Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
19.08.2023 19:00 1 кръг Г Марица (Милево) 0:1
26.08.2023 18:00 2 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 4:0
02.09.2023 17:00 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
09.09.2023 17:00 4 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
10.02.2024 14:00 5 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 3:0
23.09.2023 17:00 6 кръг Д Садово (Садово) 7:2
01.10.2023 16:00 7 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:2
07.10.2023 16:00 8 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:0
14.10.2023 13:30 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1
21.10.2023 16:00 10 кръг Д Марица (Милево) 0:2
09.12.2023 14:00 11 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
11.11.2023 14:30 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
18.11.2023 14:30 13 кръг Г Кричим (Кричим) 3:1
25.11.2023 14:30 14 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 4:1
03.12.2023 14:00 15 кръг Г Садово (Садово) 0:0
17.02.2024 14:00 16 кръг Д Дъбене (Дъбене) 1:0
24.02.2024 14:00 17 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:2
02.03.2024 15:00 18 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Милево) 18 16 1 1 50:5 49
2 Борислав 2009 (Първомай) 18 11 3 4 39:16 36
3 Тракия 06 (Стамболийски) 18 8 3 7 32:28 27
4 Металик 1938 (Сопот) 18 8 2 8 37:28 26
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 18 8 2 8 38:36 26
Втора фаза / Първа група
09.03.2024 15:00 19 кръг Д Спартак (Болярци) 1:2
16.03.2024 15:00 20 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
23.03.2024 16:00 21 кръг Д Житница (Житница) 2:1
30.03.2024 15:00 22 кръг Д Марица (Милево) 1:3
06.04.2024 17:00 23 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:3
13.04.2024 17:00 24 кръг Г Спартак (Болярци) 0:3
20.04.2024 17:00 25 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
27.04.2024 17:00 26 кръг Г Житница (Житница) -:-
11.05.2024 18:00 27 кръг Г Марица (Милево) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак (Болярци) 6 5 0 1 24:5 15
3 Тракия 06 (Стамболийски) 6 3 0 3 13:20 9
4 Дълго поле (Дълго поле) 5 1 1 3 4:13 4
5 Житница (Житница) 6 1 1 4 8:18 4
6 Борислав 2009 (Първомай) 6 1 0 5 5:16 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2023 19:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:1
28.07.2023 20:30 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 13:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 0:5
27.01.2024 12:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
27.01.2024 13:00 - Г Гигант (Съединение) 0:2

Борислав 2009 (Първомай)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:30 1 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 8:0
24.09.2023 16:30 2 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:5
01.10.2023 12:45 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
08.10.2023 16:30 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:5
15.10.2023 12:45 5 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
22.10.2023 15:15 6 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:1
29.10.2023 14:00 7 кръг Д Чепинец II (Велинград) 2:0
05.11.2023 15:15 8 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:4
12.11.2023 15:15 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:0
19.11.2023 11:30 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
отложен 11 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
отложен 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
10.12.2023 15:15 13 кръг Г Марица (Ясно поле) 2:0
- 14 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 15 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 17 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 20 кръг Г Чепинец II (Велинград) -:-
- 21 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФА Карлово (Карлово) 9 6 1 2 41:13 19
7 Пловдив сити (Пловдив) 11 5 3 3 39:14 18
8 Борислав 2009 (Първомай) 11 5 0 6 25:22 15
9 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 4 2 5 36:37 14
10 Реал (Пловдив) 12 3 1 8 16:49 10

Борислав 2009 (Първомай)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
23.09.2023 12:00 2 кръг Д Марица (Ясно поле) 2:7
30.09.2023 14:00 3 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) 1:1
07.10.2023 10:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:8
14.10.2023 09:00 5 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 6:1
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Гигант (Съединение) 6:2
28.10.2023 12:00 7 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:4
отложен 8 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Велд (Пловдив) 3:1
18.11.2023 11:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 2:2
25.11.2023 12:00 11 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:0
- 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 14 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 18 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 19 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 20 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (Карлово) 8 6 2 0 40:11 20
4 Марица (Ясно поле) 9 5 0 4 29:34 15
5 Борислав 2009 (Първомай) 10 4 3 3 26:27 15
6 Тракия 06 (Стамболийски) 9 4 0 5 19:25 12
7 Гигант (Съединение) 9 4 0 5 25:34 12

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници