив) 4:0
05.11.2023 13:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
12.11.2023 12:00 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 6:2
19.11.2023 12:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:5
отложен 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 2:0
- 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Марково) 9 6 1 2 35:23 19
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 0 3 36:24 18
5 ФК Кърджали (Кърджали) 9 5 0 4 31:25 15
6 Орлета (Пазарджик) 9 4 1 4 39:50 13
7 Пазарджик сити (Пазарджик) 10 4 0 6 24:41 12

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:0
01.10.2023 14:00 2 кръг Д Спартак (Първенец) 1:4
08.10.2023 13:00 3 кръг Г Марица (Марково) 2:2
15.10.2023 14:00 4 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:4
22.10.2023 13:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 6:1
29.10.2023 13:00 6 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
05.11.2023 13:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Марица II (Марково) 5:1
19.11.2023 12:00 9 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 5:6
отложен 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
03.12.2023 13:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) 3:0
- 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 14 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 15 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 17 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Марица II (Марково) -:-
- 20 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 21 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Канарче (Браниполе) 11 8 0 3 57:34 24
3 Спартак (Първенец) 11 8 0 3 76:21 24
4 ФК Кърджали (Кърджали) 10 7 1 2 38:22 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 41:26 20
6 Траките 2007 (Скутаре) 10 4 2 4 27:29 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници