Елит София (София)

BGSupporters форум

Елит София (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Г Витоша 13 (София) 0:8
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:00 1 кръг Г Арес (София) 1:7
09.09.2022 11:00 2 кръг Д ФК Септември 57 (София) 2:3
17.09.2022 18:30 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
24.09.2022 13:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 1:5
08.10.2022 13:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
15.10.2022 13:00 6 кръг Д РД Спорт (София) 1:7
23.10.2022 13:00 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:1
- 8 кръг
почива
01.11.2022 13:00 9 кръг Д Победа 1945 (София) 4:3
- 10 кръг Д Арес (София) -:-
- 11 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 12 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 16 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 8 3 3 2 17:15 12
6 ФК Септември 57 (София) 8 3 1 4 16:17 10
7 Елит София (София) 8 2 0 6 12:35 6
8 Победа 1945 (София) 8 1 1 6 11:34 4
9 Спартак 2015 (София) 8 0 0 8 3:44 0

Елит София (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 16:00 - Д Барокко (София) 8:0
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 11:00 - Д Развитие МФ (София) 5:3
Югозападна България / Финали
28.09.2022 15:30 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
03.10.2022 14:30 2 кръг Г Левски (София) 1:12
- 3 кръг
почива
25.09.2022 09:00 4 кръг Д Академия Септември (София) 0:3
09.10.2022 09:00 5 кръг Г Сердика (София) 4:0
16.10.2022 09:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 0:5
23.10.2022 09:00 7 кръг Г Национал (София) 1:6
30.10.2022 09:00 8 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
06.11.2022 09:00 9 кръг Г Септември (София) 0:8
12.11.2022 09:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
20.11.2022 09:00 11 кръг Д Левски (София) 1:9
- 12 кръг
почива
отложен 13 кръг Г Академия Септември (София) -:-
- 14 кръг Д Сердика (София) -:-
- 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Д Национал (София) -:-
- 17 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 18 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Септември (София) 11 5 1 5 13:20 16
6 Национал (София) 9 4 3 2 18:10 15
7 Витоша (Бистрица) 11 2 2 7 8:34 8
8 Елит София (София) 10 1 0 9 9:50 3
9 Сердика (София) 12 0 1 11 3:69 1

Елит София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Академия Септември (София) 1:2
24.09.2022 14:40 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
- 3 кръг
почива
15.10.2022 11:50 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
22.10.2022 09:00 5 кръг Г Левски (София) 1:3
отложен 6 кръг Д Академия Бойко Величков (София) -:-
05.11.2022 10:25 7 кръг Г Национал (София) 2:2
12.11.2022 11:50 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2
19.11.2022 11:50 9 кръг Г Витоша 13 (София) 5:0
26.11.2022 10:25 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
03.12.2022 13:15 11 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 10 4 2 4 12:13 14
8 Академия Септември (София) 10 3 0 7 14:22 9
9 Елит София (София) 9 1 3 5 15:19 6
10 Витоша 13 (София) 10 1 0 9 7:57 3
11 Академия Бойко Величков (София) 9 0 0 9 5:37 0

Елит София (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 12:00 1 кръг Д Лъвчетата II (София) 1:2
25.09.2022 12:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
09.10.2022 10:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:5
16.10.2022 13:30 4 кръг Г Левски II (София) 0:10
23.10.2022 09:00 5 кръг Д ЦСКА II (София) 0:2
30.10.2022 15:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
- 7 кръг
почива
13.11.2022 15:00 8 кръг Д Национал II (София) 1:3
20.11.2022 09:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:7
27.11.2022 13:30 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:4
04.12.2022 10:30 11 кръг Г София спорт (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лъвчетата II (София) 10 4 1 5 14:21 13
8 Национал II (София) 10 3 0 7 9:25 9
9 Кюстендил (Кюстендил) 10 3 0 7 19:20 9
10 Елит София (София) 10 1 0 9 6:39 3
11 София спорт (София) 9 0 0 9 3:63 0

Елит София II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 11:00 1 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 0:0
24.09.2022 15:30 2 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 8:1
08.10.2022 11:00 3 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 3:1
15.10.2022 15:30 4 кръг Д ФК Септември 57 (София) 1:1
22.10.2022 11:00 5 кръг Г ОФК София 1992 (София) 5:1
29.10.2022 14:00 6 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:1
05.11.2022 09:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
12.11.2022 14:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:3
19.11.2022 14:00 9 кръг Г Левски Раковски II (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 18:9 14
4 РД Спорт (София) 9 4 2 3 16:18 14
5 Елит София II (София) 9 4 2 3 20:10 14
6 Левски Раковски II (София) 9 3 0 6 14:18 9
7 Интер Джесика 2010 (София) 9 2 2 5 8:24 8

Елит София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 11:20 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:3
24.09.2022 13:40 2 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:2
08.10.2022 12:30 3 кръг Д Младост 2015 (София) 6:0
15.10.2022 11:20 4 кръг Г УФК Ботев (София) 1:4
22.10.2022 12:30 5 кръг Д Тигрите (София) 4:2
29.10.2022 13:40 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:3
05.11.2022 13:40 7 кръг Г Олимпия ФК II (София) 0:4
12.11.2022 12:30 8 кръг Д Сердика (София) 0:5
19.11.2022 11:20 9 кръг Г Лъвчетата (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 3 3 3 26:22 12
7 УФК Ботев (София) 9 2 1 6 22:45 7
8 Елит София (София) 9 2 1 6 16:28 7
9 Тигрите (София) 9 2 0 7 22:43 6
10 Младост 2015 (София) 9 0 0 9 6:86 0

Елит София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 09:10 1 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:7
24.09.2022 09:10 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) 3:6
08.10.2022 09:10 3 кръг Д УФК Ботев II (София) 2:1
15.10.2022 09:10 4 кръг Г Железница (Железница) 3:4
22.10.2022 09:10 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
29.10.2022 09:10 6 кръг Г Левски II (София) 3:8
- 7 кръг
почива
12.11.2022 09:10 8 кръг Д Сердика (София) 2:6
19.11.2022 09:10 9 кръг Г Спорт за всички (София) 0:15
26.11.2022 09:10 10 кръг Д Ай ма3кс (София) 0:8
03.12.2022 09:10 11 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 УФК Ботев II (София) 10 4 0 6 27:41 12
8 Академия Мургаш (Нови хан) 10 3 1 6 27:42 10
9 Академия Бойко Величков (София) 10 3 0 7 32:63 9
10 Железница (Железница) 10 2 0 8 13:81 6
11 Елит София (София) 10 1 0 9 18:65 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници