Орлета (Пазарджик)

BGSupporters форум

Орлета (Пазарджик)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 10:30 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
30.08.2020 11:00 2 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:4
05.09.2020 10:30 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
12.09.2020 10:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
19.09.2020 11:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:3
26.09.2020 10:00 6 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:1
03.10.2020 12:00 7 кръг Д Хасково (Хасково) 1:5
10.10.2020 11:30 8 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
17.10.2020 10:30 9 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:2
23.10.2020 15:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
30.10.2020 13:00 11 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:3
07.11.2020 12:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
14.11.2020 10:30 13 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
27.02.2021 09:30 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
06.03.2021 12:00 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:2
11.03.2021 15:00 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
20.03.2021 10:30 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.03.2021 12:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
03.04.2021 10:30 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
11.04.2021 12:00 20 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
17.04.2021 12:00 21 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
24.04.2021 10:30 22 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
01.05.2021 10:00 23 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
09.05.2021 12:00 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
15.05.2021 12:00 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
23.05.2021 10:00 26 кръг Г Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сините камъни 2013 (Сливен) 15 4 5 6 18:16 17
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 14 2 6 6 13:17 12
11 Орлета (Пазарджик) 15 3 3 9 16:35 12
12 Сокол (Марково) 13 3 2 8 12:31 11
13 Спартак 1947 (Пловдив) 15 3 2 10 14:37 11

Орлета (Пазарджик)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 10:30 1 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:4
04.10.2020 10:30 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 4:1
- 3 кръг
почива
18.10.2020 10:30 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:13
01.11.2020 10:30 6 кръг Д Локомотив (Септември) 1:0
08.11.2020 10:30 7 кръг Г Левски (Паталеница) 2:0
- 8 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 9 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 12 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Септември) -:-
- 14 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Оборище (Панагюрище) 6 6 0 0 54:5 18
2 Чепинец (Велинград) 6 5 0 1 37:5 15
3 Орлета (Пазарджик) 6 4 0 2 10:20 12
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 6 3 0 3 15:16 9
5 Локомотив (Септември) 6 2 0 4 11:21 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници