Чепинец (Велинград)

BGSupporters форум

Чепинец (Велинград)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:4
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:11
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 1:5
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:6
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Пирин (Разлог) 1:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Д ФК Миньор (Перник) 1:4
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:9
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:5
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:8
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:7
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:2
26.02.2017 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 19 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
- 20 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 23 кръг Д Пирин (Разлог) -:-
- 24 кръг Г ФК Миньор (Перник) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 27 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 28 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 29 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 30 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 31 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 32 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
- 33 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 34 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Велбъжд (Кюстендил) 17 5 2 10 25:30 17
15 Пирин (Разлог) 17 4 3 10 11:28 15
16 Свобода 2011 (Пещера) 17 4 3 10 14:36 15
17 Вихрен 1925 (Сандански) 17 4 1 12 13:28 13
18 Чепинец (Велинград) 17 0 0 17 14:78 0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Област Пазарджик / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Д Свобода 2011 (Пещера) 5:2
Област Пазарджик / Финал
12.10.2016 16:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5

Чепинец (Велинград)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 10:0
05.11.2016 10:00 2 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 10:0
01.10.2016 11:30 3 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 3:3
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) 1:1
15.10.2016 11:30 5 кръг Г Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 1:3
23.10.2016 11:30 6 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 6:2
31.10.2016 10:30 7 кръг Г Брацигово (Брацигово) 7:3
- 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 9 кръг Г Зенит (Ветрен дол) -:-
- 10 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 11 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) -:-
- 12 кръг Д Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) -:-
- 14 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 7 5 1 1 14:5 16
3 Чико Бунара (Бяга) 7 4 3 0 26:12 15
4 Чепинец (Велинград) 7 4 2 1 38:12 14
5 Зенит (Ветрен дол) 7 2 1 4 11:30 7
6 Локомотив 2011 (Септември) 7 1 2 4 14:19 5

Чепинец (Велинград)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 21:0
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Батак (Батак) 16:1
01.10.2016 10:00 3 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 7:3
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:4
16.10.2016 10:00 5 кръг Г Левски (Ракитово) 12:0
23.10.2016 10:00 6 кръг Д Брацигово (Брацигово) 9:0
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:6
05.11.2016 10:30 8 кръг Д Вихър (Ветрен) 9:1
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Марица (Белово) 6:1
- 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 11 кръг Г Батак (Батак) -:-
- 12 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 13 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 14 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
- 15 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Ветрен) -:-
- 18 кръг Д Марица (Белово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Оборище (Панагюрище) 9 9 0 0 59:6 27
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 8 0 1 75:9 24
3 Чепинец (Велинград) 9 7 0 2 86:16 21
4 Брацигово (Брацигово) 9 5 1 3 30:24 16
5 Левски (Ракитово) 9 4 0 5 29:38 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 13 място
2013/2014 "В" група 7 място
2012/2013 "В" група 10 място
2011/2012 "В" група 9 място
2010/2011 "В" група 15 място
2009/2010 "В" група 14 място
2008/2009 "В" група 16 място
2007/2008 "В" група 11 място
2006/2007 А ОФГ ПЗ 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници