Други ранглисти

II ниво - обобщена ранглиста

 - Единна "Б" група

 - Източна "Б" група

 - Северна "Б" група

 - Западна "Б" група

 - Южна "Б" група

III ниво - обобщена ранглиста

 - Североизточна "В" група

 - Северозападна "В" група

 - Софийска "В" група

 - Югозападна "В" група

 - Югоизточна "В" група

 - Зона "Черно море"

 - Зона "Янтра"

 - Зона "Мизия"

 - Зона "Витоша"

 - Зона "Тракия"

 - Зона "Загоре"

IV ниво - обобщена ранглиста

 - Варненска зона

 - Русенска зона

 - Плевенска зона

 - Врачанска зона

 - Софийска зона

 - Благоевградска зона

 - Пловдивска зона

 - Бургаска зона

 - Зона "Черно море"

 - Зона "Лудогорие"

 - Зона "Дунав"

 - Зона "Янтра"

 - Зона "Мизия"

 - Зона "Огоста"

 - Зона София град

 - Зона "Витоша"

 - Зона "Струма"

 - Зона "Тракия"

 - Зона "Родопа"

 - Зона "Загоре"

 - Зона "Странджа"

V ниво - обобщена ранглиста

 - ОГ Благоевград

 - ОГ Бургас

 - ОГ Варна

 - ОГ Велико Търново

 - ОГ Видин

 - ОГ Враца

 - ОГ Габрово

 - ОГ Добрич

 - МОГ Кърджали/Смолян

 - ОГ Кюстендил

 - ОГ Ловеч

 - ОГ Монтана

 - ОГ Пазарджик

 - ОГ Перник

 - ОГ Плевен

 - ОГ Пловдив

 - ОГ Разград

 - ОГ Русе

 - ОГ Силистра

 - ОГ Сливен

 - ОГ Смолян

 - ОГ София (столица)

 - ОГ София

 - ОГ Стара Загора

 - ОГ Търговище

 - ОГ Хасково

 - ОГ Шумен

 - ОГ Ямбол

Ранглиста на Североизточна "В" група

Североизточна "В" група

М Отбор Н С М П Р З Г. разлика T НД НЛ
1 Суворово 1 (Суворово) 4 6 158 99 22 37 349:153 +196 319 2 4
2 Калиакра 1923 (Каварна) ? 5 144 73 21 50 285:183 +102 240 2 9
3 Светкавица (Търговище) 3 6 155 68 32 55 227:186 +41 236 3 8
4 Септември 98 (Тервел) 3 6 158 68 26 64 234:223 +11 230 5 10
5 Черноморец (Балчик) 3 3 84 72 9 3 231:37 +194 225 1 2
6 Добруджа 1919 (Добрич) 2 3 72 62 8 2 218:30 +188 194 1 2
7 Ботев (Нови пазар) 3 6 157 53 17 87 179:329 -150 176 5 11
8 Кубрат 2016 (Кубрат) 3 6 155 42 27 86 168:264 -96 153 9 12
9 Хитрино (Хитрино) 4 4 99 38 24 37 129:123 +6 138 3 12
10 Локомотив (Русе) 4 3 88 36 23 29 129:104 +25 131 3 7
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4 5 130 35 15 80 131:316 -185 120 6 12
12 Спартак 1918 (Варна) 3 2 59 32 13 14 148:80 +68 109 1 8
13 Дунав (Русе) 3 1 30 28 1 1 121:11 +110 85 1 1
14 Тича 1948 (Долни чифлик) + 2 55 22 5 28 80:94 -14 71 5 13
15 Шумен 1929 (Шумен) + 2 56 17 11 28 81:91 -10 62 11 12
16 Тополи 2010 (Тополи) 3 2 44 17 8 19 54:60 -6 59 7 8
17 Устрем Д (Дончево) 3 2 44 16 3 25 53:106 -53 51 3 11
18 Интер (Добрич) 3 1 26 11 5 10 34:33 +1 38 6 6
19 Марисан (Русе) + 1 26 12 2 12 42:47 -5 38 7 7
20 Белица (Белица) + 1 30 10 4 16 39:58 -19 34 11 11
21 Филип Тотю 2018 (Две могили) 4 2 55 9 6 40 37:117 -80 33 13 14
22 Девня 2005 (Девня) 4 1 26 10 2 14 36:64 -28 32 9 9
23 Доростол 2013 (Силистра) + 2 55 7 7 41 29:142 -113 28 11 16
24 Черноломец 1919 (Попово) 3 1 14 8 3 3 31:14 +17 27 4 4
25 Черноморец 2003 (Бяла) 4 1 30 6 3 21 25:68 -43 21 14 14
26 Волов (Шумен) 4 1 30 5 5 20 36:89 -53 20 13 13
27 Шумен 2007 (Шумен) 3 1 14 5 4 5 27:22 +5 19 8 8
28 Провадия (Провадия) 4 1 30 4 1 25 30:109 -79 13 15 15
29 ФК Спартак (Варна) + 1 22 4 1 17 21:51 -30 10 12 12

Включва сезони: 2019/2020; 2018/2019; 2017/2018; 2016/2017; 2015/2016; 2014/2015;

Легенда:
М – място в ранглистата (отборите са подредени според актива си в колона "Т");
Отбор – настоящо име на отбора или името под което отбора е изиграл последния си сезон;
Н – настоящето ниво на футболната ни пирамида, на което се намира отборът (1 = Първа лига; 2 = Втора лига; 3 = Трета лига; 4 = ОФГ; д = отборът поддържа само детско-юношеска школа; + = отборът не съществува в момента);
С – брой изиграни сезони в отбелязания период;
М – общо изиграни мачове през този период;
П – общо победи през този период;
Р – общо равни срещи през този период;
З – общо загуби през този период;
Г. Раз – общо вкарани и общо получени голове (включително голове от присъдени служебни победи и загуби);
Т – точките получени като се събере реалният точков актив на отбора в крайните класирания;
НД – най-добрата позиция на отбора в крайното класиране;
НЛ – най-лошата позиция на отбора в крайното класиране.