Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
20.08.2022 18:00 3 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 5:0
27.08.2022 18:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Несебър (Несебър) 0:3
11.09.2022 17:00 6 кръг Г Саяна (Хасково) 2:1
16.09.2022 17:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
25.09.2022 17:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
28.09.2022 17:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
04.10.2022 16:00 10 кръг Г Берое II (Стара Загора) 2:2
08.10.2022 16:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
15.10.2022 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
22.10.2022 16:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
26.10.2022 16:00 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:4
29.10.2022 16:00 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
05.11.2022 14:30 16 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:4
12.11.2022 14:30 17 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3
19.11.2022 14:30 18 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
26.11.2022 14:30 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:0
- 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 21 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 22 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 23 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 25 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 27 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 29 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 32 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 34 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 35 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 36 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 37 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 38 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 7 6 6 27:22 27
12 Локомотив 1926 II (Пловдив) 19 8 3 8 23:16 27
13 Атлетик (Куклен) 19 7 3 9 22:33 24
14 Левски (Карлово) 19 6 4 9 16:24 22
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 6 1 12 24:32 19
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
17.08.2022 18:00 - Г Гигант (Съединение) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
02.11.2022 14:30 - Г Гигант (Съединение) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2022 10:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
27.07.2022 18:30 - Д Сокол (Марково) 1:4
30.07.2022 10:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2

Атлетик (Куклен)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2022 18:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
отложен 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
22.09.2022 16:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
03.10.2022 16:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
09.10.2022 10:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 1:4
18.10.2022 13:00 6 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 4:0
23.10.2022 11:00 7 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
27.10.2022 16:00 8 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:3
- 9 кръг
почива
13.11.2022 09:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
20.11.2022 12:00 11 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 5:2
23.11.2022 14:00 12 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:0
04.12.2022 10:30 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 25 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сокол (Марково) 11 5 0 6 28:23 15
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 5 0 7 17:22 15
9 Атлетик (Куклен) 11 5 0 6 19:24 15
10 Верея (Стара Загора) 12 4 0 8 26:39 12
11 Арда 1924 (Кърджали) 10 3 0 7 9:24 9

Атлетик (Куклен)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 10:30 1 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) 4:2
11.09.2022 12:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:7
- 3 кръг
почива
24.09.2022 10:30 4 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
01.10.2022 12:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:5
отложен 6 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
12.10.2022 15:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
15.10.2022 10:00 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:4
22.10.2022 10:00 9 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 3:1
30.10.2022 10:00 10 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0
05.11.2022 10:30 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:2
13.11.2022 09:30 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
20.11.2022 12:30 13 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 9:1
27.11.2022 12:00 14 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 1:1
04.12.2022 10:00 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 5:1
- 16 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 28 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 29 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 30 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 14 9 1 4 32:18 28
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 14 8 0 6 34:21 24
6 Атлетик (Куклен) 13 7 2 4 40:30 23
7 Пловдив сити (Пловдив) 14 6 3 5 30:25 21
8 Юнайтед (Пловдив) 14 6 3 5 33:37 21

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 11 място
2020/2021 Трета лига 6 място
2019/2020 Трета лига 13 място
2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници