Житница (Житница)

BGSupporters форум

Житница (Житница)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
19.08.2023 18:00 1 кръг Г Марица 2009 (Градина) 3:2
27.08.2023 18:00 2 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 0:0
03.09.2023 17:00 3 кръг Г Труд (Труд) 5:3
09.09.2023 17:00 4 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 3:1
17.09.2023 17:00 5 кръг Г Тракия (Нови извор) 4:0
23.09.2023 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 4:2
01.10.2023 17:00 7 кръг Г Спартак (Болярци) 0:5
07.10.2023 16:30 8 кръг Д Чернозем (Черноземен) 1:0
15.10.2023 15:00 9 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 3:5
21.10.2023 16:00 10 кръг Д Марица 2009 (Градина) 3:2
10.12.2023 13:00 11 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:3
11.11.2023 14:00 12 кръг Д Труд (Труд) 8:0
19.11.2023 15:00 13 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 1:2
25.11.2023 14:30 14 кръг Д Тракия (Нови извор) 3:0
02.12.2023 14:00 15 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 5:3
17.02.2024 15:00 16 кръг Д Спартак (Болярци) 1:0
25.02.2024 14:30 17 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:3
02.03.2024 15:00 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дълго поле (Дълго поле) 18 12 4 2 49:20 40
2 Спартак (Болярци) 18 11 4 3 35:15 37
3 Житница (Житница) 18 12 1 5 51:32 37
4 Марица 2003 (Маноле) 18 10 2 6 49:33 32
5 Чернозем (Черноземен) 18 10 2 6 40:29 32
Втора фаза / Първа група
09.03.2024 15:00 19 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:5
16.03.2024 15:00 20 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 0:0
23.03.2024 16:00 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
30.03.2024 15:00 22 кръг Д Спартак (Болярци) 1:5
06.04.2024 17:00 23 кръг Г Марица (Милево) 0:5
13.04.2024 17:00 24 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:1
21.04.2024 17:00 25 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:3
27.04.2024 17:00 26 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:2
11.05.2024 18:30 27 кръг Г Спартак (Болярци) 2:1
18.05.2024 18:00 28 кръг Д Марица (Милево) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак (Болярци) 10 6 1 3 28:12 19
3 Дълго поле (Дълго поле) 10 4 1 5 14:20 13
4 Тракия 06 (Стамболийски) 10 3 1 6 15:30 10
5 Борислав 2009 (Първомай) 10 3 0 7 11:22 9
6 Житница (Житница) 10 2 1 7 12:31 7

Житница (Житница)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 16:00 1 кръг Г Хисаря (Хисаря) 5:3
22.09.2023 13:30 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
01.10.2023 13:15 3 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
25.11.2023 10:30 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:5
14.10.2023 11:45 5 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
21.10.2023 12:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
04.11.2023 10:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
28.10.2023 13:30 8 кръг Г Реал (Пловдив) 7:2
- 9 кръг
почива
18.11.2023 10:00 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 7:2
09.12.2023 16:45 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Пловдив) 9 6 0 3 34:13 18
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 19 5 1 13 25:88 16
8 Житница (Житница) 10 5 0 5 33:32 15
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 19 4 2 13 33:92 14
10 Марица 1921 (Пловдив) 9 4 0 5 13:12 12
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.03.2024 13:30 1 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:1
10.04.2024 17:00 2 кръг Д Хисаря (Хисаря) 3:1
07.04.2024 11:00 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:3
14.04.2024 12:00 4 кръг Д Реал (Пловдив) 1:5
21.04.2024 13:30 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:9
27.04.2024 11:00 6 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
11.05.2024 12:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 10:1
18.05.2024 13:30 8 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:4
26.05.2024 15:00 9 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 34:25 13
7 Тракия 06 (Стамболийски) 9 4 0 5 14:27 12
8 Житница (Житница) 9 3 0 6 19:30 9
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 1 0 8 10:52 3
10 Хисаря (Хисаря) 9 0 0 9 5:70 0

Житница (Житница)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
16.03.2024 10:00 12 кръг Д ФК Хасково (Хасково) 3:3
23.03.2024 11:00 13 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
30.03.2024 12:00 14 кръг Д Черноризец Храбър (Пловдив) 5:0
06.04.2024 10:00 15 кръг Д Спартак (Първенец) 2:11
13.04.2024 11:00 16 кръг Г Реал (Пловдив) 2:5
20.04.2024 11:00 17 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:4
27.04.2024 11:00 18 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 3:1
01.05.2024 10:00 19 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:9
11.05.2024 10:00 20 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 1:12
18.05.2024 12:00 21 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 2:6
20.05.2024 12:00 22 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) анл.
25.05.2024 11:00 23 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
01.05.2024 09:00 24 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 СФК Раковски (Раковски) 24 5 0 19 50:136 15
12 Металик 1938 (Сопот) 13 4 2 7 21:43 14
13 Житница (Житница) 11 2 1 8 21:63 7
14 Академия Лион (Пловдив) 20 2 1 17 41:151 7
15 Черноризец Храбър (Пловдив) 11 2 0 9 9:61 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 3 място
2021/2022 А ОФГ ПД 5 място
2020/2021 А ОФГ ПД 2 място
2019/2020 А ОФГ ПД 5 място
2018/2019 А ОФГ ПД 2 място
2017/2018 А ОФГ ПД 14 място
2016/2017 А ОФГ ПД 14 място
2015/2016 А ОФГ ПД 9 място
2014/2015 А ОФГ ПД 11 място
2012/2013 А ОФГ ПД 13 място

Интернет страници

 » няма интернет страници