Надежда (Доброславци)

BGSupporters форум

Надежда (Доброславци)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
24.08.2019 20:00 4 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 5:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
- 7 кръг
почива
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:4
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 2:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:4
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:5
06.11.2019 14:00 13 кръг Г Банско (Банско) 1:5
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:1
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:2
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:4
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:0
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Оборище (Панагюрище) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Септември (Симитли) анл.
18.03.2020 15:00 22 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
21.03.2020 15:00 23 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) анл.
- 24 кръг
почива
04.04.2020 16:00 25 кръг Г Спортист 2009 (Своге) анл.
11.04.2020 16:00 26 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) анл.
15.04.2020 16:00 27 кръг Г Перун 1978 (Кресна) анл.
25.04.2020 16:00 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Банско (Банско) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Марек 1915 (Дупница) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Беласица (Петрич) 18 6 4 8 21:26 22
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 18 6 4 8 14:24 22
12 Надежда (Доброславци) 18 5 3 10 28:35 18
13 Пирин 1941 (Разлог) 18 4 5 9 12:22 17
14 Марек 1915 (Дупница) 18 4 4 10 19:39 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Първи кръг
13.11.2019 14:30 - Д Оборище (Панагюрище) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.06.2019 10:30 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:12
29.06.2019 18:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
04.07.2019 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 2:2
10.07.2019 18:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
14.09.2019 10:30 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 13:15 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
25.01.2020 14:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
29.01.2020 14:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:7
01.02.2020 10:00 - Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 4:1
08.02.2020 14:00 - Г Септември /юн.ст./ (София) 4:3

Надежда (Доброславци)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 11:30 1 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:3
07.09.2019 11:30 2 кръг Г Левски (Чепинци) 3:2
- 3 кръг
почива
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:4
28.09.2019 09:00 5 кръг Г Барокко (София) 0:2
05.10.2019 09:00 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:11
12.10.2019 11:30 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:8
19.10.2019 09:00 8 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:1
23.11.2019 09:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) 6:1
- 10 кръг
почива
16.11.2019 11:30 11 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
07.03.2020 11:30 12 кръг Д Барокко (София) анл.
14.03.2020 09:30 13 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
21.03.2020 11:30 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
28.03.2020 11:30 15 кръг Д Мрамор (Мрамор) анл.
04.04.2020 11:30 16 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
- 17 кръг
почива
25.04.2020 11:30 18 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
02.05.2020 09:30 19 кръг Г Барокко (София) анл.
09.05.2020 11:30 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
16.05.2020 09:30 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10
6 Надежда (Доброславци) 9 2 1 6 10:35 7
7 Левски (Чепинци) 9 0 0 9 10:64 0

Надежда (Доброславци)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 09:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:7
07.09.2019 11:30 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:3
11.09.2019 09:30 3 кръг Д Интернационал (София) 4:1
14.09.2019 09:30 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
21.09.2019 09:30 5 кръг Д Сердика (София) 3:5
28.09.2019 11:30 6 кръг Г РД Спорт (София) 2:7
05.10.2019 09:30 7 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
11.10.2019 11:30 8 кръг Г София спорт (София) 1:2
- 9 кръг
почива
29.10.2019 09:30 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:1
30.11.2019 09:30 11 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:1
09.11.2019 15:00 12 кръг Г Интернационал (София) 4:1
16.11.2019 09:30 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
23.11.2019 11:30 14 кръг Г Сердика (София) 2:3
29.02.2020 09:30 15 кръг Д РД Спорт (София) 1:4
07.03.2020 09:30 16 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
14.03.2020 09:30 17 кръг Д София спорт (София) анл.
- 18 кръг
почива
28.03.2020 09:30 19 кръг Д Олимпия ФК (София) анл.
04.04.2020 13:30 20 кръг Г Спартак 2015 (София) анл.
11.04.2020 09:30 21 кръг Д Интернационал (София) анл.
25.04.2020 09:30 22 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
02.05.2020 09:30 23 кръг Д Сердика (София) анл.
09.05.2020 13:30 24 кръг Г РД Спорт (София) анл.
16.05.2020 09:30 25 кръг Д Спортист 13 (София) анл.
23.05.2020 15:30 26 кръг Г София спорт (София) анл.
- 27 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Олимпия ФК (София) 13 6 3 4 29:16 21
5 Спартак 2015 (София) 13 5 4 4 33:30 19
6 Надежда (Доброславци) 14 5 2 7 26:37 17
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 14 4 3 7 23:34 15
8 Спортист 13 (София) 13 4 0 9 20:37 12

Надежда (Доброславци)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 10:30 1 кръг Д ОФК София (София) 0:2
29.09.2019 13:30 2 кръг Г Арес (София) 1:3
06.10.2019 09:00 3 кръг Д Ферион (София) 9:1
13.10.2019 13:30 4 кръг Д София спорт (София) 1:1
20.10.2019 09:00 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 7:0
17.11.2019 10:30 6 кръг Д Конкордия (София) 6:1
10.11.2019 12:00 7 кръг Г Ултраспорт академия (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК София (София) 7 7 0 0 34:3 21
2 Арес (София) 7 5 1 1 25:7 16
3 Надежда (Доброславци) 7 4 1 2 29:8 13
4 Ултраспорт академия (София) 7 4 1 2 31:17 13
5 София спорт (София) 7 2 2 3 16:13 8
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 09:00 1 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
28.03.2020 09:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
04.04.2020 10:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) анл.
11.04.2020 09:00 4 кръг Д Миньор (Перник) анл.
25.04.2020 09:00 5 кръг Г Спортист 13 (София) анл.
02.05.2020 09:00 6 кръг Д Ултраспорт академия (София) анл.
09.05.2020 09:00 7 кръг Г София спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 Велбъжд (Кюстендил) - 0 0 0 0:0 0
19 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0
19 Надежда (Доброславци) - 0 0 0 0:0 0
19 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Сливнишки герой (Сливница) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.900 58
октомври 2019 7.321 69
септември 2019 15.007 38
август 2019 6.727 74
май 2019 8.011 66
април 2019 16.013 33
март 2019 11.369 51
ноември 2018 10.182 61
октомври 2018 6.933 74
септември 2018 9.768 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници