Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 19:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
18.08.2021 18:00 3 кръг Г Септември II (София) 0:0
21.08.2021 18:00 4 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
28.08.2021 18:00 5 кръг Г Вихрен (Сандански) 6:3
04.09.2021 17:00 6 кръг Г Пирин II (Благоевград) 5:0
11.09.2021 17:00 7 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
18.09.2021 17:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
25.09.2021 17:00 9 кръг Д Банско тийм (Банско) 1:0
02.10.2021 16:00 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
06.10.2021 16:00 11 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:2
09.10.2021 16:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
16.10.2021 16:00 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) 4:1
23.10.2021 16:00 14 кръг Г Левски (Чепинци) 4:0
30.10.2021 16:00 15 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:0
06.11.2021 14:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
10.11.2021 14:00 17 кръг Д Гранит (Владая) 2:0
20.11.2021 14:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
27.11.2021 14:00 19 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
19.02.2022 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 22 кръг Д Септември II (София) -:-
- 23 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 24 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 25 кръг Д Пирин II (Благоевград) -:-
- 26 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 27 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 28 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
- 29 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 30 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 31 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 32 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 33 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 34 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 35 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 36 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 37 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 38 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан 1929 (Ботевград) 19 14 3 2 30:11 45
2 Беласица (Петрич) 19 14 2 3 43:14 44
3 Кюстендил (Кюстендил) 19 12 5 2 37:13 41
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 19 12 5 2 40:15 41
5 Чавдар (Етрополе) 19 12 4 3 38:8 40
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2021 10:30 - Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
29.01.2022 - Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
05.02.2022 - Г Марек 1915 (Дупница) -:-

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
05.09.2021 14:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
12.09.2021 14:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 3:4
19.09.2021 14:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 5:0
27.10.2021 15:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 2:2
26.09.2021 14:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
03.10.2021 17:00 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:2
10.10.2021 14:00 8 кръг Г Барокко (София) 1:2
17.10.2021 14:00 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
24.10.2021 14:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
31.10.2021 14:00 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
07.11.2021 14:00 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:4
11.11.2021 14:00 13 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:3
18.11.2021 14:00 14 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
28.11.2021 14:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 28 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 29 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 30 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Барокко (София) 15 8 2 5 27:31 26
8 Септември (Симитли) 15 7 4 4 21:20 25
9 Кюстендил (Кюстендил) 15 6 3 6 34:29 21
10 Левски Раковски (София) 15 5 3 7 22:30 18
11 Ботев 57 СУ (София) 15 4 4 7 20:33 16

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
23.09.2021 16:00 - Г Септември (София) 3:3

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Д Развитие МФ (София) 4:2
02.09.2021 16:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
11.09.2021 11:00 3 кръг Д Септември (София) 1:0
18.09.2021 11:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
25.09.2021 11:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
02.10.2021 11:00 6 кръг Г РД Спорт (София) 3:2
09.10.2021 15:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
20.10.2021 14:00 8 кръг Г Барокко (София) 4:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:1
30.10.2021 11:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 5:0
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
- 12 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Д Барокко (София) -:-
- 20 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 11 10 1 0 51:4 31
2 Царско село 2015 (София) 11 9 1 1 40:13 28
3 Кюстендил (Кюстендил) 11 7 1 3 24:18 22
4 Миньор (Перник) 11 5 4 2 11:17 19
5 Септември (София) 11 5 3 3 30:15 18

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Д Спартак (Плевен) 1:5
28.10.2021 14:30 реванш Г Спартак (Плевен) 0:1
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
22.09.2021 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 1:0

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 16:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
04.09.2021 13:00 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
11.09.2021 13:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:5
13.10.2021 15:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:7
25.09.2021 13:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:6
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
09.10.2021 13:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
16.10.2021 13:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:8
23.10.2021 13:00 9 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
30.10.2021 13:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:4
06.11.2021 13:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
- 12 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марек 1915 (Дупница) 11 4 0 7 17:32 12
9 Спортист 13 (София) 11 3 1 7 15:18 10
10 Миньор (Перник) 11 2 1 8 8:39 7
11 Левски Раковски (София) 11 2 0 9 9:42 6
12 Кюстендил (Кюстендил) 11 0 0 11 4:46 0

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:00 1 кръг Г Ай ма3кс (София) 7:0
03.10.2021 13:30 2 кръг Д Национал II (София) 2:1
10.10.2021 12:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
17.10.2021 13:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
24.10.2021 13:30 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
- 6 кръг
почива
07.11.2021 12:00 7 кръг Д Левски II (София) 1:0
28.11.2021 12:00 8 кръг Г Атлетико Артен (София) 5:3
05.12.2021 10:30 9 кръг Г Сердика (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 6 1 1 16:9 19
2 Кюстендил (Кюстендил) 8 5 2 1 20:10 17
3 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 31:10 13
4 Миньор (Перник) 8 4 0 4 12:10 12
5 Марек 1915 (Дупница) 8 3 2 3 20:12 11

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:30 1 кръг Г Септември II (София) 4:2
03.10.2021 12:30 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
10.10.2021 13:40 3 кръг Г Шампион (София) 2:1
17.10.2021 10:10 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:9
24.10.2021 13:40 5 кръг Д Вива (София) 1:5
31.10.2021 13:40 6 кръг Г София спорт (София) 7:1
07.11.2021 12:30 7 кръг Д Левски (София) 0:1
28.11.2021 13:40 8 кръг Г Национал II (София) -:-
05.12.2021 13:40 9 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 7 5 1 1 22:6 16
4 Национал II (София) 7 5 1 1 21:11 16
5 Кюстендил (Кюстендил) 7 4 0 3 15:19 12
6 София спорт (София) 7 4 0 3 14:17 12
7 Шампион (София) 7 1 0 6 5:21 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 2 място
2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници