Ултраспорт академия (София)

BGSupporters форум

Ултраспорт академия (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 09:00 - Г Арес (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 09:00 - Г Левски (София) 0:14
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г УФК Ботев (София) 4:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 16:0
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
25.09.2022 10:00 4 кръг Д Барокко (София) 5:0
08.10.2022 09:00 5 кръг Г РД Спорт (София) 6:0
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
22.10.2022 16:30 7 кръг Г Спорт за всички (София) 4:0
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) 5:2
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Левски (Чепинци) 7:0
- 10 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 11 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 12 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 13 кръг Г Барокко (София) -:-
- 14 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 16 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 17 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ултраспорт академия (София) 9 9 0 0 53:3 27
2 Спортист 13 (София) 9 7 1 1 28:8 22
3 Ай ма3кс (София) 9 6 0 3 20:11 18
4 Витоша 13 (София) 9 6 0 3 34:12 18
5 УФК Ботев (София) 9 5 1 3 23:9 16

Ултраспорт академия (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:40 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:6
24.09.2022 11:20 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
08.10.2022 10:10 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
15.10.2022 09:00 4 кръг Г Шампион (София) 2:1
22.10.2022 12:30 5 кръг Д Национал (София) 3:6
29.10.2022 13:40 6 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
05.11.2022 12:30 7 кръг Д Левски (София) 2:4
12.11.2022 12:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0
19.11.2022 09:00 9 кръг Д София спорт (София) 11:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 9 6 1 2 32:14 19
3 Пирин (Благоевград) 9 5 1 3 19:11 16
4 Ултраспорт академия (София) 9 5 0 4 34:22 15
5 Шампион (София) 9 5 0 4 24:13 15
6 Олимпия ФК (София) 9 4 2 3 32:19 14

Ултраспорт академия (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Г Септември (София) 8:1
24.09.2022 13:40 2 кръг Г Лъвчетата (София) 8:0
08.10.2022 10:10 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
15.10.2022 11:20 4 кръг Г Национал (София) 6:3
22.10.2022 13:40 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:3
29.10.2022 11:20 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
05.11.2022 11:20 7 кръг Д Левски (София) 1:4
12.11.2022 13:40 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
19.11.2022 10:10 9 кръг Д София спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 9 7 0 2 45:10 21
4 Лъвчетата (София) 9 3 2 4 10:31 11
5 Ултраспорт академия (София) 9 3 1 5 30:22 10
6 Национал (София) 9 3 1 5 23:25 10
7 Локомотив София 1929 (София) 9 2 3 4 16:22 9

Ултраспорт академия II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 13:40 1 кръг Г Щурче (София) 1:7
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:14
08.10.2022 12:30 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:15
15.10.2022 11:20 4 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 7:1
22.10.2022 11:20 5 кръг Г Академия Септември (София) 4:3
29.10.2022 11:20 6 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:2
05.11.2022 10:10 7 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:7
12.11.2022 13:40 8 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
19.11.2022 11:20 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 2022 (Злокучене) 9 3 1 5 17:28 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:29 9
8 Ултраспорт академия II (София) 9 3 0 6 17:53 9
9 Академия Септември (София) 9 0 1 8 9:50 1
10 Балкан 1929 (Ботевград) 9 0 1 8 5:47 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници