Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:3
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:5
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) 3:1
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Гигант (Съединение) 0:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
08.11.2020 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 22 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 27 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 28 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 29 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 30 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 31 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 32 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 33 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 34 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Спартак 1947 (Пловдив) 12 3 4 5 14:20 13
12 Извор (Горски извор) 12 3 4 5 15:14 13
13 Сокол (Марково) 12 4 1 7 16:20 13
14 Карнобат (Карнобат) 12 3 3 6 16:21 12
15 Хасково (Хасково) 12 3 1 8 10:20 10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2020 09:00 - Г Хебър 1918 /юн.ст./ (Пазарджик) 8:2
25.07.2020 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
01.08.2020 09:30 - Г Чико Бунара (Бяга) 1:3

Сокол (Марково)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 19:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:6
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
14.08.2020 18:00 2 кръг Г Национал (София) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 1:5
26.08.2020 17:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
- 5 кръг
почива
05.09.2020 17:00 6 кръг Д Септември (София) 0:1
11.09.2020 17:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
16.09.2020 17:00 8 кръг Д Левски (София) 1:6
25.09.2020 17:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:5
30.09.2020 16:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
05.10.2020 16:00 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
11.10.2020 16:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2 Б1Б Спорт
17.10.2020 15:30 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
отложен 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
31.10.2020 15:00 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
07.11.2020 14:30 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
05.12.2020 17 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Д Национал (София) -:-
- 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Септември (София) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Левски (София) -:-
- 26 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 31 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 33 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 34 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Национал (София) 14 3 1 10 15:37 10
15 Царско село 2015 (София) 13 3 1 9 14:31 10
16 Сокол (Марково) 12 3 0 9 15:33 9
17 Монтана 1921 (Монтана) 13 1 2 10 7:26 5
-- Дунав (Русе) - 0 0 0 0:0 -

Сокол (Марково)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 2:4
28.10.2020 14:30 реванш Д Славия 1913 (София) -:-
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
09.09.2020 10:00 - Г Траките 2007 (Скутаре) 9:0
Област Пловдив / Финали
22.09.2020 17:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:1
Област Пловдив / Допълнителен бараж
23.09.2020 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-

Сокол (Марково)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:1
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:5
30.08.2020 17:00 6 кръг Д Дунав (Русе) 0:2
12.09.2020 11:30 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
19.09.2020 17:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
03.10.2020 09:30 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
10.10.2020 15:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
18.10.2020 11:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
01.11.2020 12:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
08.11.2020 13:00 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
05.12.2020 17 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1918 (Варна) 13 2 4 7 12:25 10
9 Черноморец 1919 (Бургас) 13 2 3 8 14:37 9
10 Арда 1924 (Кърджали) 13 2 2 9 12:30 8
11 Сокол (Марково) 13 2 0 11 12:39 6
12 Добруджа 1919 (Добрич) 13 0 0 13 11:59 0

Сокол (Марково)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.09.2020 10:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:9
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 09:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
отложен 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
06.09.2020 11:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:1
12.09.2020 10:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3
20.09.2020 11:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 0:4
26.09.2020 13:00 6 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
- 7 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 10 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 13 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 18 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 19 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 26 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Орлета (Пазарджик) 6 1 2 3 7:16 5
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 5 0 4 1 5:6 4
12 Спартак 1947 (Пловдив) 6 1 0 5 5:17 3
13 Сокол (Марково) 5 1 0 4 2:10 3
14 Карнобат (Карнобат) 6 1 0 5 6:17 3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 15 място
2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.098 67
октомври 2019 9.214 61
септември 2019 12.425 48
август 2019 4.477 87
май 2019 6.738 69
април 2019 10.911 53
март 2019 9.772 60
ноември 2018 10.437 56
октомври 2018 7.506 71
септември 2018 6.426 82
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници