ФК Ботев (София)

BGSupporters форум

ФК Ботев (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 11:00 1 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:7
09.09.2023 15:00 2 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:4
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Ферион (Кубратово) 1:2
23.09.2023 15:00 4 кръг Д Сердика (София) 3:8
30.09.2023 11:00 5 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
07.10.2023 15:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:3
14.10.2023 09:00 7 кръг Г Конкордия (София) 8:1
22.10.2023 09:00 8 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:3
04.11.2023 13:00 9 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:9
11.11.2023 11:00 10 кръг Д Ферион (Кубратово) 4:0
18.11.2023 11:00 11 кръг Г Сердика (София) 2:2
09.03.2024 09:00 12 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:2
16.03.2024 11:00 13 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:10
23.03.2024 09:00 14 кръг Д Конкордия (София) 14:1
30.03.2024 14:00 15 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:4
06.04.2024 09:00 16 кръг Д Конкордия (София) 13:1
13.04.2024 15:00 17 кръг Г Сердика (София) 7:3
20.04.2024 13:00 18 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 5:1
27.04.2024 11:00 19 кръг Г Ферион (Кубратово) 6:4
11.05.2024 13:30 20 кръг Д ОФК София 1992 (София) 1:1
18.05.2024 13:00 21 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК София 1992 (София) 21 9 5 7 54:31 32
4 Сердика (София) 21 9 4 8 75:60 31
5 ФК Ботев (София) 21 7 4 10 73:73 25
6 Искър 1945 (Нови Искър) 21 7 2 12 64:93 23
7 Ферион (Кубратово) 21 7 1 13 56:83 22

ФК Ботев (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Г Сердика (София) 1:3
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 3:3
16.09.2023 16:00 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
04.10.2023 12:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:11
08.11.2023 11:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 3:7
07.10.2023 09:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 0:6
14.10.2023 16:00 7 кръг Г Арес (София) 2:1
21.10.2023 09:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
04.11.2023 16:00 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:3
11.11.2023 09:00 10 кръг Г Елит София (София) 0:3
18.11.2023 09:00 11 кръг Д Барокко (София) 3:0
02.03.2024 09:00 12 кръг Д Сердика (София) 4:4
10.03.2024 15:00 13 кръг Г Развитие МФ (София) 7:0
16.03.2024 09:00 14 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0
23.03.2024 09:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
30.03.2024 09:00 16 кръг Д Витоша 13 (София) 1:6
10.04.2024 15:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 3:3
13.04.2024 09:00 18 кръг Д Арес (София) 0:3
20.04.2024 13:00 19 кръг Г Лъвчетата (София) 0:1
27.04.2024 09:00 20 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:0
11.05.2024 09:00 21 кръг Д Елит София (София) 1:1
18.05.2024 09:00 22 кръг Г Барокко (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сердика (София) 22 7 3 12 53:78 24
8 Арес (София) 22 7 1 14 45:80 22
9 ФК Ботев (София) 22 4 7 11 39:62 19
10 Развитие на млади футболисти (София) 22 3 2 17 32:117 11
11 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 22 3 1 18 17:93 10

ФК Ботев (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 14:40 1 кръг Г Победа 1945 (София) 0:8
24.09.2023 09:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) 2:3
01.10.2023 13:15 3 кръг Г Правец (Правец) 1:4
08.10.2023 13:15 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:4
15.10.2023 14:40 5 кръг Г Звезда (София) 1:5
22.10.2023 10:25 6 кръг Г Барокко (София) 1:3
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 6:2
19.11.2023 09:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 1:4
17.03.2024 10:25 9 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
24.03.2024 14:40 10 кръг Д Победа 1945 (София) 2:6
31.03.2024 09:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 0:2
07.04.2024 13:15 12 кръг Д Правец (Правец) 0:3
14.04.2024 13:15 13 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
23.04.2024 14:40 14 кръг Д Звезда (София) 0:5
28.04.2024 10:25 15 кръг Д Барокко (София) 0:5
12.05.2024 11:50 16 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 5:0
19.05.2024 13:15 17 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
26.05.2024 10:25 18 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Звезда (София) 17 8 3 6 58:40 27
7 Локомотив София 1929 II (София) 17 6 2 9 31:57 20
8 Барокко (София) 17 4 2 11 34:54 14
9 ФК Ботев (София) 17 2 0 15 21:64 6
10 Казичене 1929 (Казичене) 17 0 0 17 4:141 0

ФК Ботев (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Талант (София) 1:6
24.09.2023 14:40 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
01.10.2023 13:15 3 кръг Д Барокко (София) 2:6
08.10.2023 10:25 4 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 2:5
15.10.2023 11:50 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
22.10.2023 14:40 6 кръг Г Академия Септември (София) 2:2
12.11.2023 13:15 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:6
19.11.2023 10:25 8 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:2
17.03.2024 11:50 9 кръг Г Развитие МФ (София) 2:0
24.03.2024 11:50 10 кръг Г Академия Септември (София) 0:3
31.03.2024 11:50 11 кръг Д Барокко (София) 2:4
07.04.2024 14:40 12 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
14.04.2024 09:00 13 кръг Д Талант (София) 1:3
21.04.2024 13:15 14 кръг Г Тигрите (София) 0:3
28.04.2024 13:15 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:6
12.05.2024 13:15 16 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:6
19.05.2024 13:15 17 кръг Д Развитие МФ (София) 4:1
26.05.2024 09:00 18 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Искър 2022 (Самоков) 8 5 0 3 26:9 15
8 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 22:14 14
9 ФК Ботев (София) 17 3 4 10 28:56 13
10 Развитие на млади футболисти (София) 17 1 3 13 21:56 6
11 Тигрите (София) 8 1 1 6 12:34 4

ФК Ботев (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г Академия Металург (Перник) 4:10
23.09.2023 12:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:6
30.09.2023 09:00 3 кръг Д София спорт (София) 2:2
07.10.2023 13:40 4 кръг Г Шампион (София) 3:10
14.10.2023 10:10 5 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 3:1
28.10.2023 11:20 7 кръг Д Академия Септември (София) 5:3
04.11.2023 10:10 8 кръг Г Победа 1945 (София) 8:1
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
23.03.2024 09:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) 1:5
06.04.2024 10:10 12 кръг Г Спорт за всички (София) 0:6
13.04.2024 11:20 13 кръг Д Миньор (Перник) 1:7
20.04.2024 12:30 14 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 3:2
27.04.2024 09:00 15 кръг Д София спорт (София) 1:2
11.05.2024 10:10 16 кръг Г Академия Металург (Перник) 2:4
25.05.2024 10:10 18 кръг Г Академия Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 София спорт (София) 16 6 2 8 34:44 20
7 Левски Раковски (София) 16 6 1 9 41:53 19
8 ФК Ботев (София) 14 4 1 9 35:63 13
9 Спорт за всички (София) 7 4 0 3 19:12 12
10 Академия Септември (София) 16 2 1 13 29:76 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници