Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Г Национал (София) 2:5
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 13:00 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:2
03.09.2021 13:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
12.09.2021 13:00 3 кръг Д ОФК София (София) 3:0
18.09.2021 13:00 4 кръг Г София спорт (София) 4:0
25.09.2021 17:00 5 кръг Д Развитие МФ (София) 7:0
02.10.2021 11:30 6 кръг Г Гранит (Владая) 2:3
09.10.2021 17:30 7 кръг Д Олимпиец (София) 5:0
16.10.2021 11:00 8 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 7:0
23.10.2021 15:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 5:4
15.11.2021 13:00 10 кръг Г ОФК София (София) 5:0
06.11.2021 15:00 11 кръг Д София спорт (София) 7:1
- 12 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 13 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 14 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 16 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 17 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 18 кръг Г София спорт (София) -:-
- 19 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 20 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 11 10 0 1 61:10 30
2 Гранит (Владая) 11 9 1 1 50:15 28
3 ОФК София (София) 11 6 1 4 26:20 19
4 РД Спорт (София) 11 5 3 3 40:23 18
5 Олимпиец (София) 11 5 2 4 21:27 17

Витоша 13 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:1
11.09.2021 13:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:1
03.11.2021 14:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:0
25.09.2021 13:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 7:1
02.10.2021 17:00 6 кръг Д Спортист 13 (София) 5:0
09.10.2021 11:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 7:0
16.10.2021 18:00 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
23.10.2021 13:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
30.10.2021 13:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
06.11.2021 13:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 7:0
- 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 13 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 11 11 0 0 54:4 33
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 11 10 0 1 45:6 30
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 8 0 3 38:10 24
4 Ботев 57 СУ (София) 11 6 2 3 32:15 20
5 Пирин (Благоевград) 11 6 1 4 34:25 19

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
09.09.2021 10:00 - Г Арес (София) 3:3
Югозападна България / Финали
22.09.2021 16:00 - Д Септември (София) 1:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2021 10:00 1 кръг Д Левски (София) 0:9
07.09.2021 17:00 2 кръг Г София спорт (София) 4:1
- 3 кръг
почива
19.09.2021 09:00 4 кръг Д Септември (София) 0:5
26.09.2021 09:00 5 кръг Г Национал (София) 1:3
03.10.2021 09:00 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
21.10.2021 15:00 7 кръг Г Арес (София) 1:7
17.10.2021 09:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5
24.10.2021 09:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
31.10.2021 09:00 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
07.11.2021 13:00 11 кръг Г Академия Септември (София) 0:4
10.11.2021 12:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:6
19.11.2021 12:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:1
- 14 кръг Г Левски (София) -:-
- 15 кръг Д София спорт (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Септември (София) -:-
- 18 кръг Д Национал (София) -:-
- 19 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 20 кръг Д Арес (София) -:-
- 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 24 кръг Д Академия Септември (София) -:-
- 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 26 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Левски Раковски (София) 12 3 2 7 15:28 11
10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 12 3 1 8 9:48 10
11 Витоша 13 (София) 12 3 0 9 12:51 9
12 Витоша (Бистрица) 12 1 2 9 16:55 5
13 София спорт (София) 12 0 2 10 20:49 2

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
25.09.2021 14:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 8:1
02.10.2021 10:15 2 кръг Г Спорт за всички (София) 2:1
09.10.2021 13:05 3 кръг Д Победа 2013 (София) 1:1
16.10.2021 11:40 4 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 8:0
- 5 кръг
почива
30.10.2021 11:40 6 кръг Г Левски (Чепинци) 0:5
06.11.2021 10:15 7 кръг Д Левски Раковски II (София) 4:0
15.11.2021 13:05 8 кръг Г Септември (София) 3:2
22.11.2021 08:50 9 кръг Д Барокко (София) 3:0
27.11.2021 13:05 10 кръг Г Сердика II (София) 7:0
04.12.2021 08:50 11 кръг Д ОФК София (София) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 9 9 0 0 58:4 27
2 Витоша 13 (София) 10 8 1 1 47:10 25
3 Спорт за всички (София) 10 7 1 2 37:11 22
4 Септември (София) 10 5 3 2 31:14 18
5 Победа 2013 (София) 10 5 1 4 17:15 16

Витоша 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:00 1 кръг Д София спорт (София) 2:0
03.10.2021 10:30 2 кръг Г Победа 2013 (София) 7:0
10.10.2021 13:30 3 кръг Д Национал II (София) 2:2
- 4 кръг
почива
24.10.2021 12:00 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 3:1
31.10.2021 12:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:0
07.11.2021 10:30 7 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 0:0
28.11.2021 13:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
05.12.2021 09:00 9 кръг Д Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал II (София) 6 5 1 0 27:8 16
2 Атлетико Артен (София) 7 5 1 1 16:6 16
3 Витоша 13 (София) 6 4 2 0 18:3 14
4 Царско село 2015 (София) 6 3 1 2 13:11 10
5 Ботев 57 СУ (София) 6 2 1 3 6:10 7

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 10:10 1 кръг Д Лъвчетата (София) 1:3
02.10.2021 12:30 2 кръг Г Национал (София) 3:4
09.10.2021 09:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
16.10.2021 12:30 4 кръг Г Левски II (София) 0:5
23.10.2021 13:40 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:1
30.10.2021 12:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 4:2
06.11.2021 09:00 7 кръг Д Талант (София) 2:2
27.11.2021 11:20 8 кръг Д Септември (София) -:-
04.12.2021 09:00 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 7 6 1 0 27:8 19
2 Левски II (София) 6 6 0 0 29:3 18
3 Витоша 13 (София) 7 3 1 3 16:19 10
4 Лъвчетата (София) 6 2 3 1 9:7 9
5 Олимпия ФК (София) 7 2 3 2 11:10 9

Витоша 13 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
02.10.2021 11:20 2 кръг Г Щурче (София) 1:1
09.10.2021 13:40 3 кръг Д София спорт (София) 2:2
16.10.2021 13:40 4 кръг Г Национал (София) 1:6
23.10.2021 13:40 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:5
- 6 кръг
почива
06.11.2021 12:30 7 кръг Д Левски (София) 0:4
12.11.2021 13:40 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
20.11.2021 13:40 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
27.11.2021 13:40 10 кръг Г Септември (София) -:-
04.12.2021 12:30 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 София спорт (София) 8 3 2 3 17:15 11
8 Щурче (София) 9 2 1 6 17:27 7
9 Витоша 13 (София) 7 1 2 4 12:24 5
10 Ботев 57 СУ (София) 8 1 0 7 13:52 3
11 Септември (София) 7 0 0 7 2:45 0

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
25.09.2021 09:10 1 кръг Г Арес (София) 5:2
02.10.2021 09:10 2 кръг Д ЦСКА (София) 5:5
09.10.2021 09:10 3 кръг Г Развитие МФ (София) 8:1
20.11.2021 12:00 4 кръг Д Барокко (София) 1:2
23.10.2021 09:10 5 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 7:1
30.10.2021 09:10 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
06.11.2021 11:05 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:3
27.11.2021 10:05 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:9
отложен 9 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 9 6 1 2 51:27 19
4 Урвич (Панчарево) 9 6 0 3 37:18 18
5 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 32:23 13
6 Люлин (кв.Люлин, София) 9 2 1 6 12:30 7
7 Развитие на млади футболисти (София) 8 2 0 6 8:41 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници