Труд (Труд)

BGSupporters форум

Труд (Труд)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
20.08.2023 18:00 1 кръг Д Чернозем (Черноземен) 1:4
26.08.2023 18:00 2 кръг Г Марица 2009 (Градина) 1:2
03.09.2023 17:00 3 кръг Д Житница (Житница) 3:5
10.09.2023 17:00 4 кръг Д Тракия (Нови извор) 1:0
17.09.2023 17:00 5 кръг Г Спартак (Болярци) 1:2
24.09.2023 17:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:6
30.09.2023 17:00 7 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:2
08.10.2023 16:00 8 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 2:4
14.10.2023 16:00 9 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 2:2
22.10.2023 16:00 10 кръг Г Чернозем (Черноземен) 2:3
09.12.2023 14:00 11 кръг Д Марица 2009 (Градина) 5:1
11.11.2023 14:00 12 кръг Г Житница (Житница) 0:8
19.11.2023 14:30 13 кръг Г Тракия (Нови извор) 0:2
07.12.2023 19:30 14 кръг Д Спартак (Болярци) 0:2
03.12.2023 14:30 15 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:6
18.02.2024 14:00 16 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 0:2
25.02.2024 14:00 17 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 1:2
03.03.2024 15:00 18 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1947 II (Пловдив) 18 7 4 7 31:35 25
7 СФК Раковски (Раковски) 18 7 2 9 28:37 23
8 Тракия (Нови извор) 18 5 3 10 28:35 18
9 Труд (Труд) 18 2 2 14 24:57 8
10 Марица 2009 (Градина) 18 2 0 16 19:61 6
Втора фаза / Трета група
09.03.2024 15:00 19 кръг Г Марица 2009 (Градина) 4:1
17.03.2024 15:00 20 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 3:1
23.03.2024 15:00 21 кръг Г Кричим (Кричим) 0:2
30.03.2024 15:00 22 кръг Г Тракия (Нови извор) 0:3
07.04.2024 17:00 23 кръг Д Дъбене (Дъбене) 1:1
13.04.2024 17:00 24 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 1:2
21.04.2024 17:00 25 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:3
28.04.2024 17:00 26 кръг Д Марица 2009 (Градина) 5:0
03.05.2024 18:00 27 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 0:3
12.05.2024 18:00 28 кръг Д Кричим (Кричим) 3:1
19.05.2024 18:00 29 кръг Д Тракия (Нови извор) 3:0
26.05.2024 18:00 30 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:1
02.06.2024 18:00 31 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 4:1
08.06.2024 18:00 32 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Тракия (Нови извор) 14 7 1 6 32:33 22
16 Кричим (Кричим) 14 7 0 7 25:36 21
17 Труд (Труд) 14 6 3 5 28:20 21
18 Спортист 1948 (Голям чардак) 14 6 1 7 32:37 19
19 Царацово 2020 (Царацово) 14 2 2 10 18:44 8

Труд (Труд)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:00 1 кръг Д Академик (Пловдив) 2:2
22.09.2023 12:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 6:1
24.09.2023 12:00 3 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 8:2
01.10.2023 10:00 4 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:4
08.10.2023 15:00 5 кръг Г Чавдар (Пловдив) 8:1
15.10.2023 13:00 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:1
22.10.2023 13:00 7 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 8:2
29.10.2023 15:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
05.11.2023 09:00 9 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 3:4
12.11.2023 14:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
19.11.2023 12:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:4
отложен 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
03.12.2023 14:00 13 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4
10.03.2024 12:00 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:4
17.03.2024 12:00 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:2
24.03.2024 12:00 16 кръг Д ФК Хасково (Хасково) 4:3
31.03.2024 10:00 17 кръг Г ФК Хасково II (Хасково) 4:2
07.04.2024 15:00 18 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
14.04.2024 13:00 19 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 9:0
21.04.2024 13:00 20 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 7:4
28.04.2024 15:00 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 8:6
01.06.2024 09:00 22 кръг Д Секирово II (кв.Секирово, Раковски) 10:2
12.05.2024 14:00 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
24.05.2024 12:00 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
26.05.2024 13:00 25 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 7:2
02.06.2024 14:00 26 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 23 17 1 5 110:62 52
2 Труд (Труд) 24 16 1 7 114:59 49
3 Ботев (Пловдив) 21 14 4 3 85:39 46
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 23 14 3 6 79:64 45
5 Спартак 1947 (Пловдив) 24 12 4 8 114:76 40

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 12 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 1 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 5 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 14 място

Интернет страници