ФК Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

ФК Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2023 10:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:3
- 2 кръг
почива
11.09.2023 13:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
16.09.2023 15:00 4 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:4
23.09.2023 12:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:8
01.10.2023 13:00 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:6
07.10.2023 11:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
17.10.2023 15:30 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
отложен 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
01.11.2023 13:30 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:4
- 11 кръг
почива
11.11.2023 10:30 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
19.11.2023 10:00 13 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:1
25.11.2023 11:00 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
03.12.2023 12:00 15 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:2
17.02.2024 09:30 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
- 17 кръг
почива
02.03.2024 11:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:11
08.03.2024 15:00 19 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
16.03.2024 12:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:8
23.03.2024 13:00 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
30.03.2024 11:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
06.04.2024 11:00 23 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
13.04.2024 12:00 24 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:3
20.04.2024 11:00 25 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:3
- 26 кръг
почива
06.05.2024 10:00 27 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
11.05.2024 10:00 28 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
19.05.2024 11:00 29 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
25.05.2024 11:00 30 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Локомотив (Стара Загора) 22 5 5 12 34:62 20
11 ФК Хасково 2022 (Хасково) 21 5 3 13 35:83 18
12 ФК Арда 1924 (Кърджали) 21 4 2 15 25:77 14
13 Верея (Стара Загора) 21 3 3 15 21:62 12
14 Пловдив 2015 (Пловдив) 21 2 3 16 27:115 9

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2023 11:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:8
отложен 2 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
24.09.2023 17:30 3 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:2
01.10.2023 12:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 8:0
07.10.2023 13:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
15.10.2023 12:00 6 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:5
22.10.2023 14:30 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:6
30.10.2023 13:30 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
05.11.2023 14:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
11.11.2023 13:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
23.11.2023 14:30 11 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 6:2
10.03.2024 11:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
16.03.2024 10:30 13 кръг Д Гигант (Съединение) 1:6
отложен 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
31.03.2024 12:00 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
отложен 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
14.04.2024 11:00 17 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.04.2024 11:00 19 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
04.05.2024 10:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
11.05.2024 12:30 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
19.05.2024 14:00 22 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Гигант (Съединение) 15 8 0 7 58:57 24
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 17 4 1 12 26:74 13
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 14 4 0 10 25:50 12
10 Марица 1921 (Пловдив) 17 3 1 13 29:82 10
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 18 3 1 14 42:119 10

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:3
24.09.2023 14:00 2 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 3:0
- 3 кръг
почива
08.10.2023 14:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:3
15.10.2023 14:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
22.10.2023 14:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
отложен 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
19.11.2023 14:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:5
- 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 2004 (Пловдив) 7 3 0 4 24:24 9
6 Орлета (Пазарджик) 7 2 0 5 11:16 6
7 Лион 2017 (Пловдив) 8 1 1 6 9:33 4
8 ФК Арда 1924 (Кърджали) 6 1 0 5 8:22 3
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 6 1 0 5 8:36 3

ФК Арда 1924 II (Кърджали)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:30 1 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:7
24.09.2023 12:45 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:12
01.10.2023 12:45 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:7
08.10.2023 11:30 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:9
- 5 кръг
почива
22.10.2023 12:45 6 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:5
отложен 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
12.11.2023 12:45 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 0:1
19.11.2023 12:45 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 3:0
- 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФА Карлово (Карлово) 8 4 0 4 28:20 12
6 Пловдив сити (Пловдив) 8 3 1 4 21:24 10
7 Бригада 2010 (Димитровград) 8 3 1 4 20:19 10
8 ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7 1 0 6 5:41 3
9 Чавдар (Пловдив) 8 0 0 8 4:58 0

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
30.09.2023 12:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:3
- 3 кръг
почива
21.10.2023 11:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:0
21.10.2023 12:00 5 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 0:4
28.10.2023 11:00 6 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:1
18.11.2023 12:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
11.11.2023 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7
18.11.2023 11:00 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:5
25.11.2023 12:00 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 5:1
02.12.2023 11:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:0
- 12 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д СФК Раковски (Раковски) -:-
- 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 22 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 5 1 3 37:21 16
6 Беломорец (Асеновград) 9 4 1 4 30:31 13
7 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 18:22 13
8 СФК Раковски (Раковски) 10 3 0 7 22:52 9
9 Пловдив сити (Пловдив) 9 2 2 5 18:20 8

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:5
22.09.2023 12:00 2 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:3
24.09.2023 13:00 3 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 12:0
01.10.2023 12:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 5:2
08.10.2023 15:00 5 кръг Г Академик (Пловдив) 4:5
15.10.2023 13:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
22.10.2023 15:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:8
29.10.2023 11:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 9:1
05.11.2023 13:00 9 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:8
12.11.2023 11:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
отложен 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 12 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 17 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Орлета (Пазарджик) 13 5 2 6 51:47 17
9 Родопа Смолян (Смолян) 11 5 1 5 44:38 16
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 5 0 5 46:40 15
11 Академик (Пловдив) 12 3 2 7 41:63 11
12 Марица 1921 (Пловдив) 11 1 1 9 27:78 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници