Труд (Труд)

BGSupporters форум

Труд (Труд)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Средногорец (Брезово) 9:0
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 4:2
- 3 кръг Д Дъбене (Дъбене) -:-
- 4 кръг Г Домлян (Домлян) -:-
- 5 кръг Д Тракия (Царимир) -:-
- 6 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 7 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 8 кръг Г Ведраре (Ведраре) -:-
- 9 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 10 кръг Г Урожай (Стрелци) -:-
- 11 кръг Д Сокол (Пъдарско) -:-
- 12 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 13 кръг Д Левски II (Карлово) -:-
- 14 кръг Г Средногорец (Брезово) -:-
- 15 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 16 кръг Г Дъбене (Дъбене) -:-
- 17 кръг Д Домлян (Домлян) -:-
- 18 кръг Г Тракия (Царимир) -:-
- 19 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 20 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 21 кръг Д Ведраре (Ведраре) -:-
- 22 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 23 кръг Д Урожай (Стрелци) -:-
- 24 кръг Г Сокол (Пъдарско) -:-
- 25 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 26 кръг Г Левски II (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Труд (Труд) 2 2 0 0 13:2 6
2 Левски II (Карлово) 2 2 0 0 10:2 6
3 Спортист 1948 (Голям чардак) 2 2 0 0 8:0 6
4 Сокол (Пъдарско) 2 2 0 0 8:2 6
5 Тракия (Царимир) 2 2 0 0 3:0 6

Труд (Труд)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2020 17:30 1 кръг Г Кричим (Кричим) 4:0
17.09.2020 16:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 4 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 6 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 7 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 8 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 10 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 11 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 16 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 18 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 22 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пловдив 2015 (Пловдив) 1 1 0 0 6:1 3
2 Труд (Труд) 1 1 0 0 4:0 3
3 Лидер Пловдив (Ягодово) 1 1 0 0 3:0 3
4 Ботев 2002 (Пловдив) 1 1 0 0 2:0 3
5 Брестник 1948 (Брестник) 1 1 0 0 5:4 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 14 място

Интернет страници