Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
29.07.2019 18:30 2 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
05.08.2019 18:30 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт
10.08.2019 18:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:3
17.08.2019 19:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:0
24.08.2019 18:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 3:2
02.09.2019 20:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 Диема спорт
16.09.2019 17:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2 Диема спорт
23.09.2019 20:00 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5 Диема спорт
10.10.2019 16:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
05.10.2019 18:00 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:1
20.10.2019 15:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1 Диема спорт
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
09.11.2019 12:15 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
23.11.2019 14:30 16 кръг Д Поморие (Поморие) 3:1
29.11.2019 13:30 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0 Диема спорт
08.12.2019 14:00 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
- 19 кръг
почива
21.02.2020 17:30 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:- Диема спорт
29.02.2020 15:00 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
07.03.2020 14:00 22 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
14.03.2020 23 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
21.03.2020 24 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
04.04.2020 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
11.04.2020 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
18.04.2020 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
25.04.2020 28 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
29.04.2020 29 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 17 15 1 1 39:17 46
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 17 14 1 2 46:17 43
3 Монтана 1921 (Монтана) 17 10 3 4 34:14 33
4 Локомотив София 1929 (София) 17 9 3 5 27:16 30
5 Литекс (Ловеч) 17 8 4 5 28:13 28
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 16:00 - Д Спартак (Плевен) 4:3
Втори кръг (1/8 финали)
04.12.2019 13:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2019 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
03.07.2019 18:30 - Д Теута (Драч, Албания, 1) 0:2
06.07.2019 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
09.07.2019 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 3:1
12.07.2019 10:30 - Д Борец (Велес, Северна Македония, 1) 1:1
26.07.2019 18:00 - Д Работнички (Скопие, Македония, 1) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 - Д Спартакус (Ниредхаза, Унгария, 2) -:-
29.01.2020 - Д Рипенсия (Тимишоара, Румъния, 2) -:-
01.02.2020 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) -:-
05.02.2020 - Д Фарул (Констанца, Румъния, 2) -:-
08.02.2020 - Д Термалика (Нечеца, Полша, 2) -:-
12.02.2020 - Д Нефтехимик (Нижнекамск, Русия, 2) -:-

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:0
14.08.2019 18:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
23.08.2019 18:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
30.08.2019 18:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
21.09.2019 17:00 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:5
28.09.2019 17:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:0
03.10.2019 15:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
18.10.2019 15:30 10 кръг Д Дунав (Русе) 3:1
24.10.2019 15:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
30.10.2019 14:30 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
23.11.2019 14:30 13 кръг Г Левски (София) 0:5
30.11.2019 14:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
07.12.2019 13:30 15 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 6:0
- 16 кръг
почива
29.02.2020 17 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
07.03.2020 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
11.03.2020 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.03.2020 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
04.04.2020 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
11.04.2020 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
16.04.2020 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Дунав (Русе) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 (София) 14 8 3 3 33:16 27
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 14 6 4 4 23:17 22
9 Септември (София) 14 5 0 9 27:30 15
10 Дунав (Русе) 14 4 3 7 27:42 15
11 Царско село 2015 (София) 14 3 3 8 22:42 12

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 15:00 1-ви мач Г Левски (София) 1:2
21.10.2019 15:00 реванш Д Левски (София) 2:1
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 3:3
27.11.2019 13:30 реванш Д Ботев (Пловдив) 2:2
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 17:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 5:0
12.09.2019 17:00 2 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
08.09.2019 14:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
16.09.2019 17:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:2
22.09.2019 14:00 5 кръг Г Левски (София) 1:6
29.09.2019 14:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
06.10.2019 14:00 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 7:0
13.10.2019 14:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
20.10.2019 13:30 9 кръг Г Барокко (София) 3:1
07.11.2019 14:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
14.11.2019 14:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:4
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 6:1
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
02.12.2019 11:30 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:6
23.02.2020 16 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 24 кръг Д Барокко (София) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 15 12 2 1 73:11 38
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 9 3 3 33:17 30
4 Септември (София) 15 9 1 5 42:26 28
5 Чавдар (Етрополе) 15 7 5 3 27:24 26
6 Вихрен 1925 (Сандански) 15 7 4 4 34:27 25

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:1
28.08.2019 10:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 4:0
11.09.2019 12:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:1
14.09.2019 12:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 8:1
18.09.2019 10:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 12:0
22.09.2019 17:00 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 10:0
29.09.2019 13:00 7 кръг Г Национал (София) 5:1
05.10.2019 13:30 8 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
09.10.2019 15:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
05.12.2019 14:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
31.10.2019 12:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Левски (София) 0:1
24.11.2019 13:00 14 кръг Д Дунав (Русе) 1:3
01.12.2019 13:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 2:0
22.02.2020 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.03.2020 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Национал (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Дунав (Русе) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 12 0 3 61:12 36
2 Ботев (Пловдив) 15 11 1 3 47:21 34
3 Левски (София) 15 10 2 3 33:14 32
4 Славия 1913 (София) 15 10 1 4 38:20 31
5 ЦСКА (София) 15 10 1 4 38:24 31

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 16:00 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
01.09.2019 11:30 2 кръг Г Оборище (Панагюрище) 7:0
08.09.2019 10:00 3 кръг Д Барокко (София) 8:0
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
20.09.2019 11:00 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 5:0
29.09.2019 15:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 3:1
06.10.2019 13:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 1:3
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0
28.11.2019 14:00 10 кръг Г Национал (София) 4:3
14.11.2019 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
09.11.2019 14:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
17.11.2019 10:30 13 кръг Д Витоша 13 (София) 2:3
08.12.2019 11:00 14 кръг Г Левски (София) 1:0
01.12.2019 09:30 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
23.02.2020 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 17 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг Д Национал (София) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 29 кръг Д Левски (София) -:-
- 30 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 13 1 1 67:10 40
2 Септември (София) 15 11 2 2 52:13 35
3 Витоша 13 (София) 15 11 1 3 54:11 34
4 ЦСКА (София) 15 10 3 2 66:11 33
5 Локомотив София 1929 (София) 15 10 3 2 52:9 33

Септември (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
28.08.2019 10:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 10:1
11.09.2019 10:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
14.09.2019 10:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
18.09.2019 15:00 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) 5:1
22.09.2019 15:00 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
29.09.2019 11:00 7 кръг Г Национал (София) 2:1
05.10.2019 11:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) 3:1
09.10.2019 14:30 9 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:2
24.10.2019 13:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
31.10.2019 10:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
10.11.2019 12:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
17.11.2019 12:00 13 кръг Г Левски (София) 1:2
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 4:2
01.12.2019 11:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
22.02.2020 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.03.2020 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Национал (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Левски (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Берое (Стара Загора) 15 9 3 3 23:9 30
5 Лудогорец 1945 (Разград) 15 8 5 2 20:4 29
6 Септември (София) 15 8 3 4 35:17 27
7 Черно море (Варна) 15 8 2 5 19:20 26
8 Национал (София) 15 6 2 7 21:21 20

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 11:30 1 кръг Д Национал (София) 3:0
08.09.2019 11:30 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
15.09.2019 10:00 3 кръг Д Гранит (Владая) 15:0
22.09.2019 15:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
09.10.2019 11:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
29.09.2019 09:30 6 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 10:1
06.10.2019 10:30 7 кръг Г София спорт (София) 4:3
13.10.2019 16:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
19.10.2019 09:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 4:1
29.10.2019 11:30 10 кръг Г Национал (София) 3:1
01.12.2019 15:30 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Гранит (Владая) 10:0
16.11.2019 09:30 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
- 15 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 16 кръг Д София спорт (София) -:-
- 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 14 13 0 1 70:13 39
2 Локомотив София 1929 (София) 14 11 1 2 67:10 34
3 София спорт (София) 14 11 0 3 77:13 33
4 Чавдар (Етрополе) 14 8 3 3 34:11 27
5 Обеля (кв.Обеля, София) 14 6 2 6 32:34 20

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 12:00 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 1:1
06.11.2019 14:00 реванш Д Берое (Стара Загора) 2:0
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
27.11.2019 13:30 реванш Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 09:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
08.09.2019 14:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
15.09.2019 09:30 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
19.09.2019 09:30 4 кръг Д Национал (София) 0:0
22.09.2019 09:30 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
29.09.2019 15:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
06.10.2019 09:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 5:1
15.10.2019 09:30 8 кръг Г Развитие МФ (София) 1:2
20.10.2019 15:30 9 кръг Д Левски (София) 1:1
23.10.2019 09:30 10 кръг Д Витоша 13 (София) 1:1
01.12.2019 09:30 11 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
10.11.2019 15:30 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
17.11.2019 13:00 13 кръг Г Национал (София) 0:4
24.11.2019 15:30 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
- 15 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 18 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Развитие на млади футболисти (София) 14 6 3 5 37:23 21
6 Славия 1913 (София) 14 6 2 6 26:27 20
7 Септември (София) 14 3 5 6 14:19 14
8 Ботев 57 СОУ (София) 14 4 2 8 19:33 14
9 Витоша 13 (София) 14 2 1 11 15:39 7

Септември (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2019 13:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
11.09.2019 14:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:5
14.09.2019 09:30 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:2
21.09.2019 15:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 10:1
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Олимпиец (София) 1:0
02.10.2019 11:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
05.10.2019 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0
12.10.2019 09:30 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
- 9 кръг
почива
24.10.2019 16:00 10 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:1
06.11.2019 11:30 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 6:0
09.11.2019 15:30 12 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
16.11.2019 11:30 13 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
23.11.2019 09:30 14 кръг Д Елит София (София) 1:1
30.11.2019 11:30 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
22.02.2020 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
- 26 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 27 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 28 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 29 кръг Г Елит София (София) -:-
- 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 14 12 1 1 52:12 37
2 Септември (София) 14 9 4 1 40:14 31
3 Царско село 2015 (София) 14 8 5 1 27:15 29
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 14 9 1 4 37:19 28
5 Миньор (Перник) 14 8 4 2 40:10 28

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Арес (София) 4:0
28.09.2019 15:00 2 кръг Д Н спорт (София) 3:1
05.10.2019 12:00 3 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:0
12.10.2019 13:30 4 кръг Д София спорт (София) 4:2
19.10.2019 13:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
30.11.2019 12:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
09.11.2019 12:00 7 кръг Г Барокко (София) 5:2
16.11.2019 09:00 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:2
23.11.2019 15:00 9 кръг Д Левски (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 9 6 2 1 23:8 20
4 ФА Пловдив (Пловдив) 9 5 1 3 17:13 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 19:18 15
6 Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 12
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 9:24 7

Септември II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 10:30 1 кръг Д Щурче (София) 3:1
29.09.2019 10:30 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 9:2
06.10.2019 09:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 4:3
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
20.10.2019 10:30 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
17.11.2019 10:30 6 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:9
10.11.2019 10:30 7 кръг Г Интернационал (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) 7 7 0 0 50:1 21
2 Септември II (София) 7 6 0 1 25:18 18
3 РД Спорт (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7
5 Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 13:40 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:10
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
05.10.2019 14:50 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
12.10.2019 10:10 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:4
19.10.2019 14:50 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:7
15.02.2020 12:30 6 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
09.11.2019 09:00 7 кръг Д Ферион (София) 5:0
16.11.2019 13:40 8 кръг Г Барокко (София) 8:1
23.11.2019 13:40 9 кръг Д Ултраспорт академия (София) 15:1
30.11.2019 11:20 10 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
07.12.2019 12:30 11 кръг Д Левски II (София) 3:0
14.12.2019 12:30 12 кръг Г Н спорт (София) 5:2
29.02.2020 11:20 13 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 6 2 3 47:21 20
7 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 11 6 0 5 50:24 18
8 Септември (София) 11 6 0 5 46:34 18
9 Металург 1957 (Перник) 11 5 1 5 46:32 16
10 Развитие на млади футболисти (София) 11 4 1 6 21:27 13

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 14:40 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
29.09.2019 10:00 2 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 4:0
06.10.2019 14:40 3 кръг Д Лъвчетата (София) 1:1
13.10.2019 11:10 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
20.10.2019 13:30 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:1
01.12.2019 12:20 6 кръг Г Левски (София) 1:2
10.11.2019 12:20 7 кръг Д Н спорт (София) 1:4
17.11.2019 13:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
24.11.2019 11:10 9 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 27:18 15
5 Спартак 2015 (София) 9 4 1 4 11:18 13
6 Септември (София) 9 3 2 4 15:19 11
7 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 2 4 11:30 11
8 Лъвчетата (София) 9 2 2 5 15:21 8


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници