Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 19:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
18.08.2021 18:00 3 кръг Г Септември II (София) 0:0
21.08.2021 18:00 4 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
28.08.2021 18:00 5 кръг Г Вихрен (Сандански) 6:3
04.09.2021 17:00 6 кръг Г Пирин II (Благоевград) 5:0
11.09.2021 17:00 7 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
18.09.2021 17:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
25.09.2021 17:00 9 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
02.10.2021 16:00 10 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
06.10.2021 16:00 11 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
09.10.2021 16:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
16.10.2021 16:00 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
23.10.2021 16:00 14 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
30.10.2021 16:00 15 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
06.11.2021 14:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
13.11.2021 14:00 17 кръг Д Гранит (Владая) -:-
20.11.2021 14:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
27.11.2021 14:00 19 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 22 кръг Д Септември II (София) -:-
- 23 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 24 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 25 кръг Д Пирин II (Благоевград) -:-
- 26 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 27 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 28 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
- 29 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 30 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 31 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 32 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 33 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 34 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 35 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 36 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 37 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 38 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 5 2 1 12:7 17
5 Оборище (Панагюрище) 8 5 2 1 18:7 17
6 Кюстендил (Кюстендил) 8 4 4 0 18:6 16
7 Сливнишки герой (Сливница) 8 4 1 3 10:7 13
8 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 8 3 4 1 9:6 13
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2021 10:30 - Г Пирин 1941 (Разлог) -:-

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
05.09.2021 14:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
12.09.2021 14:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 3:4
19.09.2021 14:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
23.09.2021 14:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
26.09.2021 14:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
03.10.2021 14:00 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
10.10.2021 14:00 8 кръг Г Барокко (София) -:-
17.10.2021 14:00 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
24.10.2021 14:00 10 кръг Г Миньор (Перник) -:-
31.10.2021 14:00 11 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
07.11.2021 14:00 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
14.11.2021 14:00 13 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
21.11.2021 14:00 14 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
28.11.2021 14:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 28 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 29 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 30 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3 1 0 2 3:3 3
10 Беласица (Петрич) 3 1 0 2 5:8 3
11 Кюстендил (Кюстендил) 3 1 0 2 6:6 3
12 Барокко (София) 3 1 0 2 4:8 3
13 Орлета (Пазарджик) 3 1 0 2 5:5 3

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Д Развитие МФ (София) 4:2
02.09.2021 16:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
11.09.2021 11:00 3 кръг Д Септември (София) 1:0
18.09.2021 11:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
25.09.2021 11:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
02.10.2021 11:00 6 кръг Г РД Спорт (София) -:-
09.10.2021 11:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
16.10.2021 11:00 8 кръг Г Барокко (София) -:-
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
30.10.2021 11:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 12 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Д Барокко (София) -:-
- 20 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Перник) 3 2 1 0 6:1 7
4 Пирин (Благоевград) 3 2 0 1 7:4 6
5 Кюстендил (Кюстендил) 3 2 0 1 5:6 6
6 Септември (София) 3 1 1 1 9:2 4
7 Левски Раковски (София) 3 1 1 1 3:5 4

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 16:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
04.09.2021 13:00 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
11.09.2021 13:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:5
18.09.2021 13:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
25.09.2021 13:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
09.10.2021 13:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
16.10.2021 13:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
23.10.2021 13:00 9 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
30.10.2021 13:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 12 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев 57 СУ (София) 2 1 0 1 5:4 3
8 Велбъжд (Кюстендил) 2 1 0 1 5:5 3
9 Кюстендил (Кюстендил) 3 0 0 3 1:11 0
10 Миньор (Перник) 2 0 0 2 0:13 0
11 Левски Раковски (София) 3 0 0 3 2:17 0

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:00 1 кръг Г София спорт (София) -:-
- 2 кръг Д Национал II (София) -:-
- 3 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Д Левски II (София) -:-
- 8 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 9 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - 0 0 0 0:0 0
1 Кюстендил (Кюстендил) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски II (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Марек 1915 (Дупница) - 0 0 0 0:0 0

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:30 1 кръг Г Септември II (София) -:-
- 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 3 кръг Г Шампион (София) -:-
- 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 5 кръг Д Вива (София) -:-
- 6 кръг Г София спорт (София) -:-
- 7 кръг Д Левски (София) -:-
- 8 кръг Г Национал II (София) -:-
- 9 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вива (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - 0 0 0 0:0 0
1 Кюстендил (Кюстендил) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Марек 1915 (Дупница) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 2 място
2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници