Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Септември II (София) 2:1
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
- 4 кръг
почива
02.09.2022 17:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:3
10.09.2022 17:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:2
02.11.2022 14:00 7 кръг Д Славия 1913 II (София) 4:3
25.09.2022 17:00 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:3
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
22.10.2022 16:00 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
30.10.2022 15:00 13 кръг Г Септември II (София) 0:3
05.11.2022 14:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
- 15 кръг
почива
19.11.2022 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
27.11.2022 14:00 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:3
04.12.2022 14:00 18 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:0
- 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 22 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК ЦСКА 1948 III (София) 17 4 5 8 24:30 17
8 Септември II (София) 17 4 5 8 23:28 17
9 Ботев 1937 (Ихтиман) 16 5 0 11 21:31 15
10 Левски Раковски (София) 16 4 3 9 15:31 15
11 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 16 2 0 14 15:46 6
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/2 финали
17.08.2022 18:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
Област София / Финал
24.08.2022 18:00 - Д Чавдар (Етрополе) 2:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- -
почива
Област София / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Г Левски (Долна баня) 1:0
Област София / 1/2 финали
12.10.2022 16:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2022 10:30 - Д Оборище (Панагюрище) 1:1
09.07.2022 10:30 - Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
13.07.2022 18:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
20.07.2022 18:00 - Д Септември II (София) 3:2
23.07.2022 10:30 - Г Септември (Симитли) 1:1
30.07.2022 10:30 - Г Славия 1913 II (София) 4:4
16.09.2022 17:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:2

Ботев 1937 II (Ихтиман)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
11.09.2022 17:00 1 кръг Г Левски (Долна баня) 1:4
18.09.2022 14:00 2 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:2
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Спортист (Нови хан) 1:0
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 1:2
16.10.2022 16:00 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 4:1
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:6
отложен 7 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
06.11.2022 14:00 8 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:5
13.11.2022 14:00 9 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:1
20.11.2022 14:00 10 кръг Д Левски (Долна баня) 0:4
26.11.2022 14:00 11 кръг Д Ракитин (Трудовец) 0:1
отложен 12 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
04.03.2023 13 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 14 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 15 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 16 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 17 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 18 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Рилец (Говедарци) 12 4 3 5 24:17 15
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 12 2 1 9 17:45 7
8 Ботев 1937 II (Ихтиман) 10 2 1 7 12:26 7
9 Спортист (Нови хан) 11 1 2 8 14:41 5
10 Пирдоп (Пирдоп) 12 1 1 10 13:74 4

Ботев 1937 (Ихтиман)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 1:5
22.09.2022 11:00 2 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 1:7
25.09.2022 11:00 3 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:6
09.10.2022 11:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:8
15.10.2022 13:00 5 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 4:10
23.10.2022 11:00 6 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:2
30.10.2022 11:00 7 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:8
06.11.2022 11:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:10
13.11.2022 11:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:7
- 10 кръг
почива
27.11.2022 11:00 11 кръг Д Левски (Долна баня) 2:3
05.03.2023 12 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 13 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 14 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 16 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 17 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 18 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 19 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 20 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ОФК Костенец (гр.Костенец) 9 3 1 5 14:17 10
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 9 3 1 5 20:39 10
9 Звездец (Горна Малина) 10 1 1 8 15:37 4
10 Левски (Долна баня) 10 1 0 9 4:51 3
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 0 1 9 13:66 1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Ботев 1937 (Ихтиман)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници