Олимпия ФК (София)

BGSupporters форум

Олимпия ФК (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
- 1 кръг
почива
25.09.2022 14:40 2 кръг Д Септември (София) 0:0
09.10.2022 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
16.10.2022 13:15 4 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
23.10.2022 10:25 5 кръг Г УФК Ботев (София) 2:3
30.10.2022 11:50 6 кръг Д Лъвчетата (София) 3:4
06.11.2022 14:40 7 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:0
13.11.2022 10:25 8 кръг Д Национал II (София) 2:2
20.11.2022 13:15 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
27.11.2022 10:25 10 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4:2
04.12.2022 14:40 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Миньор (Перник) 10 5 1 4 22:20 16
6 Национал II (София) 10 4 3 3 25:25 15
7 Олимпия ФК (София) 10 4 2 4 20:19 14
8 Лъвчетата (София) 10 4 1 5 16:24 13
9 Септември (София) 10 2 4 4 15:17 10

Олимпия ФК (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:00 1 кръг Д Арес (София) 2:1
24.09.2022 12:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 4:1
08.10.2022 10:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
15.10.2022 13:30 4 кръг Г Левски (София) 0:0
22.10.2022 13:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
отложен 6 кръг Г Национал (София) -:-
- 7 кръг
почива
12.11.2022 13:30 8 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
19.11.2022 09:00 9 кръг Г Септември (София) 2:2
26.11.2022 13:30 10 кръг Д Лъвчетата (София) 7:1
03.12.2022 13:30 11 кръг Г Миньор (Перник) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 10 8 0 2 31:11 24
2 Левски (София) 9 7 2 0 36:2 23
3 Олимпия ФК (София) 9 5 3 1 28:10 18
4 Септември (София) 10 5 2 3 21:15 17
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10 5 1 4 18:13 16

Олимпия ФК (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:40 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 6:3
24.09.2022 10:10 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 12:0
08.10.2022 12:30 3 кръг Д Шампион (София) 1:2
15.10.2022 11:20 4 кръг Г Национал (София) 1:1
22.10.2022 11:20 5 кръг Д ЦСКА (София) 3:6
29.10.2022 09:00 6 кръг Г Левски (София) 2:2
05.11.2022 11:20 7 кръг Д Славия 1913 (София) 4:2
12.11.2022 11:20 8 кръг Г София спорт (София) 1:2
19.11.2022 11:20 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ултраспорт академия (София) 9 5 0 4 34:22 15
5 Шампион (София) 9 5 0 4 24:13 15
6 Олимпия ФК (София) 9 4 2 3 32:19 14
7 ЦСКА (София) 9 4 1 4 22:18 13
8 Славия 1913 (София) 9 3 0 6 10:22 9

Олимпия ФК II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 10:10 1 кръг Д Сердика (София) 1:3
24.09.2022 12:30 2 кръг Г Лъвчетата (София) 1:3
08.10.2022 10:10 3 кръг Д Спартак 2015 (София) 7:2
15.10.2022 13:40 4 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:0
22.10.2022 13:40 5 кръг Д Младост 2015 (София) 14:1
29.10.2022 12:30 6 кръг Г УФК Ботев (София) 6:1
05.11.2022 13:40 7 кръг Д Елит София (София) 4:0
12.11.2022 09:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:2
19.11.2022 09:00 9 кръг Д Тигрите (София) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сердика (София) 9 7 2 0 37:12 23
2 Олимпия ФК II (София) 9 7 0 2 46:14 21
3 Академия Металург (Перник) 9 6 2 1 39:5 20
4 Лъвчетата (София) 9 6 0 3 36:17 18
5 Спартак 2015 (София) 9 5 1 3 39:17 16

Олимпия ФК (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 10:10 1 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
24.09.2022 13:40 2 кръг Г Щурче (София) 8:1
08.10.2022 12:30 3 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 15:0
15.10.2022 12:30 4 кръг Д Академия Септември (София) 12:0
22.10.2022 10:10 5 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:1
29.10.2022 13:40 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 7:1
05.11.2022 09:00 7 кръг Г Академия Металург (Перник) 9:1
12.11.2022 10:10 8 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 8:0
19.11.2022 10:10 9 кръг Г Козаро (Ботевград) 10:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) 9 8 1 0 75:4 25
2 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 7 2 0 43:9 23
3 Щурче (София) 9 7 0 2 46:16 21
4 Академия Металург (Перник) 9 6 1 2 47:19 19
5 Козаро (Ботевград) 9 4 1 4 18:36 13

Олимпия ФК (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:10 1 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:5
24.09.2022 12:00 2 кръг Г Лъвчетата (София) 1:3
08.10.2022 11:05 3 кръг Д Академия ВР (София) 0:5
15.10.2022 09:10 4 кръг Г София спорт (София) 4:0
22.10.2022 10:05 5 кръг Д Левски (София) 4:7
29.10.2022 12:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
05.11.2022 10:05 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:14
12.11.2022 13:00 8 кръг Г Арес (София) 0:6
- 9 кръг
почива
отложен 10 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
03.12.2022 10:05 11 кръг Г Национал (София) 2:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 9 4 1 4 44:36 13
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 3 0 6 19:48 9
9 Олимпия ФК (София) 9 1 0 8 13:54 3
10 София спорт (София) 9 1 0 8 7:61 3
11 Витоша 13 (София) 9 0 0 9 11:61 0

Олимпия ФК II (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 12:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:6
25.09.2022 09:10 2 кръг Г Вива (София) 3:0
09.10.2022 10:05 3 кръг Д Славия 1913 II (София) 2:7
16.10.2022 13:00 4 кръг Г УФК Ботев (София) 0:4
23.10.2022 10:05 5 кръг Д ЦСКА II (София) 2:4
30.10.2022 11:05 6 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:1
06.11.2022 11:05 7 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:1
13.11.2022 12:00 8 кръг Д Барокко (София) 3:3
20.11.2022 09:10 9 кръг Г Развитие МФ (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА II (София) 9 5 1 3 46:26 16
5 Метал 2002 (Перник) 9 3 2 4 27:25 11
6 Олимпия ФК II (София) 9 3 2 4 17:27 11
7 Барокко (София) 9 3 1 5 23:49 10
8 Софияспорт 2020 (София) 9 2 1 6 25:42 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници