Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:0
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:3
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:3
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 0:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
31.10.2020 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
14.11.2020 14:00 15 кръг Г Банско (Банско) -:-
21.11.2020 14:00 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
28.11.2020 14:00 17 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 20 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 22 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 25 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 26 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 28 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 29 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 31 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 32 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 33 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 34 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Рилски спортист 2011 (Самоков) 12 4 3 5 16:18 15
12 Сливнишки герой (Сливница) 12 3 5 4 14:14 14
13 Гранит (Владая) 12 3 3 6 10:22 12
14 Пирин 1941 (Разлог) 12 3 3 6 6:15 12
15 Левски (Чепинци) 12 3 2 7 14:25 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Г Сантяго Бернабеу (София) 3:0
Област София (столица) / 1/2 финали
21.10.2020 16:00 - Д Левски (Чепинци) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 11:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
15.07.2020 18:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
19.07.2020 18:00 - Г Надежда (Доброславци) 1:5
25.07.2020 10:30 - Д Банско (Банско) 2:5

Гранит (Владая)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 4:1
05.09.2020 15:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:8
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Елит София (София) 0:1
- 4 кръг
почива
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Национал (София) 1:0
03.10.2020 13:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4
10.10.2020 13:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 2:2
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Банско (Банско) 2:3
24.10.2020 13:00 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
31.10.2020 13:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
07.11.2020 13:00 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.11.2020 13:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Д Елит София (София) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Национал (София) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 20 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 21 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 26 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 7 2 3 2 12:11 9
8 Локомотив София 1929 (София) 7 2 2 3 10:19 8
9 Гранит (Владая) 7 2 1 4 12:19 7
10 Национал (София) 7 2 1 4 8:13 7
11 Банско (Банско) 8 2 0 6 10:31 6

Гранит (Владая)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 1:10
07.09.2020 11:30 2 кръг Г Сердика (София) 0:13
13.09.2020 11:30 3 кръг Д Спортист 13 (София) 0:1
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:10
27.09.2020 11:30 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:5
04.10.2020 11:30 6 кръг Г Конкордия (София) 2:1
11.10.2020 11:30 7 кръг Д София спорт (София) 1:2
18.10.2020 15:30 8 кръг Г Развитие МФ (София) 0:1
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
01.11.2020 11:30 10 кръг Г Олимпиец (София) -:-
08.11.2020 11:30 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
01.11.2020 11:30 12 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
22.11.2020 11:30 13 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 14 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 15 кръг Д Сердика (София) -:-
- 16 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 19 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 20 кръг Г София спорт (София) -:-
- 21 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 24 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 25 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 26 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 8 2 1 5 13:27 7
11 Надежда (Доброславци) 8 1 2 5 16:22 5
12 Гранит (Владая) 8 1 0 7 6:43 3
13 Олимпиец (София) 8 1 0 7 9:55 3
14 Конкордия (София) 7 0 1 6 12:56 1

Гранит (Владая)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г ОФК София (София) 6:0
04.10.2020 13:30 2 кръг Д Левски (Чепинци) 1:7
11.10.2020 12:00 3 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:0
18.10.2020 15:00 4 кръг Д Победа 2013 (София) 4:1
25.10.2020 13:30 5 кръг Г Сердика (София) -:-
- 6 кръг Д БАМФ (София) -:-
- 7 кръг Г Щурче (София) -:-
- 8 кръг Г Ферион (София) -:-
- 9 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 4 4 0 0 27:1 12
2 Ферион (София) 4 4 0 0 16:3 12
3 Гранит (Владая) 4 3 0 1 13:8 9
4 Спорт за всички (София) 4 2 0 2 9:8 6
5 Победа 2013 (София) 4 1 2 1 8:7 5

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 1 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници