Левски (Чепинци, обл.София)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Изтребител (Иваняне) 8:0
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 0:0
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:0
30.09.2018 17:00 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 8:0
07.10.2018 16:00 6 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:2
14.10.2018 16:00 7 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 1:1
21.10.2018 16:00 8 кръг Д Сокол (Негован) 1:0
28.10.2018 14:00 9 кръг Г Житен (Житен) 0:0
04.11.2018 14:00 10 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:1
11.11.2018 14:00 11 кръг Г Надежда II (Доброславци) 4:1
18.11.2018 14:00 12 кръг Д Локомотив 2016 (София) 1:2
25.11.2018 14:00 13 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:1
- 14 кръг
почива
10.03.2019 16:00 15 кръг Г Изтребител (Иваняне) 3:0
17.03.2019 16:00 16 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 3:3
24.03.2019 14:00 17 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 3:0
31.03.2019 16:00 18 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:0
07.04.2019 17:00 19 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:1
14.04.2019 17:00 20 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 1:0
21.04.2019 17:00 21 кръг Г Сокол (Негован) 4:3
01.05.2019 18:00 22 кръг Д Житен (Житен) 5:2
04.05.2019 18:00 23 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:0
12.05.2019 18:00 24 кръг Д Надежда II (Доброславци) 6:0
19.05.2019 13:00 25 кръг Г Локомотив 2016 (София) 2:1
24.05.2019 18:00 26 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1933 (Подгумер) 24 18 3 3 86:25 57
2 Левски (Чепинци) 24 15 8 1 68:19 53
3 Мрамор (Мрамор) 24 15 6 3 72:22 51
4 Зенит (кв.Филиповци, София) 24 14 5 5 53:32 47
5 Локомотив 2016 (София) 24 12 6 6 58:34 42
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 13:00 - Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:2
27.01.2019 11:00 - Г Витоша II (Бистрица) 0:3
03.02.2019 11:00 - Д Сокол (Негован) 0:0

Левски (Чепинци)

Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
15.09.2018 09:30 2 кръг Д Барокко (София) 0:8
22.09.2018 09:30 3 кръг Г Победа 2013 (София) 3:4
29.09.2018 09:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:5
06.10.2018 10:30 5 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:5
13.10.2018 16:00 6 кръг Д Ферион (София) 2:12
20.10.2018 11:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 2:9
27.10.2018 09:30 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:9
03.11.2018 09:30 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:2
10.11.2018 09:30 10 кръг Д Интернационал (София) 6:0
17.11.2018 09:30 11 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:4
- 12 кръг
почива
09.03.2019 09:30 13 кръг Г Барокко (София) 0:6
16.03.2019 09:30 14 кръг Д Победа 2013 (София) 3:6
23.03.2019 09:30 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
30.03.2019 09:30 16 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:6
06.04.2019 09:30 17 кръг Г Ферион (София) 1:9
13.04.2019 09:30 18 кръг Д РД Спорт (София) 0:7
20.04.2019 09:30 19 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:3
01.05.2019 15:00 20 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
11.05.2019 09:30 21 кръг Г Интернационал (София) 3:0
18.05.2019 09:30 22 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 20 9 3 8 45:33 30
8 Победа 2013 (София) 20 7 2 11 36:72 23
9 Левски (Чепинци) 20 3 2 15 34:103 11
10 Надежда (Доброславци) 20 2 3 15 17:77 9
11 Интернационал (София) 20 0 0 20 1:68 0

Левски (Чепинци)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 10:30 1 кръг Г Национал (София) 0:10
23.09.2018 11:40 2 кръг Д Септември (София) 2:3
07.10.2018 10:30 3 кръг Г Левски (София) 1:1
14.10.2018 14:00 4 кръг Д ОФК София (София) 6:1
21.10.2018 10:30 5 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
28.10.2018 15:10 6 кръг Д Победа 2013 (София) 4:2
04.11.2018 10:30 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:2
11.11.2018 11:40 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:1
18.11.2018 11:40 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Олимпия ФК (София) 9 6 0 3 34:11 18
5 Атлетико Артен (София) 9 5 2 2 27:16 17
6 Левски (Чепинци) 9 3 2 4 18:26 11
7 Септември (София) 9 3 1 5 34:28 10
8 ЦСКА (София) 9 2 0 7 23:34 6
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 15:10 1 кръг Г ЦСКА (София) 3:3
24.03.2019 10:30 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
31.03.2019 15:10 3 кръг Д Септември (София) 4:0
14.04.2019 11:40 4 кръг Г Щурче (София) 5:0
21.04.2019 14:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 3:1
05.05.2019 12:50 6 кръг Г Олимпиец (София) 2:0
12.05.2019 12:50 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
19.05.2019 14:00 8 кръг Г София спорт (София) 3:0
23.05.2019 10:10 9 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Левски (Чепинци) 9 6 2 1 24:10 20
12 Олимпиец (София) 9 6 1 2 19:8 19
13 Септември (София) 9 6 1 2 26:18 19
14 Атлетико Артен (София) 9 5 2 2 24:13 17
15 Царско село 2015 (София) 9 5 1 3 30:15 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 2 място
2017/2018 А ОФГ С 2 място
2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници