Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:2
10.09.2022 12:00 2 кръг Г Вихрен (Сандански) 3:1
17.09.2022 11:00 3 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
24.09.2022 11:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
08.10.2022 11:00 5 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:0
22.10.2022 16:30 7 кръг Г Барокко (София) 10:2
29.10.2022 16:30 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
05.11.2022 11:00 9 кръг Г ФК Септември 57 (София) 4:2
12.11.2022 16:30 10 кръг Д Малеш (Микрево) 3:0
20.11.2022 12:00 11 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
- 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 14 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 15 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 16 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 17 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 18 кръг Д Барокко (София) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 21 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 22 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 УФК Ботев (София) 11 9 0 2 31:6 27
2 Витоша 13 (София) 11 7 3 1 37:10 24
3 Марек 1915 (Дупница) 11 8 0 3 33:14 24
4 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 11 7 2 2 24:11 23
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 11 6 2 3 27:12 20

Витоша 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 10:30 1-ви мач Д Черно море (Варна) 1:2
09.11.2022 10:30 реванш Г Черно море (Варна) 0:3
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Д Елит София (София) 8:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 11:00 - Д Левски (София) 1:0
Югозападна България / Финали
28.09.2022 12:00 - Д Миньор (Перник) 4:0

Витоша 13 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 13:00 1 кръг Д Арес (София) 1:4
11.09.2022 16:30 2 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:4
18.09.2022 13:00 3 кръг Д Барокко (София) 1:5
25.09.2022 13:00 4 кръг Г Национал (София) 0:4
09.10.2022 13:00 5 кръг Д Сердика (София) 2:4
16.10.2022 13:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
- 7 кръг
почива
30.10.2022 16:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
24.11.2022 15:00 9 кръг Г Септември (София) 1:2
13.11.2022 09:00 10 кръг Г Арес (София) 1:2
отложен 11 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
27.11.2022 11:30 12 кръг Г Барокко (София) 2:4
04.12.2022 13:00 13 кръг Д Национал (София) 0:4
- 14 кръг Г Сердика (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 10 5 1 4 27:24 16
6 Барокко (София) 11 5 0 6 30:37 15
7 Локомотив София 1929 (София) 12 3 1 8 22:31 10
8 Витоша 13 (София) 11 1 0 10 10:36 3
9 Левски Раковски (София) 12 0 1 11 13:50 1

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Д Левски (София) 0:13
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
10.09.2022 09:00 2 кръг Д РД Спорт (София) 8:0
17.09.2022 16:30 3 кръг Г Спорт за всички (София) 6:1
24.09.2022 09:00 4 кръг Д Левски (Чепинци) 5:0
08.10.2022 09:00 5 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:2
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Барокко (София) 5:0
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Ай ма3кс (София) 0:1
29.10.2022 09:00 8 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:5
05.11.2022 18:30 9 кръг Д УФК Ботев (София) 2:1
- 10 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 11 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 12 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 13 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 14 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 15 кръг Г Барокко (София) -:-
- 16 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
- 17 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спортист 13 (София) 9 7 1 1 28:8 22
3 Ай ма3кс (София) 9 6 0 3 20:11 18
4 Витоша 13 (София) 9 6 0 3 34:12 18
5 УФК Ботев (София) 9 5 1 3 23:9 16
6 Спорт за всички (София) 9 3 1 5 17:19 10

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 13:15 1 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 4:3
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Национал (София) 0:6
08.10.2022 14:40 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:8
- 4 кръг
почива
22.10.2022 14:40 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:5
29.10.2022 09:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
05.11.2022 13:15 7 кръг Д Академия Септември (София) 0:6
12.11.2022 10:25 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
19.11.2022 11:50 9 кръг Д Елит София (София) 0:5
26.11.2022 11:50 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:13
03.12.2022 10:25 11 кръг Д Левски (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 10 4 2 4 12:13 14
8 Академия Септември (София) 10 3 0 7 14:22 9
9 Елит София (София) 9 1 3 5 15:19 6
10 Витоша 13 (София) 10 1 0 9 7:57 3
11 Академия Бойко Величков (София) 9 0 0 9 5:37 0

Витоша 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 15:00 1 кръг Г Национал (София) 2:5
24.09.2022 12:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:4
08.10.2022 12:00 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
15.10.2022 10:30 4 кръг Д Септември (София) 1:4
22.10.2022 09:00 5 кръг Г Лъвчетата (София) 0:2
29.10.2022 09:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 5:1
05.11.2022 15:00 7 кръг Г Арес (София) 2:2
- 8 кръг
почива
19.11.2022 15:00 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
26.11.2022 09:00 10 кръг Г Левски (София) 0:8
03.12.2022 10:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арес (София) 9 2 4 3 8:12 10
8 Лъвчетата (София) 9 3 1 5 20:32 10
9 Марек 1915 (Дупница) 10 2 2 6 12:19 8
10 Витоша 13 (София) 10 2 1 7 13:34 7
11 Миньор (Перник) 10 0 1 9 5:66 1

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Славия 1913 II (София) 2:1
25.09.2022 11:20 2 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:0
09.10.2022 09:00 3 кръг Г Септември (София) 0:3
16.10.2022 13:40 4 кръг Д Левски Раковски (София) 3:4
23.10.2022 12:30 5 кръг Г Национал II (София) 3:5
30.10.2022 10:10 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:6
06.11.2022 13:40 7 кръг Г Барокко (София) 2:1
13.11.2022 12:30 8 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:2
20.11.2022 12:30 9 кръг Д Левски II (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 36:20 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 28:28 15
6 Витоша 13 (София) 9 3 1 5 15:28 10
7 ФК Септември 57 (София) 9 2 3 4 23:31 9
8 Славия 1913 II (София) 9 2 1 6 9:18 7

Витоша 13 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 12:30 1 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Арес (София) 0:2
09.10.2022 11:20 3 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:3
16.10.2022 10:10 4 кръг Г Национал II (София) 0:4
23.10.2022 13:40 5 кръг Д Септември II (София) 7:1
30.10.2022 10:10 6 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:3
06.11.2022 09:00 7 кръг Д Левски II (София) 1:6
13.11.2022 10:10 8 кръг Г ЦСКА II (София) 0:8
20.11.2022 09:00 9 кръг Д Барокко (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал II (София) 9 4 0 5 30:24 12
7 Арес (София) 9 3 2 4 18:21 11
8 Витоша 13 (София) 9 2 0 7 14:30 6
9 Барокко (София) 9 1 1 7 16:36 4
10 Септември II (София) 9 1 0 8 9:69 3

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:00 1 кръг Д Национал (София) 3:6
24.09.2022 11:05 2 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:3
08.10.2022 09:10 3 кръг Д Лъвчетата (София) 0:5
15.10.2022 10:05 4 кръг Г Академия ВР (София) 0:8
22.10.2022 12:00 5 кръг Д София спорт (София) 2:3
29.10.2022 09:10 6 кръг Г Левски (София) 2:13
05.11.2022 11:05 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:8
12.11.2022 12:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
19.11.2022 11:05 9 кръг Д Арес (София) 1:12
отложен 10 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 9 4 1 4 44:36 13
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 3 0 6 19:48 9
9 Олимпия ФК (София) 9 1 0 8 13:54 3
10 София спорт (София) 9 1 0 8 7:61 3
11 Витоша 13 (София) 9 0 0 9 11:61 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници