Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:30 1 кръг Д Созопол (Созопол) 2:0
23.07.2022 18:30 2 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:2
30.07.2022 18:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
06.08.2022 18:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
16.08.2022 18:00 5 кръг Д Крумовград (Крумовград) 1:0 Диема спорт
22.08.2022 18:00 6 кръг Г Ботев II (Пловдив) 3:0
26.08.2022 18:00 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
05.09.2022 17:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
10.09.2022 17:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
17.09.2022 17:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
04.10.2022 16:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 0:3 Диема спорт
10.10.2022 16:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:3
15.10.2022 14:45 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 Диема спорт
22.10.2022 16:00 14 кръг Д Спартак (Плевен) 2:2
29.10.2022 14:30 15 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:1
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:0
12.11.2022 14:30 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:1
отложен 18 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
11.02.2023 19 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
18.02.2023 20 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
25.02.2023 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
04.03.2023 22 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
11.03.2023 23 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
18.03.2023 24 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
01.04.2023 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
08.04.2023 26 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
15.04.2023 27 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
22.04.2023 28 кръг Г Миньор (Перник) -:-
29.04.2023 29 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
06.05.2023 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
13.05.2023 31 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
20.05.2023 32 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
27.05.2023 33 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
03.06.2023 34 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Лудогорец 1945 II (Разград) 17 7 2 8 15:21 23
10 Дунав от Русе (Русе) 17 6 4 7 27:24 22
11 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 5 7 5 16:22 22
12 Марица 1921 (Пловдив) 17 6 4 7 16:21 22
13 Миньор (Перник) 17 5 5 7 19:17 20
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 6:0
Първи кръг (1/16 финали)
16.11.2022 13:30 - Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.06.2022 10:30 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
15.06.2022 18:00 - Г Септември (София) 0:1
18.06.2022 10:30 - Д Сборен отбор на АБФ 1:2
25.06.2022 18:45 - Г Беласица (Петрич) 0:1
02.07.2022 11:00 - Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:0
07.07.2022 18:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2022 10:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
04.09.2022 14:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
11.09.2022 14:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
18.09.2022 14:00 4 кръг Г Национал (София) 0:3
25.09.2022 14:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 4:1
09.10.2022 14:00 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
16.10.2022 11:00 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:5
23.10.2022 14:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
30.10.2022 14:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
06.11.2022 16:30 10 кръг Г Септември (София) 1:3
13.11.2022 14:00 11 кръг Д Барокко (София) 1:3
20.11.2022 14:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
27.11.2022 14:00 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:2
- 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Д Национал (София) -:-
- 18 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Д Септември (София) -:-
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 26 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 5 2 6 26:19 17
9 Барокко (София) 13 5 1 7 31:35 16
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 13 4 2 7 18:32 14
11 Марек 1915 (Дупница) 13 4 2 7 20:25 14
12 Беласица (Петрич) 12 2 2 8 12:28 8

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2022 17:00 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 2:3
- 2 кръг
почива
13.10.2022 16:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:1
20.10.2022 16:00 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 6:3
27.10.2022 16:00 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:7
03.11.2022 14:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
12.11.2022 11:00 7 кръг Д Козаро (Ботевград) 5:0
17.11.2022 14:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:6
24.11.2022 14:00 9 кръг Д Витоша (Долна Диканя) 1:0
23.03.2023 10 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 13 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 16 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
- 17 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Долна Диканя) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 8 5 0 3 23:17 15
5 Спортист 2009 (Своге) 8 4 1 3 24:13 13
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 4 0 4 21:21 12
7 Витоша (Долна Диканя) 8 2 1 5 12:27 7
8 Козаро (Ботевград) 8 1 0 7 9:43 3

Струмска слава 1927 (Радомир)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:30 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:7
22.09.2022 10:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
25.09.2022 10:30 3 кръг Д Чорни (Брезник) 9:2
03.10.2022 10:30 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:4
08.10.2022 10:30 5 кръг Д Риал (Ковачевци) 11:1
16.10.2022 10:30 6 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 12:3
22.10.2022 10:30 7 кръг Д Академия Металург II (Перник) 11:1
30.10.2022 10:30 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 6:2
06.11.2022 10:30 9 кръг Г Академия Металург (Перник) 3:0
13.11.2022 11:00 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:1
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Димитровец (Ковачевци) 12:0
- 12 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 13 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 14 кръг Г Чорни (Брезник) -:-
- 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
- 17 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 18 кръг Г Академия Металург II (Перник) -:-
- 19 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 20 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
- 21 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Д Димитровец (Ковачевци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Перник) 11 9 0 2 76:6 27
4 Марек 1915 (Дупница) 11 8 0 3 68:12 24
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 11 8 0 3 76:23 24
6 Чорни (Брезник) 11 5 0 6 43:43 15
7 Велбъжд (Кюстендил) 11 5 0 6 47:60 15

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:10 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.713 65
октомври 2019 18.938 25
септември 2019 20.791 26
август 2019 11.165 47
май 2019 21.105 23
април 2019 29.232 18
март 2019 17.522 31
ноември 2018 25.960 18
октомври 2018 24.680 21
септември 2018 24.847 21
май 2018 26.045 19
април 2018 21.066 28
март 2018 35.218 11
ноември 2017 42.955 8
октомври 2017 14.916 36
септември 2017 15.461 35
август 2017 21.281 26
май 2017 14.085 42
април 2017 20.973 24
март 2017 17.756 30
ноември 2016 14.655 38
октомври 2016 13.623 45
септември 2016 20.560 24
август 2016 13.743 39
май 2016 16.403 29
април 2016 15.964 27
март 2016 14.316 30
ноември 2015 13.166 35
октомври 2015 15.280 29
август 2015 4.763 79
май 2015 14.761 30
април 2015 12.811 38
март 2015 8.106 61
декември 2014 10.387 52
октомври 2014 9.612 59
септември 2014 8.872 62
май 2014 11.973 52
април 2014 9.034 60
март 2014 8.777 57
ноември 2013 8.342 73
септември 2013 9.617 64
август 2013 5.245 83
май 2013 5.755 71
април 2013 11.544 53
март 2013 11.293 52
ноември 2012 7.170 77
октомври 2012 17.080 32
септември 2012 16.336 33
май 2012 8.453 72
април 2012 8.887 74
март 2012 13.213 55
ноември 2011 3.157 100
октомври 2011 10.364 64
септември 2011 3.537 101
август 2011 4.810 90
май 2011 10.421 66
април 2011 7.894 82
март 2011 7.480 85
ноември 2010 4.742 103
октомври 2010 7.520 93
септември 2010 4.061 104
август 2010 15.907 40
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници