Крумовград (Крумовград)

BGSupporters форум

В
22.10.1988 (35 г.)
В
11.07.1988 (35 г.)
В
28.12.2005 (18 г.)
Зд
21.05.2000 (23 г.)
Зд
05.09.1994 (29 г.)
Зц
29.11.1995 (28 г.)
Зц
18.01.1999 (25 г.)
Зц
26.10.2003 (20 г.)
Зц
23.04.1998 (25 г.)
Зл
10.10.1997 (26 г.)
Хо
18.01.1998 (26 г.)
Хд
11.04.2001 (22 г.)
Хц
31.03.1996 (27 г.)
Хц
30.12.1993 (30 г.)
Хц
30.11.1997 (26 г.)
Хп
04.06.2003 (20 г.)
Ха
15.10.2001 (22 г.)
Ха
30.12.1985 (38 г.)
Кд
19.02.1997 (27 г.)
Кл
25.07.2000 (23 г.)
Кл
17.12.1996 (27 г.)
Кл
03.12.1990 (33 г.)
Н
08.12.1992 (31 г.)
Н
31.10.1998 (25 г.)
Н
09.01.1997 (27 г.)
треньори:
Т
20.03.1981 (42 г.)
напуснали:
Зд
09.04.2003 (20 г.)
Зц
13.06.1997 (26 г.)
Т
04.08.1971 (52 г.)
Хл
06.09.2001 (22 г.)
Н
23.10.2003 (20 г.)

Левски 2005 (Крумовград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:3
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 5:1
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 8:0
28.08.2021 18:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
29.09.2021 17:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 7:0
11.09.2021 17:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
27.10.2021 16:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 5:0
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
23.10.2021 15:00 12 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:0
30.10.2021 16:00 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
03.12.2021 14:00 14 кръг Д Берое II (Стара Загора) 4:1
12.11.2021 14:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:1
22.11.2021 14:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
28.11.2021 14:30 17 кръг Г Саяна (Хасково) 0:0
19.02.2022 14:00 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 5:0
26.02.2022 14:00 19 кръг Д Несебър (Несебър) 3:0
05.03.2022 15:00 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:0
12.03.2022 15:00 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 4:0
19.03.2022 15:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
26.03.2022 15:00 23 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
02.04.2022 17:00 24 кръг Г Сокол (Марково) 5:0
06.04.2022 17:00 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
09.04.2022 17:00 26 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1
16.04.2022 17:00 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
21.04.2022 17:00 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) 3:1
30.04.2022 17:00 29 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:0
07.05.2022 18:00 30 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
11.05.2022 18:00 31 кръг Г Берое II (Стара Загора) 5:1
14.05.2022 18:00 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 8:0
21.05.2022 18:00 33 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
28.05.2022 17:00 34 кръг Д Саяна (Хасково) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2005 (Крумовград) 34 27 5 2 112:16 86
2 Саяна (Хасково) 34 22 8 4 65:17 74
3 Загорец (Нова Загора) 34 22 2 10 70:30 68
4 Черноморец 1919 (Бургас) 34 19 10 5 53:28 67
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 18 8 8 61:45 62
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Д Литекс (Ловеч) 1:0
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2021 16:00 - Д Царско село 2015 (София) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
17.11.2021 13:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
18.08.2021 18:00 - Д Саяна (Хасково) 2:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / 1/2 финали
13.02.2022 14:00 - Г Саяна (Хасково) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2022 14:00 - Д Металист (Харков, Украйна, 2) 0:1
28.01.2022 16:30 - Д Туран (Туркестан, Казахстан, 1) 2:1
01.02.2022 13:30 - Г Аланияспор /юн.ст./ (Алания, Тур) 2:3
05.02.2022 11:00 - Г Ботев II (Пловдив) 3:0

Левски 2005 II (Крумовград)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
03.10.2021 16:00 1 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 0:5
26.09.2021 16:00 2 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 1:5
24.10.2021 13:00 3 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 2:5
10.10.2021 16:00 4 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 0:3
17.10.2021 11:00 5 кръг Г Искра (Черноочене) 2:8
27.03.2022 14:00 6 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 3:0
03.04.2022 14:00 7 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:0
17.04.2022 15:00 8 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 1:3
01.05.2022 15:00 9 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 0:9
08.05.2022 15:00 10 кръг Д Искра (Черноочене) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Искра (Черноочене) 10 6 1 3 26:15 19
3 Върбица 2006 (Бенковски) 10 5 2 3 26:23 17
4 Левски 2005 II (Крумовград) 10 2 0 8 13:42 6
5 Джебел 1928 (Джебел) 9 5 0 4 22:19 15
6 Родопи 1935 (Момчилград) 9 3 0 6 11:19 9

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Интернет страници