Левски (Чепинци, обл.София)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 5:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Житен (Житен) 7:1
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 5:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:5
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 3:1
14.10.2017 16:00 6 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 4:0
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Сокол (Негован) 5:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Изтребител (Иваняне) 9:0
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 2:0
12.11.2017 14:00 10 кръг Д Мрамор (Мрамор) 2:1
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
19.04.2018 17:00 12 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 5:1
11.03.2018 15:00 13 кръг Д Житен (Житен) 5:1
18.03.2018 15:00 14 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:1
25.03.2018 15:00 15 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:0
31.03.2018 16:00 16 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 4:2
14.04.2018 16:00 17 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 5:1
22.04.2018 16:00 18 кръг Г Сокол (Негован) 5:1
29.04.2018 16:00 19 кръг Г Изтребител (Иваняне) 3:0
05.05.2018 11:00 20 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 9:1
13.05.2018 17:00 21 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:2
20.05.2018 17:00 22 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 6:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 22 21 0 1 131:14 63
2 Левски (Чепинци) 22 20 1 1 91:24 61
3 Локомотив БДЖ (София) 22 15 1 6 62:24 46
4 Мрамор (Мрамор) 22 11 5 6 56:34 38
5 Житен (Житен) 22 11 2 9 57:66 35
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
27.09.2017 16:30 - Г Гранит (Владая) 2:2
Област София (столица) / 1/2 финали
04.10.2017 15:30 - Г Локомотив БДЖ (София) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 17:30 - Г Чепинец (Велинград) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2018 11:00 - Г Витоша II (Бистрица) 0:4
10.02.2018 15:00 - Г Житен (Житен) 5:1
18.02.2018 11:00 - Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 8:3
25.02.2018 13:00 - Г Въстаник 26 (Войнеговци) 6:0

Левски (Чепинци)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:18
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Олимпиец (София) 6:5
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Ферион (София) 1:14
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:4
14.10.2017 12:00 6 кръг Г Конкордия (София) 0:11
22.10.2017 13:30 7 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
28.10.2017 10:00 8 кръг Г София спорт (София) анл.
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Барокко (София) 1:5
04.11.2017 09:00 10 кръг Г Септември (София) 0:13
12.11.2017 11:30 11 кръг Д Гранит (Владая) 2:11
18.11.2017 10:00 12 кръг Г Искър (Герман) анл.
25.11.2017 10:00 13 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:4
02.12.2017 14:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:9
02.09.2017 10:00 15 кръг Д Интернационал (София) 1:2
10.03.2018 09:00 16 кръг Г Септември (София) 0:11
17.03.2018 10:00 17 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:3
05.05.2018 10:00 18 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:27
31.03.2018 10:00 19 кръг Д Барокко (София) 0:19
14.04.2018 10:00 20 кръг Г Интернационал (София) 0:9
21.04.2018 10:00 21 кръг Д Ферион (София) 1:7
28.04.2018 10:00 22 кръг Г Олимпиец (София) 1:8
12.05.2018 10:00 23 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
20.05.2018 13:00 24 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 0:8
26.05.2018 10:00 25 кръг Г Конкордия (София) 1:8
02.06.2018 10:00 26 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:23
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Олимпиец (София) 23 6 0 17 68:102 18
10 Интернационал (София) 23 5 3 15 31:72 18
11 Левски (Чепинци) 23 2 0 21 26:222 6
12 Надежда (Доброславци) 23 2 0 21 21:151 6
13 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12 2 0 10 11:116 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници