Гигант (Съединение)

BGSupporters форум

Гигант (Съединение)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 11:0
12.08.2023 18:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 7:0
26.08.2023 18:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
03.09.2023 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
09.09.2023 17:00 6 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
16.09.2023 18:00 7 кръг Г Созопол (Созопол) 2:3
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Берое II (Стара Загора) 4:2
27.09.2023 17:00 9 кръг Г Саяна (Хасково) 1:1
30.09.2023 17:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
07.10.2023 16:00 11 кръг Г Сокол (Марково) 5:1
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
15.10.2023 16:00 13 кръг Г Ботев II (Пловдив) 2:0
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:0
26.10.2023 16:00 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:0
03.11.2023 18:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
18.11.2023 14:30 18 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
25.11.2023 14:30 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
17.02.2024 14:00 20 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:0
24.02.2024 14:00 21 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
02.03.2024 15:00 22 кръг Г Левски (Карлово) 2:3
09.03.2024 15:00 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
16.03.2024 15:00 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
23.03.2024 15:00 25 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
30.03.2024 17:00 26 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
03.04.2024 17:00 27 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
06.04.2024 17:00 28 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
17.04.2024 17:00 30 кръг Д Сокол (Марково) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
26.05.2024 18:00 37 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Саяна (Хасково) 22 17 2 3 59:18 53
3 Несебър (Несебър) 21 16 4 1 71:23 52
4 Гигант (Съединение) 22 14 4 4 57:21 46
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 22 11 6 5 34:24 39
6 Загорец (Нова Загора) 22 11 5 6 48:26 38
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2023 18:00 - Г Металик 1938 (Сопот) 5:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2023 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.11.2023 14:30 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 18:30 - Г Ботев II (Пловдив) 3:1
15.07.2023 18:00 - Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 7:1
19.07.2023 18:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 4:1
21.07.2023 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 0:1
29.07.2023 18:30 - Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 11:00 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 3:0
27.01.2024 11:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:0
27.01.2024 13:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
31.01.2024 13:00 - Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:1
03.02.2024 13:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
10.02.2024 13:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1

Гигант (Съединение)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 12:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
отложен 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
24.09.2023 10:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 6:3
01.10.2023 12:00 4 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:4
07.10.2023 13:30 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:12
15.10.2023 10:30 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 8:0
21.10.2023 10:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:10
31.10.2023 09:30 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
10.12.2023 10:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 7:4
12.11.2023 10:30 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
18.11.2023 12:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
09.03.2024 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФК Кърджали (Кърджали) 11 7 0 4 31:25 21
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 2 3 56:26 20
7 Гигант (Съединение) 10 4 0 6 30:47 12
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 11 4 0 7 20:46 12
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 3 0 7 21:39 9

Гигант (Съединение)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 6:1
23.09.2023 13:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 2:8
30.09.2023 12:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 6:1
07.10.2023 13:00 4 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:4
14.10.2023 13:00 5 кръг Д Велд (Пловдив) 0:7
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:6
28.10.2023 13:00 7 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:0
отложен 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
11.11.2023 12:00 9 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:0
отложен 10 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) -:-
25.11.2023 13:00 11 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:7
- 12 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 15 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 16 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 18 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 21 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 22 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Борислав 2009 (Първомай) 10 4 3 3 26:27 15
6 Тракия 06 (Стамболийски) 9 4 0 5 19:25 12
7 Гигант (Съединение) 9 4 0 5 25:34 12
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 2 5 18:17 11
9 ФКФА Сопот (Сопот) 6 3 1 2 13:15 10

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 15.368 34
октомври 2019 12.291 51
септември 2019 14.114 40
август 2019 10.420 52
май 2019 5.099 85
април 2019 9.512 60
март 2019 10.653 56
ноември 2018 10.644 54
октомври 2018 14.723 42
септември 2018 1.557 95
май 2018 11.248 46
април 2018 4.932 84
март 2018 19.224 26
ноември 2017 8.745 63
октомври 2017 3.157 87
септември 2017 9.979 62
август 2017 1.825 88
май 2017 6.430 76
април 2017 6.849 77
март 2017 12.452 50
ноември 2016 9.910 62
октомври 2016 5.517 82
септември 2016 5.546 77
август 2016 7.513 69
май 2016 8.018 62
април 2016 7.727 62
март 2016 7.355 67
ноември 2015 7.750 69
октомври 2015 13.327 35
август 2015 7.726 62
май 2015 7.487 59
април 2015 16.667 26
март 2015 13.352 36
декември 2014 12.807 42
октомври 2014 7.851 71
септември 2014 14.123 36
май 2014 10.087 61
април 2014 15.409 30
март 2014 15.643 30
ноември 2013 11.994 58
септември 2013 13.579 45
август 2013 10.791 59
май 2013 17.010 36
април 2013 8.307 62
март 2013 6.026 76
ноември 2012 11.338 54
октомври 2012 17.632 29
септември 2012 8.313 72
май 2012 7.750 74
април 2012 5.367 84
март 2012 5.056 85
ноември 2011 4.130 97
октомври 2011 11.072 60
септември 2011 13.496 54
август 2011 10.446 63
май 2011 8.582 77
април 2011 6.827 86
март 2011 17.346 37
ноември 2010 15.871 44
октомври 2010 9.029 82
септември 2010 12.321 61
август 2010 19.942 26
всички

Интернет страници