Орлета (Пазарджик)

BGSupporters форум

Орлета (Пазарджик)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 14:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
05.09.2021 14:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
12.09.2021 14:00 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:0
19.09.2021 14:00 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:5
23.09.2021 14:00 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2
26.09.2021 14:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:9
03.10.2021 14:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
10.10.2021 14:00 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
01.12.2021 12:00 9 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:2
24.10.2021 14:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
31.10.2021 14:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
07.11.2021 11:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:5
11.11.2021 14:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
18.11.2021 14:00 14 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
28.11.2021 14:00 15 кръг Д Барокко (София) 1:2
20.02.2022 14:00 16 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
27.02.2022 14:00 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
14.04.2022 15:00 18 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:1
13.03.2022 14:00 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:0
20.03.2022 14:00 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
27.03.2022 14:00 21 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
02.04.2022 15:00 22 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
10.04.2022 13:00 23 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
17.04.2022 14:00 24 кръг Г Вихрен (Сандански) 2:4
21.04.2022 14:00 25 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:4
01.05.2022 14:00 26 кръг Г Беласица (Петрич) 3:4
08.05.2022 11:00 27 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
11.05.2022 14:00 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:4
22.05.2022 13:00 29 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
19.05.2022 15:00 30 кръг Г Барокко (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев 57 СУ (София) 30 9 6 15 49:72 33
13 Беласица (Петрич) 30 7 7 16 41:59 28
14 Струмска слава 1927 (Радомир) 30 5 3 22 37:119 18
15 Чавдар (Етрополе) 30 2 5 23 26:92 11
16 Орлета (Пазарджик) 30 3 2 25 26:82 11

Орлета (Пазарджик)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
29.09.2021 16:00 - Д Левски (София) 0:3

Орлета (Пазарджик)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 15:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
04.09.2021 11:00 2 кръг Д Национал (София) 2:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
17.09.2021 16:00 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
25.09.2021 11:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
27.10.2021 15:00 6 кръг Г Малеш (Микрево) 0:1
03.11.2021 14:00 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
16.10.2021 11:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:10
30.10.2021 13:30 10 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
06.11.2021 11:00 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:7
11.11.2021 13:00 12 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:4
20.11.2021 12:00 13 кръг Д Левски (София) 0:2
05.03.2022 13:00 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
12.03.2022 11:00 15 кръг Г Национал (София) 0:3
19.03.2022 13:00 16 кръг Д Септември (Симитли) 0:3
26.03.2022 13:00 17 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) анл.
02.04.2022 11:00 18 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
06.04.2022 13:00 19 кръг Д Малеш (Микрево) 0:3
09.04.2022 11:00 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
16.04.2022 12:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
30.04.2022 11:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
07.05.2022 13:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) 0:3
14.05.2022 16:00 24 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
21.05.2022 12:00 25 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:3
29.05.2022 12:00 26 кръг Г Левски (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Национал (София) 26 8 5 13 46:39 29
11 Марек 1915 (Дупница) 26 6 5 15 24:58 23
12 Малеш (Микрево) 26 4 1 21 18:98 13
13 Пирин 2001 (Благоевград) 25 3 1 21 7:62 10
14 Орлета (Пазарджик) 25 1 1 23 5:73 4

Орлета (Пазарджик)

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 11:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
- 2 кръг
почива
22.09.2021 10:30 3 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 11:0
26.09.2021 10:00 4 кръг Г Ботев II (Пловдив) 4:3
03.10.2021 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:6
отложен 6 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
27.10.2021 16:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3
24.10.2021 10:30 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:2
31.10.2021 10:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
06.11.2021 10:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
14.11.2021 11:00 11 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
21.11.2021 10:30 12 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
28.11.2021 10:30 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 1921 (Пловдив) 8 4 1 3 18:15 13
5 Кронос 2016 (Пловдив) 7 4 1 2 13:8 13
6 Орлета (Пазарджик) 7 3 3 1 29:18 12
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 7 3 2 2 19:14 11
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 2 2 3 8:10 8

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници