Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 4:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
12.09.2020 17:00 6 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Хасково (Хасково) 3:1
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Извор (Горски извор) 0:4
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
08.11.2020 14:30 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 19 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 23 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 24 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 25 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 26 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 27 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 28 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 29 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 30 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 31 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 32 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 34 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Загорец (Нова Загора) 11 9 2 0 37:6 29
3 Гигант (Съединение) 12 8 2 2 24:10 26
4 Атлетик (Куклен) 12 7 1 4 18:13 22
5 Розова долина (Казанлък) 12 6 3 3 29:18 21
6 Марица 1921 (Пловдив) 10 6 2 2 15:10 20
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/2 финали
19.08.2020 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 6:0
Област Пловдив / Финал
26.08.2020 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2020 18:00 - Д Гигант (Съединение) 0:2
18.07.2020 10:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
25.07.2020 10:00 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 3:3
31.07.2020 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 5:1

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 13 място
2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници