Академия Металург (Перник)

BGSupporters форум

Академия Металург (Перник)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 14:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 3:1
10.09.2022 13:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:9
18.09.2022 15:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
24.09.2022 13:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 0:4
08.10.2022 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:7
15.10.2022 13:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:10
22.10.2022 14:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
29.10.2022 13:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:6
05.11.2022 13:00 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
12.11.2022 13:00 10 кръг Г София спорт (София) 0:4
19.11.2022 13:00 11 кръг Д Септември (София) 0:10
- 12 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д София спорт (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марек 1915 (Дупница) 11 3 2 6 20:19 11
9 Миньор (Перник) 11 3 0 8 8:30 9
10 Кюстендил (Кюстендил) 11 2 2 7 13:30 8
11 Беласица (Петрич) 11 2 0 9 6:33 6
12 Академия Металург (Перник) 11 1 0 10 7:64 3

Академия Металург (Перник)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:30 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 13:1
22.09.2022 17:00 2 кръг Г Димитровец (Ковачевци) 15:0
25.09.2022 10:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
03.10.2022 10:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
08.10.2022 16:30 5 кръг Д Чорни (Брезник) 6:3
16.10.2022 10:30 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
23.10.2022 10:30 7 кръг Д Риал (Ковачевци) 13:1
30.10.2022 10:30 8 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 10:0
06.11.2022 10:30 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
13.11.2022 11:00 10 кръг Г Металург 1957 (Перник) 7:0
20.11.2022 11:00 11 кръг Д Академия Металург II (Перник) 11:0
- 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Д Димитровец (Ковачевци) -:-
- 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 15 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Г Чорни (Брезник) -:-
- 17 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 18 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
- 19 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 20 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 21 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 22 кръг Г Академия Металург II (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 11 10 0 1 83:11 30
2 Кюстендил (Кюстендил) 11 10 0 1 50:8 30
3 Миньор (Перник) 11 9 0 2 76:6 27
4 Марек 1915 (Дупница) 11 8 0 3 68:12 24
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 11 8 0 3 76:23 24

Академия Металург II (Перник)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:30 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
22.09.2022 10:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:11
24.09.2022 10:30 3 кръг Г Риал (Ковачевци) 2:2
12.10.2022 10:30 4 кръг Д Димитровец (Ковачевци) 3:0
09.10.2022 10:30 5 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 3:1
16.10.2022 10:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:13
22.10.2022 10:30 7 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:11
30.10.2022 10:30 8 кръг Д Миньор (Перник) 0:11
05.11.2022 10:30 9 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:3
13.11.2022 13:30 10 кръг Д Чорни (Брезник) 2:9
20.11.2022 11:00 11 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:11
- 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
- 15 кръг Г Димитровец (Ковачевци) -:-
- 16 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 21 кръг Г Чорни (Брезник) -:-
- 22 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Велбъжд (Кюстендил) 11 5 0 6 47:60 15
8 Металург 1957 (Перник) 11 3 1 7 29:48 10
9 Академия Металург II (Перник) 11 2 2 7 17:76 8
10 Риал (Ковачевци) 11 1 2 8 15:70 5
11 Миньор 2019 (Бобов дол) 11 1 1 9 18:75 4

Академия Металург (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 15:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 5:0
24.09.2022 11:00 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
08.10.2022 14:00 3 кръг Д Левски Раковски II (София) 2:0
15.10.2022 14:00 4 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 2:1
22.10.2022 12:30 5 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 4:0
29.10.2022 14:00 6 кръг Г Елит София II (София) 1:0
05.11.2022 11:00 7 кръг Д ФК Септември 57 (София) 4:0
12.11.2022 15:30 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:0
19.11.2022 12:30 9 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 9 8 1 0 26:3 25
2 Надежда (Доброславци) 9 7 2 0 27:8 23
3 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 18:9 14
4 РД Спорт (София) 9 4 2 3 16:18 14
5 Елит София II (София) 9 4 2 3 20:10 14

Академия Металург (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 13:40 1 кръг Г УФК Ботев (София) 9:0
24.09.2022 13:40 2 кръг Д Елит София (София) 2:1
08.10.2022 11:20 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
15.10.2022 13:40 4 кръг Д Олимпия ФК II (София) 0:1
22.10.2022 09:00 5 кръг Г Сердика (София) 2:2
29.10.2022 10:10 6 кръг Д Лъвчетата (София) 5:0
05.11.2022 10:10 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:0
12.11.2022 10:10 8 кръг Г Тигрите (София) 7:0
19.11.2022 13:40 9 кръг Д Младост 2015 (София) 12:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сердика (София) 9 7 2 0 37:12 23
2 Олимпия ФК II (София) 9 7 0 2 46:14 21
3 Академия Металург (Перник) 9 6 2 1 39:5 20
4 Лъвчетата (София) 9 6 0 3 36:17 18
5 Спартак 2015 (София) 9 5 1 3 39:17 16

Академия Металург (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 09:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 9:0
24.09.2022 09:00 2 кръг Г Ултраспорт академия II (София) 14:0
08.10.2022 09:00 3 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 3:1
15.10.2022 09:00 4 кръг Г Козаро (Ботевград) 9:0
22.10.2022 09:00 5 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
29.10.2022 09:00 6 кръг Г Щурче (София) 2:6
05.11.2022 09:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:9
26.11.2022 10:10 8 кръг Г Академия Септември (София) 4:0
19.11.2022 09:00 9 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 7 2 0 43:9 23
3 Щурче (София) 9 7 0 2 46:16 21
4 Академия Металург (Перник) 9 6 1 2 47:19 19
5 Козаро (Ботевград) 9 4 1 4 18:36 13
6 Искър 2022 (Злокучене) 9 3 1 5 17:28 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници