ДИТ (кв.Драгалевци, София)

BGSupporters форум

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
10.09.2022 13:00 2 кръг Д ФК Септември 57 (София) 3:0
17.09.2022 14:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
23.09.2022 14:00 4 кръг Д Малеш (Микрево) 6:1
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
15.10.2022 16:30 6 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
29.10.2022 16:30 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
06.11.2022 11:00 9 кръг Г Барокко (София) -:-
13.11.2022 16:30 10 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 12 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 13 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 14 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 15 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 16 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Барокко (София) -:-
- 21 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4 3 1 0 13:4 10
3 Марек 1915 (Дупница) 5 3 0 2 10:6 9
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 2 1 1 10:4 7
5 Кюстендил (Кюстендил) 4 2 1 1 12:5 7
6 ФК Септември 57 (София) 4 2 1 1 13:5 7

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 15:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 1:6
11.09.2022 15:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:1
17.09.2022 18:30 3 кръг Д Елит София (София) 3:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Г Победа 1945 (София) 6:1
08.10.2022 16:30 5 кръг Д Арес (София) -:-
15.10.2022 15:00 6 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 7 кръг
почива
30.10.2022 16:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
06.11.2022 13:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 10 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 11 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 12 кръг Г Елит София (София) -:-
- 13 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 14 кръг Г Арес (София) -:-
- 15 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Септември 57 (София) 4 3 1 0 12:4 10
2 РД Спорт (София) 3 3 0 0 12:2 9
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 3 0 1 16:9 9
4 Арес (София) 3 2 1 0 13:4 7
5 Левски Раковски (София) 4 2 1 1 12:6 7

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 11:00 1 кръг Г Конкордия (София) 18:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:2
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Арес (София) 0:0
24.09.2022 16:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
- 5 кръг
почива
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Ферион (София) -:-
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
29.10.2022 09:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 10 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 12 кръг Д Арес (София) -:-
- 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Ферион (София) -:-
- 16 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 17 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив София 1929 (София) 3 2 1 0 11:4 7
4 Арес (София) 4 2 1 1 9:2 7
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 1 1 2 19:6 4
6 Ферион (София) 3 1 1 1 8:7 4
7 ОФК София 1992 (София) 3 1 0 2 16:7 3

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 10:25 1 кръг Д Славия 1913 (София) 4:1
24.09.2022 13:15 2 кръг Г Академия Септември (София) 3:1
08.10.2022 09:00 3 кръг Д ЦСКА (София) -:-
15.10.2022 14:40 4 кръг Г Елит София (София) -:-
- 5 кръг
почива
29.10.2022 14:40 6 кръг Д Левски (София) -:-
05.11.2022 09:00 7 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
12.11.2022 13:15 8 кръг Д Национал (София) -:-
19.11.2022 10:25 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
26.11.2022 11:50 10 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
03.12.2022 11:50 11 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 2 0 0 7:2 6
2 Национал (София) 2 1 0 1 6:1 3
3 Левски (София) 2 1 0 1 3:2 3
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 1 1 0 0 1:0 3
5 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 2:4 3

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
25.09.2022 11:50 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:5
09.10.2022 11:50 3 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
16.10.2022 10:25 4 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
23.10.2022 13:15 5 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
30.10.2022 09:00 6 кръг Д Национал II (София) -:-
06.11.2022 11:50 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 8 кръг
почива
20.11.2022 14:40 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
27.11.2022 09:00 10 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
04.12.2022 13:15 11 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпия ФК (София) 1 0 1 0 0:0 1
8 Септември (София) 2 0 1 1 1:3 1
9 Славия 1913 II (София) 1 0 0 1 0:1 0
10 Марек 1915 (Дупница) 2 0 0 2 0:5 0
11 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2 0 0 2 1:11 0

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
24.09.2022 10:30 2 кръг Г Арес (София) 0:1
08.10.2022 12:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
15.10.2022 12:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
22.10.2022 10:30 5 кръг Д Левски (София) -:-
29.10.2022 13:30 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
05.11.2022 10:30 7 кръг Д Национал (София) -:-
12.11.2022 13:30 8 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 9 кръг
почива
26.11.2022 15:00 10 кръг Д Септември (София) -:-
03.12.2022 09:00 11 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 2 1 0 1 8:3 3
7 ЦСКА (София) 2 1 0 1 4:5 3
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 0 1 1 1:2 1
9 Миньор (Перник) 2 0 1 1 1:9 1
10 Марек 1915 (Дупница) 2 0 0 2 2:6 0

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 11:20 1 кръг Г Метал 2002 (Перник) 5:0
25.09.2022 09:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 7:1
09.10.2022 13:40 3 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
16.10.2022 13:40 4 кръг Г Миньор (Перник) -:-
23.10.2022 09:00 5 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
30.10.2022 10:10 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
06.11.2022 13:40 7 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) -:-
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
20.11.2022 11:20 9 кръг Д Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 2 0 0 12:1 6
2 Талант (София) 2 2 0 0 11:0 6
3 Миньор (Перник) 2 2 0 0 6:3 6
4 Искър 2022 (Злокучене) 2 1 0 1 8:5 3
4 ЦСКА II (София) 2 1 0 1 8:5 3

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 12:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
25.09.2022 10:10 2 кръг Г Барокко (София) 8:0
09.10.2022 12:30 3 кръг Д Арес (София) -:-
16.10.2022 09:00 4 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
23.10.2022 11:20 5 кръг Д Национал II (София) -:-
30.10.2022 13:40 6 кръг Г Септември II (София) -:-
06.11.2022 11:20 7 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
13.11.2022 11:20 8 кръг Г Левски II (София) -:-
20.11.2022 12:30 9 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 II (София) 2 2 0 0 18:4 6
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 2 0 0 10:0 6
3 ЦСКА II (София) 2 2 0 0 8:1 6
4 Национал II (София) 2 1 0 1 8:7 3
5 Барокко (София) 2 1 0 1 9:8 3

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:30 1 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 6:0
24.09.2022 11:20 2 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:1
08.10.2022 10:10 3 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
15.10.2022 12:30 4 кръг Г Щурче (София) -:-
22.10.2022 10:10 5 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
29.10.2022 10:10 6 кръг Г Академия Септември (София) -:-
05.11.2022 10:10 7 кръг Д Ултраспорт академия II (София) -:-
12.11.2022 12:30 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
19.11.2022 09:00 9 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 2 2 0 0 23:0 6
2 Олимпия ФК (София) 2 2 0 0 13:1 6
3 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2 2 0 0 9:1 6
4 Козаро (Ботевград) 2 1 0 1 6:4 3
5 Искър 2022 (Злокучене) 2 1 0 1 7:6 3

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 09:10 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:0
24.09.2022 11:05 2 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
08.10.2022 13:00 3 кръг Г Национал (София) -:-
- 4 кръг
почива
22.10.2022 13:00 5 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
29.10.2022 10:05 6 кръг Г Академия ВР (София) -:-
05.11.2022 13:00 7 кръг Д София спорт (София) -:-
12.11.2022 11:05 8 кръг Г Левски (София) -:-
19.11.2022 13:00 9 кръг Д ЦСКА (София) -:-
26.11.2022 13:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
03.12.2022 11:05 11 кръг Д Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 2 2 0 0 17:2 6
2 Арес (София) 2 2 0 0 11:2 6
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 2 0 0 8:2 6
4 Левски (София) 1 1 0 0 3:1 3
5 Национал (София) 1 1 0 0 6:3 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници