Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 19:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:6
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
01.08.2020 1 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 2 кръг Г Национал (София) -:-
- 3 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 4 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 5 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 6 кръг Д Септември (София) -:-
- 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 8 кръг Д Левски (София) -:-
- 9 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 17 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Д Национал (София) -:-
- 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 23 кръг Г Септември (София) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Левски (София) -:-
- 26 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 31 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 33 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 34 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Сокол (Марково) - 0 0 0 0:0 0
1 Хебър 1918 (Пазарджик) - 0 0 0 0:0 0
1 ЦСКА (София) - 0 0 0 0:0 0

Сокол (Марково)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
- 1 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 2 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 5 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 6 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 13 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Сокол (Марково) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 1918 (Варна) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 1947 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 15 място
2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.098 67
октомври 2019 9.214 61
септември 2019 12.425 48
август 2019 4.477 87
май 2019 6.738 69
април 2019 10.911 53
март 2019 9.772 60
ноември 2018 10.437 56
октомври 2018 7.506 71
септември 2018 6.426 82
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници