Гигант (Съединение)

BGSupporters форум

Гигант (Съединение)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Г Берое II (Стара Загора) 2:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
20.08.2022 17:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:0
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
18.09.2022 17:00 7 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:0
25.09.2022 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
04.10.2022 16:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
08.10.2022 16:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:0
15.10.2022 16:00 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
23.10.2022 16:00 13 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 4:2
26.10.2022 16:00 14 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
29.10.2022 16:00 15 кръг Г Несебър (Несебър) 2:0
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Саяна (Хасково) 0:1
12.11.2022 14:30 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
19.11.2022 14:30 18 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
30.11.2022 14:30 19 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
18.02.2023 20 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 25 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 28 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 30 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 31 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 32 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 34 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 35 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 36 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 37 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 38 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 19 14 2 3 45:15 44
2 Гигант (Съединение) 19 12 5 2 33:13 41
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 12 4 3 40:15 40
4 Черноморец 1919 (Бургас) 19 10 8 1 43:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 19 11 3 5 35:14 36
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
Първи кръг (1/16 финали)
26.11.2022 12:00 - Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
17.08.2022 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 3:1
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2022 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
Област Пловдив / Финал
31.08.2022 18:00 - Д Сокол (Марково) 2:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
07.09.2022 17:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 0:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
02.11.2022 14:30 - Д Атлетик (Куклен) 6:0
Област Пловдив / 1/2 финали
16.11.2022 14:30 - Г Сокол (Марково) 4:2
Област Пловдив / Финал
12.02.2023 - Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 19:00 - Г Ботев II (Пловдив) 0:2
16.07.2022 18:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 2:2
20.07.2022 18:00 - Д Сокол (Марково) 3:2
23.07.2022 10:30 - Г Оборище (Панагюрище) 2:1
29.07.2022 18:00 - Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2023 16:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:8
14.01.2023 15:30 - Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1
28.01.2023 14:00 - Г Ботев II (Пловдив) 1:2
01.02.2023 15:00 - Д ЦСКА II (София) 4:1
04.02.2023 14:30 - Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:1
07.02.2023 - Г Сокол (Марково) -:-

Гигант (Съединение)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
11.09.2022 14:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:3
18.09.2022 12:00 3 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 7:0
17.11.2022 15:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
01.10.2022 14:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
09.10.2022 12:00 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
16.10.2022 10:30 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:2
23.10.2022 09:30 8 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
27.10.2022 16:00 9 кръг Г Труд (Труд) 2:5
06.11.2022 12:00 10 кръг Д Старско (Хасково) 3:3
10.12.2022 12:00 11 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:0
20.11.2022 10:30 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
27.11.2022 10:30 13 кръг Г Сокол (Марково) 3:1
- 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 23 кръг Г Старско (Хасково) -:-
- 24 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Траките 2007 (Скутаре) 13 8 1 4 29:24 25
6 Труд (Труд) 13 7 1 5 36:23 22
7 Гигант (Съединение) 13 4 6 3 29:24 18
8 Борислав 2009 (Първомай) 13 4 4 5 18:24 16
9 Левски (Карлово) 13 4 3 6 20:23 15

Гигант (Съединение)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 15:15 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:5
17.09.2022 11:30 2 кръг Г Житница (Житница) 3:0
24.09.2022 16:30 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
01.10.2022 16:30 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
08.10.2022 16:30 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:1
15.10.2022 16:30 6 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:0
22.10.2022 14:00 7 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:3
29.10.2022 14:00 8 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:4
05.11.2022 16:30 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
10.12.2022 16:30 10 кръг Г Велд (Пловдив) 2:5
19.11.2022 14:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:4
26.11.2022 15:15 12 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:1
03.12.2022 16:30 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 19 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 20 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 21 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 22 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 23 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 25 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марица 1921 (Пловдив) 12 6 0 6 25:28 18
8 Беломорец (Асеновград) 12 4 3 5 17:14 15
9 Гигант (Съединение) 13 4 2 7 24:29 14
10 Житница (Житница) 11 4 0 7 14:28 12
11 Родопа Смолян (Смолян) 12 4 0 8 18:28 12

Гигант (Съединение)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 15:00 1 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 11:0
22.09.2022 14:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0
25.09.2022 14:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 0:3
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
16.10.2022 17:00 5 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:3
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:0
30.10.2022 15:00 7 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:3
01.11.2022 12:00 8 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:5
06.11.2022 14:00 9 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) 4:2
13.11.2022 17:00 10 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
20.11.2022 10:00 11 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:3
27.11.2022 11:00 12 кръг Г Реал (Пловдив) 3:2
04.12.2022 12:00 13 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 1:0
- 14 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 24 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 25 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракия 2004 (Пловдив) 12 10 0 2 78:35 30
2 Гигант (Съединение) 13 9 0 4 44:24 27
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 8 1 4 61:43 25
4 Траките 2007 II (Скутаре) 13 8 1 4 48:34 25
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 13 8 0 5 58:37 24

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 15.368 34
октомври 2019 12.291 51
септември 2019 14.114 40
август 2019 10.420 52
май 2019 5.099 85
април 2019 9.512 60
март 2019 10.653 56
ноември 2018 10.644 54
октомври 2018 14.723 42
септември 2018 1.557 95
май 2018 11.248 46
април 2018 4.932 84
март 2018 19.224 26
ноември 2017 8.745 63
октомври 2017 3.157 87
септември 2017 9.979 62
август 2017 1.825 88
май 2017 6.430 76
април 2017 6.849 77
март 2017 12.452 50
ноември 2016 9.910 62
октомври 2016 5.517 82
септември 2016 5.546 77
август 2016 7.513 69
май 2016 8.018 62
април 2016 7.727 62
март 2016 7.355 67
ноември 2015 7.750 69
октомври 2015 13.327 35
август 2015 7.726 62
май 2015 7.487 59
април 2015 16.667 26
март 2015 13.352 36
декември 2014 12.807 42
октомври 2014 7.851 71
септември 2014 14.123 36
май 2014 10.087 61
април 2014 15.409 30
март 2014 15.643 30
ноември 2013 11.994 58
септември 2013 13.579 45
август 2013 10.791 59
май 2013 17.010 36
април 2013 8.307 62
март 2013 6.026 76
ноември 2012 11.338 54
октомври 2012 17.632 29
септември 2012 8.313 72
май 2012 7.750 74
април 2012 5.367 84
март 2012 5.056 85
ноември 2011 4.130 97
октомври 2011 11.072 60
септември 2011 13.496 54
август 2011 10.446 63
май 2011 8.582 77
април 2011 6.827 86
март 2011 17.346 37
ноември 2010 15.871 44
октомври 2010 9.029 82
септември 2010 12.321 61
август 2010 19.942 26
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници