Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:4
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
03.10.2020 17:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
21.11.2020 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) -:-
28.11.2020 14:30 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 24 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 28 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 29 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 30 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 31 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 32 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 34 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Извор (Горски извор) 11 3 4 4 15:12 13
13 Сокол (Марково) 12 4 1 7 16:20 13
14 Карнобат (Карнобат) 12 3 3 6 16:21 12
15 Хасково (Хасково) 12 3 1 8 10:20 10
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 11 1 4 6 7:15 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
16.09.2020 17:00 - Г Звезденбург (Бургас) 3:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:30 - Г Созопол (Созопол) 1:1
18.07.2020 10:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
25.07.2020 18:00 - Г Несебър (Несебър) 2:0
29.07.2020 18:00 - Д Нефтохимик 1962 /юн.ст./ (Бс) 2:1
01.08.2020 18:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 10:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:2
28.08.2020 11:30 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
06.09.2020 11:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 0:4
12.09.2020 10:00 4 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:6
18.09.2020 16:00 5 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:3
22.09.2020 16:30 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
- 7 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 8 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 9 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 16 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Орлета (Пазарджик) 6 1 2 3 7:16 5
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 5 0 4 1 5:6 4
12 Спартак 1947 (Пловдив) 6 1 0 5 5:17 3
13 Сокол (Марково) 5 1 0 4 2:10 3
14 Карнобат (Карнобат) 6 1 0 5 6:17 3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 16 място
2018/2019 Трета лига 13 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място
1963/1964 ЗФГ 4 място
1962/1963 ЗФГ 4 място
1961/1962 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници