Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
29.07.2019 18:30 2 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
05.08.2019 18:30 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт
10.08.2019 18:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:3
17.08.2019 19:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:0
24.08.2019 18:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
02.09.2019 20:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- Диема спорт
14.09.2019 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
21.09.2019 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
28.09.2019 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
05.10.2019 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
19.10.2019 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
26.10.2019 13 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
02.11.2019 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
09.11.2019 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
23.11.2019 16 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
30.11.2019 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
07.12.2019 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 19 кръг
почива
22.02.2020 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
29.02.2020 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
04.03.2020 22 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
07.03.2020 23 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
14.03.2020 24 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
21.03.2020 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.04.2020 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
11.04.2020 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
18.04.2020 28 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
25.04.2020 29 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 5 5 0 0 14:2 15
2 Септември (София) 4 4 0 0 9:3 12
3 Локомотив София 1929 (София) 5 4 0 1 7:2 12
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 3 1 1 7:3 10
5 Кариана (Ерден) 4 3 1 0 5:1 10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2019 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
03.07.2019 18:30 - Д Теута (Драч, Албания, 1) 0:2
06.07.2019 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
09.07.2019 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 3:1
12.07.2019 10:30 - Д Борец (Велес, Северна Македония, 1) 1:1
26.07.2019 18:00 - Д Работнички (Скопие, Македония, 1) 3:1

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:0
14.08.2019 18:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
23.08.2019 18:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.08.2019 18:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
07.09.2019 5 кръг Д Черно море (Варна) -:-
14.09.2019 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
21.09.2019 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
28.09.2019 8 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
03.10.2019 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
19.10.2019 10 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
26.10.2019 11 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
02.11.2019 12 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
23.11.2019 13 кръг Г Левски (София) -:-
30.11.2019 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
07.12.2019 15 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
07.03.2020 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
11.03.2020 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.03.2020 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
04.04.2020 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
11.04.2020 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
16.04.2020 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ЦСКА (София) 2 1 0 1 10:2 3
9 Лудогорец 1945 (Разград) 2 1 0 1 2:2 3
10 Септември (София) 2 1 0 1 9:2 3
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 2 0 1 1 2:4 1
12 Янтра 2019 (Габрово) 2 0 0 2 2:5 0

Септември (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 14:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
01.09.2019 14:00 2 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
08.09.2019 14:00 3 кръг Г Миньор (Перник) -:-
15.09.2019 14:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
22.09.2019 14:00 5 кръг Г Левски (София) -:-
29.09.2019 14:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
06.10.2019 14:00 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
13.10.2019 14:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
20.10.2019 14:00 9 кръг Г Барокко (София) -:-
25.10.2019 14:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
03.11.2019 14:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
01.12.2019 14:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 16 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 24 кръг Д Барокко (София) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) - - - - -:- 0
1 Пирин 1941 (Разлог) - - - - -:- 0
1 Септември (София) - - - - -:- 0
1 Сливнишки герой (Сливница) - - - - -:- 0
1 Спортист 2009 (Своге) - - - - -:- 0

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
28.08.2019 10:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
11.09.2019 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.09.2019 4 кръг Г ЦСКА (София) -:-
18.09.2019 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
21.09.2019 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
28.09.2019 7 кръг Г Национал (София) -:-
05.10.2019 8 кръг Д Сокол (Марково) -:-
12.10.2019 9 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
26.10.2019 10 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
02.11.2019 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.11.2019 12 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
16.11.2019 13 кръг Г Левски (София) -:-
23.11.2019 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.03.2020 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Национал (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Сокол (Марково) - 0 0 0 0:0 0

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
01.09.2019 11:30 2 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
08.09.2019 09:30 3 кръг Д Барокко (София) -:-
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
22.09.2019 09:30 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
29.09.2019 11:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
06.10.2019 09:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Олимпиец (София) -:-
20.10.2019 09:30 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
25.10.2019 11:30 10 кръг Г Национал (София) -:-
03.11.2019 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
10.11.2019 14:00 12 кръг Г ЦСКА (София) -:-
17.11.2019 09:30 13 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Левски (София) -:-
01.12.2019 09:30 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 17 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг Д Национал (София) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 29 кръг Д Левски (София) -:-
- 30 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Оборище (Панагюрище) - - - - -:- 0
1 Олимпиец (София) - - - - -:- 0
1 Септември (София) - - - - -:- 0
1 Славия 1913 (София) - - - - -:- 0
1 ФК ЦСКА 1948 (София) - - - - -:- 0

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
28.08.2019 10:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
11.09.2019 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.09.2019 4 кръг Г ЦСКА (София) -:-
18.09.2019 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
21.09.2019 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
28.09.2019 7 кръг Г Национал (София) -:-
05.10.2019 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
12.10.2019 9 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
26.10.2019 10 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
02.11.2019 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.11.2019 12 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
16.11.2019 13 кръг Г Левски (София) -:-
23.11.2019 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.03.2020 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Национал (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 -:- 0
1 Национал (София) - 0 0 0 -:- 0
1 Септември (София) - 0 0 0 -:- 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 -:- 0
1 Спартак 1919 (Плевен) - 0 0 0 -:- 0

Септември (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
11.09.2019 11:30 2 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
14.09.2019 11:30 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Олимпиец (София) -:-
02.10.2019 11:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
05.10.2019 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
12.10.2019 11:30 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 9 кръг
почива
24.10.2019 11:30 10 кръг Д Метал 2002 (Перник) -:-
02.11.2019 11:30 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
09.11.2019 11:30 12 кръг Д РД Спорт (София) -:-
16.11.2019 11:30 13 кръг Г Миньор (Перник) -:-
23.11.2019 11:30 14 кръг Д Елит София (София) -:-
30.11.2019 11:30 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
- 26 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 27 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 28 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 29 кръг Г Елит София (София) -:-
- 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) - - - - -:- 0
1 РД Спорт (София) - - - - -:- 0
1 Септември (София) - - - - -:- 0
1 ФК ЦСКА 1948 (София) - - - - -:- 0
1 Хебър 1918 (Пазарджик) - - - - -:- 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници