Пловдив сити (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив сити (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 10:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 7:1
01.09.2021 09:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
05.09.2021 10:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
11.09.2021 11:00 4 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) 3:0
19.09.2021 13:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
25.09.2021 10:00 6 кръг Г Велд (Пловдив) 1:0
03.10.2021 09:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
отложен 8 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
10.10.2021 11:00 9 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 1:0
16.10.2021 10:00 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
24.10.2021 10:30 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
31.10.2021 13:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
07.11.2021 11:00 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
13.11.2021 12:00 14 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
21.11.2021 12:00 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
27.11.2021 10:00 16 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
03.12.2021 14:00 17 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
- 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 26 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 27 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 30 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 31 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 32 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 33 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 9 8 1 0 34:4 25
2 Пловдив сити (Пловдив) 10 7 2 1 23:7 23
3 Лидер Пловдив (Ягодово) 8 7 1 0 29:9 22
4 Пловдив 2015 II (Пловдив) 10 6 3 1 23:9 21
5 Ботев (Пловдив) 10 5 4 1 33:8 19

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 10:30 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 10:0
25.09.2021 13:30 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 13:2
03.10.2021 12:30 3 кръг Г Левски (Паталеница) 1:5
отложен 4 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
отложен 5 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
24.10.2021 13:00 6 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
30.10.2021 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
06.11.2021 8 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
13.11.2021 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 11 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
- 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Беломорец (Асеновград) 3 2 1 0 10:6 7
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 3 2 1 0 13:3 7
5 Пловдив сити (Пловдив) 3 2 0 1 24:7 6
6 Пловдив 2015 (Пловдив) 4 1 0 3 7:19 3
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 3 0 1 2 7:11 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници