ФК Кърджали (Кърджали)

BGSupporters форум

ФК Кърджали (Кърджали)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кърджали / Финал
20.09.2023 17:00 - Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 8:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
24.09.2023 10:30 - Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
27.09.2023 16:00 - Г Ботев (Пловдив) 2:3
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2023 10:30 1 кръг Д Чавдар (Пловдив) 11:3
02.09.2023 18:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:2
09.09.2023 12:00 3 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 6:1
16.09.2023 12:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:5
22.09.2023 11:00 5 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 3:3
30.09.2023 14:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
18.10.2023 15:30 7 кръг Д Академик (Пловдив) 0:4
15.10.2023 10:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
21.10.2023 11:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
28.10.2023 12:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
04.11.2023 11:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
11.11.2023 14:00 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:1
18.11.2023 12:00 13 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:3
25.11.2023 11:00 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
02.12.2023 13:30 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
17.02.2024 11:00 16 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:0
24.02.2024 12:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
02.03.2024 12:00 18 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:3
10.03.2024 14:00 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 4:3
16.03.2024 10:00 20 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:4
23.03.2024 12:00 21 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
31.03.2024 13:00 22 кръг Г Академик (Пловдив) 1:2
06.04.2024 11:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
13.04.2024 10:00 24 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:9
21.04.2024 11:00 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
28.04.2024 11:00 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
02.05.2024 17:00 27 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:2
11.05.2024 12:00 28 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:3
19.05.2024 10:00 29 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1
25.05.2024 11:00 30 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кронос 2016 (Пловдив) 30 14 5 11 65:46 47
10 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 12 6 12 64:56 42
11 ФК Кърджали (Кърджали) 30 10 3 17 59:76 33
12 Локомотив (Стара Загора) 30 9 3 18 43:95 30
13 Марица 1921 (Пловдив) 30 9 2 19 58:81 29

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 7:1
17.09.2023 11:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:4
24.09.2023 17:30 3 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
01.10.2023 12:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 4:2
08.10.2023 11:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
15.10.2023 12:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:0
22.10.2023 11:00 7 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
02.12.2023 10:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
04.11.2023 14:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
11.11.2023 10:30 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
19.11.2023 11:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
10.03.2024 11:00 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
16.03.2024 12:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:14
02.06.2024 18:00 14 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:4
30.03.2024 11:00 15 кръг Д Гигант (Съединение) 1:3
05.04.2024 11:00 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 6:0
14.04.2024 11:00 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
18.04.2024 17:00 18 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4
25.05.2024 12:30 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
01.05.2024 12:30 20 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2
12.05.2024 11:00 21 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
18.05.2024 11:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Шипка старс 2015 (Асеновград) 22 13 1 8 87:31 40
6 Гигант (Съединение) 22 12 0 10 87:88 36
7 ФК Кърджали (Кърджали) 21 11 0 10 54:62 33
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 22 8 1 13 47:87 25
9 Марица 1921 (Пловдив) 22 4 1 17 33:105 13

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 13:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:6
24.09.2023 14:00 2 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 5:2
01.10.2023 15:00 3 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 7:1
08.10.2023 11:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:2
15.10.2023 13:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 1:7
22.10.2023 13:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
29.10.2023 13:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
05.11.2023 13:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 10:2
12.11.2023 13:00 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:3
19.11.2023 11:00 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 10:3
отложен 11 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
03.12.2023 11:00 12 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 2:2
- 13 кръг
почива
17.03.2024 12:00 14 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 4:7
24.03.2024 14:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
31.03.2024 15:00 16 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 4:1
07.04.2024 13:00 17 кръг Д Левски (Карлово) 5:3
14.04.2024 14:00 18 кръг Г Кючук Париж (Пловдив) 10:2
21.04.2024 13:00 19 кръг Д Велд (Пловдив) 0:4
28.04.2024 13:00 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:4
24.05.2024 13:00 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
12.05.2024 15:00 22 кръг Г ФА Карлово (Карлово) анл.
17.05.2024 15:00 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
отложен 24 кръг Д Кючук Париж II (Пловдив) -:-
26.05.2024 11:00 25 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:3
02.06.2024 12:00 26 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 1921 (Пловдив) 22 13 1 8 107:89 40
5 Спартак 1947 (Пловдив) 23 12 1 10 146:85 37
6 ФК Кърджали (Кърджали) 20 11 3 6 87:61 36
7 Родопа Смолян II (Смолян) 23 11 1 11 87:72 34
8 Пълдин (Пловдив) 22 10 3 9 63:68 33

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:1
22.09.2023 11:00 2 кръг Д Академик (Пловдив) 5:1
24.09.2023 12:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 7:6
01.10.2023 13:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:4
08.10.2023 11:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:0
15.10.2023 11:00 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 10:4
22.10.2023 11:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
29.10.2023 15:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:7
отложен 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
12.11.2023 13:00 10 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 6:2
19.11.2023 11:00 11 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:5
отложен 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
10.03.2024 15:00 14 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:2
17.03.2024 11:00 15 кръг Г Академик (Пловдив) 4:2
24.03.2024 12:00 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:0
31.03.2024 13:00 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 7:2
07.04.2024 11:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 8:3
14.04.2024 11:00 19 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 4:4
21.04.2024 11:00 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
28.04.2024 15:00 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:3
01.06.2024 11:00 22 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 9:2
02.06.2024 11:00 23 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 3:1
19.05.2024 11:00 24 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
26.05.2024 13:00 25 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:0
02.06.2024 14:00 26 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кронос 2016 (Пловдив) 21 17 2 2 122:46 53
2 ФК Кърджали (Кърджали) 21 17 2 2 102:53 53
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 23 17 1 5 125:45 52
4 Бригада 2010 (Димитровград) 23 15 5 3 138:76 50
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 23 16 1 6 100:58 49

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4
01.10.2023 13:00 2 кръг Г Велд (Пловдив) 0:6
08.10.2023 11:00 3 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:2
15.10.2023 10:00 4 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 8:2
- 5 кръг
почива
29.10.2023 11:00 6 кръг Г Пълдин (Пловдив) 4:0
05.11.2023 13:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
12.11.2023 12:00 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 6:2
19.11.2023 12:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:5
отложен 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 2:0
17.03.2024 14:00 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:5
24.03.2024 12:00 13 кръг Г Велд (Пловдив) 1:3
31.03.2024 13:00 14 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:2
07.04.2024 10:00 15 кръг Г Асеновец 2005 II (Асеновград) 1:4
14.04.2024 12:00 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:4
21.04.2024 12:00 17 кръг Г Пълдин (Пловдив) 6:2
28.04.2024 12:00 18 кръг Д Сокол (Марково) анл.
02.06.2024 14:00 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 8:2
12.05.2024 13:00 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
отложен 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
26.05.2024 12:00 22 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 18 13 1 4 83:54 40
4 Сокол (Марково) 18 11 1 6 57:55 34
5 ФК Кърджали (Кърджали) 17 9 1 7 66:51 28
6 Пазарджик сити (Пазарджик) 20 9 1 10 63:79 28
7 Пълдин (Пловдив) 20 9 0 11 86:67 27

ФК Кърджали (Кърджали)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:0
01.10.2023 14:00 2 кръг Д Спартак (Първенец) 1:4
08.10.2023 13:00 3 кръг Г Марица (Марково) 2:2
15.10.2023 14:00 4 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:4
22.10.2023 13:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 6:1
29.10.2023 13:00 6 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
05.11.2023 13:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Марица II (Марково) 5:1
19.11.2023 12:00 9 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 5:6
отложен 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
03.12.2023 13:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) 3:0
17.03.2024 13:00 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 5:5
24.03.2024 13:00 13 кръг Г Спартак (Първенец) 9:3
31.03.2024 13:00 14 кръг Д Марица (Марково) 11:0
07.04.2024 14:00 15 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
14.04.2024 13:00 16 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:4
21.04.2024 13:00 17 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9:5
28.04.2024 13:00 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:9
02.06.2024 11:00 19 кръг Г Марица II (Марково) 3:3
12.05.2024 12:00 20 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 3:3
29.05.2024 12:00 21 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:3
26.05.2024 13:00 22 кръг Д Велд (Пловдив) 4:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак (Първенец) 20 13 2 5 121:51 41
4 Марица (Марково) 21 11 5 5 95:49 38
5 ФК Кърджали (Кърджали) 21 10 6 5 91:65 36
6 Траките 2007 (Скутаре) 21 10 4 7 72:66 34
7 Велд (Пловдив) 21 7 4 10 65:96 25

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници