Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:0
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
28.08.2021 18:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:2
04.09.2021 17:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
11.09.2021 17:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
20.10.2021 16:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
27.10.2021 16:00 8 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:0
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:5
03.11.2021 14:30 11 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
23.10.2021 15:00 12 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 0:0
30.10.2021 16:00 13 кръг Г Берое II (Стара Загора) 1:3
06.11.2021 14:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
12.11.2021 14:30 15 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
19.11.2021 14:30 16 кръг Д Саяна (Хасково) 0:0
27.11.2021 14:30 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 22 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 27 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 28 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 29 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 30 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 31 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 32 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 33 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 34 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноморец 1919 (Бургас) 16 9 4 3 23:14 31
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 8 4 4 34:23 28
6 Атлетик (Куклен) 16 7 4 5 24:21 25
7 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 16 6 5 5 15:21 23
8 Борислав 2009 (Първомай) 16 6 3 7 35:31 21
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/2 финали
11.08.2021 18:00 - Г Тракия (Нови извор) 3:0
Област Пловдив / Финал
18.08.2021 18:00 - Г Сокол (Марково) 2:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2021 10:00 - Д Оборище (Панагюрище) -:-

Атлетик (Куклен)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
15.09.2021 17:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
25.09.2021 10:00 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:1
03.10.2021 11:00 4 кръг Г Тунджа (Павел баня) анл.
отложен 5 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
отложен 6 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
24.10.2021 10:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
29.10.2021 16:00 8 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
07.11.2021 10:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
14.11.2021 11:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
18.11.2021 14:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 17 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сокол (Марково) 5 3 1 1 11:5 10
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 7 2 1 4 11:12 7
8 Атлетик (Куклен) 6 1 1 4 3:16 4
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 7 1 1 5 8:23 4
10 Траките 2007 (Скутаре) 5 0 1 4 3:21 1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 6 място
2019/2020 Трета лига 13 място
2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници