Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
15.08.2021 18:00 2 кръг Г Саяна (Хасково) 0:3
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
28.08.2021 18:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 4:0
04.09.2021 17:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:2
11.09.2021 17:00 6 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 7:2
25.09.2021 17:00 8 кръг Г Левски (Карлово) 3:3
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
20.10.2021 16:00 11 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:0
23.10.2021 15:00 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
30.10.2021 16:00 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
06.11.2021 14:30 14 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
13.11.2021 14:30 15 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
20.11.2021 14:30 16 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
27.11.2021 14:30 17 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 18 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 19 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 23 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 26 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 27 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 28 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 31 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 32 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 33 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 34 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски 2005 (Крумовград) 11 9 1 1 35:5 28
3 Загорец (Нова Загора) 12 8 1 3 25:5 25
4 Борислав 2009 (Първомай) 12 6 2 4 31:20 20
5 Черноморец 1919 (Бургас) 11 5 4 2 13:11 19
6 Атлетик (Куклен) 10 5 2 3 14:14 17
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2021 19:00 - Г Гигант (Съединение) -:-
24.07.2021 10:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-

Борислав 2009 (Първомай)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 12:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:1
18.09.2021 10:30 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
22.09.2021 12:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:6
25.09.2021 10:30 4 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:0
03.10.2021 10:30 5 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 6:1
10.10.2021 10:30 6 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
отложен 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
24.10.2021 10:30 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 9 кръг
почива
07.11.2021 10:30 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
14.11.2021 10:30 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
21.11.2021 11:00 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
27.11.2021 10:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 15 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 17 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Юнайтед (Пловдив) 7 4 0 3 19:21 12
5 Марица 1921 (Пловдив) 6 3 1 2 18:11 10
6 Борислав 2009 (Първомай) 6 3 1 2 13:10 10
7 Спартак 1947 (Пловдив) 3 3 0 0 6:1 9
8 Арда 1924 (Кърджали) 4 2 2 0 15:6 8

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 11 място
2019/2020 Трета лига 10 място
2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници