Лион 2017 (Пловдив)

BGSupporters форум

Лион 2017 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:9
16.09.2023 12:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:11
22.09.2023 14:30 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:4
07.10.2023 09:00 5 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5
15.10.2023 10:30 6 кръг Г Марица (Милево) 2:5
22.10.2023 12:30 7 кръг Д Левски (Карлово) 0:11
28.10.2023 10:30 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:9
05.11.2023 10:00 9 кръг Д Реал (Пловдив) 2:7
12.11.2023 12:30 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:6
19.11.2023 09:00 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:6
09.03.2024 10:00 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:9
17.03.2024 13:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:12
24.03.2024 11:30 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:7
24.05.2024 13:00 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:4
03.04.2024 11:00 16 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:7
14.04.2024 14:00 17 кръг Д Марица (Милево) 0:4
21.04.2024 14:00 18 кръг Г Левски (Карлово) 1:14
28.04.2024 11:30 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
01.05.2024 16:00 20 кръг Г Реал (Пловдив) 1:3
11.05.2024 09:00 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:9
19.05.2024 12:00 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марица (Милево) 22 7 2 13 28:60 23
9 Реал (Пловдив) 22 6 2 14 35:69 20
10 Траките 2007 (Скутаре) 22 4 5 13 34:60 17
11 Металик 1938 (Сопот) 22 4 2 16 15:47 14
12 Лион 2017 (Пловдив) 22 1 0 21 23:149 3

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2023 14:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
01.10.2023 17:45 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
08.10.2023 15:15 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
15.10.2023 17:45 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:10
22.10.2023 16:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
05.11.2023 15:15 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
12.11.2023 17:45 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:5
19.11.2023 17:45 9 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:5
- 10 кръг
почива
24.03.2024 15:15 11 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:0
31.03.2024 15:15 12 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:3
07.04.2024 16:30 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:1
14.04.2024 16:30 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:3
29.05.2024 20:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
28.04.2024 15:15 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
12.05.2024 15:15 17 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:7
19.05.2024 17:45 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 2002 (Пловдив) 8 5 2 1 29:11 17
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 14 4 1 9 20:52 13
8 Лион 2017 (Пловдив) 16 3 3 10 21:54 12
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 3 1 3 13:12 10
10 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 2 0 6 10:15 6

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 1:6
23.09.2023 10:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
30.09.2023 10:00 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:8
07.10.2023 09:00 4 кръг Г Велд (Пловдив) 0:11
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:6
21.10.2023 14:00 6 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:3
28.10.2023 11:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
отложен 8 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
11.11.2023 13:00 9 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) 1:2
18.11.2023 09:00 10 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
25.11.2023 10:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 0:8
16.03.2024 09:00 12 кръг Д Гигант (Съединение) 0:3
23.03.2024 09:00 13 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:2
30.03.2024 10:00 14 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
06.04.2024 09:00 15 кръг Г Велд (Пловдив) 1:5
13.04.2024 12:00 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:4
20.04.2024 12:00 17 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:5
27.04.2024 09:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3
01.05.2024 10:00 19 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:6
11.05.2024 14:00 20 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) 0:8
18.05.2024 11:00 21 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:8
25.05.2024 09:00 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 20 6 3 11 36:52 21
10 Левски (Карлово) 8 6 2 0 40:11 20
11 ФА Карлово (Карлово) 19 3 3 13 26:58 12
12 Лион 2017 (Пловдив) 21 3 3 15 27:96 12
13 Тракия 06 (Стамболийски) 20 4 0 16 30:84 12

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
01.10.2023 14:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
08.10.2023 12:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:5
15.10.2023 10:00 4 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:5
22.10.2023 09:00 5 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
29.10.2023 11:00 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:0
05.11.2023 10:00 7 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 1:2
12.11.2023 12:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:1
19.11.2023 09:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:1
отложен 10 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
03.12.2023 09:00 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:2
17.03.2024 11:00 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:0
24.03.2024 10:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:2
31.03.2024 09:00 14 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:1
07.04.2024 12:00 15 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:3
14.04.2024 09:00 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
21.04.2024 10:00 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
28.04.2024 09:00 18 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 4:2
02.06.2024 12:00 19 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 4:6
12.05.2024 10:00 20 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) 2:1
01.06.2024 10:00 21 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:4
26.05.2024 14:00 22 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 4:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кронос 2016 (Пловдив) 21 11 2 8 84:72 35
4 Спартак 1947 (Пловдив) 18 10 1 7 60:45 31
5 Лион 2017 (Пловдив) 20 9 1 10 40:50 28
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 19 8 2 9 59:58 26
7 Ботев 2002 (Пловдив) 18 7 2 9 65:72 23

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници