Металик 1938 (Сопот)

BGSupporters форум

Металик 1938 (Сопот)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2021 18:00 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:5
отложен 2 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
04.09.2021 17:00 3 кръг Г Садово (Садово) 3:0
11.09.2021 17:00 4 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 2:2
19.09.2021 17:00 5 кръг Г Спартак (Болярци) 1:0
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Марица (Милево) 1:4
02.10.2021 16:00 7 кръг Д Тракия (Нови извор) 5:0
09.10.2021 16:00 8 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 4:2
16.10.2021 16:00 9 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
24.10.2021 16:00 10 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
30.10.2021 14:30 11 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
07.11.2021 14:30 12 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
13.11.2021 14:30 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
20.11.2021 14:30 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
27.11.2021 14:30 15 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 16 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 18 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 19 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 20 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
- 21 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 22 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
- 23 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 24 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 25 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 26 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 27 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
- 28 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица (Милево) 8 6 0 2 27:13 18
4 Дълго поле (Дълго поле) 9 5 2 2 14:11 17
5 Металик 1938 (Сопот) 8 5 1 2 20:13 16
6 Житница (Житница) 7 4 1 2 19:15 13
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 9 4 1 4 20:25 13

Металик 1938 (Сопот)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2021 10:30 1 кръг Д Тунджа (Павел баня) анл.
17.09.2021 15:00 2 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:2
отложен 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
29.09.2021 16:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
отложен 5 кръг Г Сокол (Марково) -:-
отложен 6 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
24.10.2021 12:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
28.10.2021 15:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
07.11.2021 12:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
11.11.2021 14:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
23.11.2021 14:00 11 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 17 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 5 1 0 4 5:10 3
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 5 1 0 4 4:18 3
10 Траките 2007 (Скутаре) 4 0 1 3 3:14 1
11 Металик 1938 (Сопот) 2 0 0 2 0:5 0
-- Тунджа (Павел баня) - 0 0 0 0:0 -

Металик 1938 (Сопот)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2021 10:30 1 кръг Г Труд (Труд) 1:4
02.10.2021 12:00 2 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:3
отложен 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
15.10.2021 16:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
- 5 кръг
почива
29.10.2021 14:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
07.11.2021 10:30 7 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 8 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 9 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Съединение) 1 1 0 0 2:0 3
4 ФК Вихър 1965 (Златоград) 2 1 0 1 3:4 3
5 Юнайтед (Пловдив) 2 0 0 2 0:5 0
6 Металик 1938 (Сопот) 2 0 0 2 1:7 0
- Лидер Пловдив (Ягодово) 2 0 0 2 0:6 -

Металик 1938 (Сопот)

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:30 1 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:7
19.09.2021 10:30 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
23.09.2021 17:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
- 4 кръг
почива
03.10.2021 10:30 5 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 1:4
отложен 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
отложен 7 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
24.10.2021 10:30 8 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
31.10.2021 10:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
07.11.2021 10:30 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
14.11.2021 10:30 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
20.11.2021 12:30 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
28.11.2021 12:00 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак 1947 (Пловдив) 5 1 2 2 6:12 5
10 Ботев II (Пловдив) 6 1 2 3 7:10 5
11 Марица 1921 II (Пловдив) 5 1 0 4 6:29 3
12 ФК Арда 1924 (Кърджали) 6 0 2 4 1:9 2
13 Металик 1938 (Сопот) 4 0 0 4 2:20 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ПД 5 място
2019/2020 А ОФГ ПД 9 място
2018/2019 А ОФГ ПД 9 място
2017/2018 А ОФГ ПД 5 място
2016/2017 А ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 16 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници