Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:0
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Железница (Железница) 7:1
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
- 5 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 6 кръг Д Спарта (София) -:-
- 7 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 9 кръг Г Септември II (София) -:-
- 10 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 11 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 12 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 13 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 14 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 15 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 16 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 17 кръг Г Спарта (София) -:-
- 18 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 19 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 20 кръг Д Септември II (София) -:-
- 21 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 22 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 4 4 0 0 20:3 12
2 Люлин (кв.Люлин, София) 4 3 0 1 10:11 9
3 Витоша II (Бистрица) 4 3 0 1 17:6 9
4 Септември II (София) 4 3 0 1 16:8 9
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 4 3 0 1 14:4 9

Левски Раковски (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:30 1 кръг Д Септември (Симитли) 2:2
06.09.2020 14:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:5
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 2:4
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:6
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
04.10.2020 14:00 6 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:1
09.10.2020 16:00 7 кръг Д Барокко (София) 1:2
18.10.2020 13:00 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:5
23.10.2020 15:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:5
01.11.2020 14:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
08.11.2020 14:00 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
15.11.2020 14:00 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) -:-
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 16 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Г Барокко (София) -:-
- 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 24 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 25 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) -:-
- 26 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Барокко (София) 8 2 2 4 8:22 8
11 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 18:32 7
12 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 8 2 0 6 13:22 6
13 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 1 1 6 8:23 4
14 Левски Раковски (София) 8 0 1 7 15:30 1

Левски Раковски (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
15.08.2020 10:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:5
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
23.08.2020 10:00 4 кръг Г Септември (София) 0:7
27.08.2020 10:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:5
30.08.2020 17:30 6 кръг Г Национал (София) 0:5
12.09.2020 11:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
20.09.2020 11:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Левски (София) 0:5
03.10.2020 16:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:1
10.10.2020 16:00 11 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 2:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
25.10.2020 15:30 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
01.11.2020 13:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
08.11.2020 13:00 15 кръг Д Септември (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Национал (София) -:-
- 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 4 1 8 23:45 13
9 Спартак 1919 (Плевен) 13 2 3 8 19:57 9
10 Локомотив София 1929 (София) 13 3 0 10 14:46 9
11 Левски Раковски (София) 13 2 1 10 18:44 7
12 Монтана 1921 (Монтана) 13 0 0 13 5:75 0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Д Малеш (Микрево) 5:3
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
11.09.2020 17:00 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:4
19.09.2020 13:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
- 5 кръг
почива
03.10.2020 13:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Левски (София) 1:8
17.10.2020 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Септември (София) -:-
21.11.2020 13:00 13 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 14 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 15 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Септември (София) -:-
- 26 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Миньор (Перник) 7 4 2 1 12:7 14
6 Царско село 2015 (София) 9 4 1 4 26:17 13
7 Левски Раковски (София) 8 4 0 4 16:27 12
8 Витоша 13 (София) 9 3 1 5 9:16 10
9 Беласица (Петрич) 7 2 1 4 5:10 7

Левски Раковски (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Г Септември (София) 0:3
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Г Развитие МФ (София) 1:24
06.09.2020 11:30 2 кръг Д Ферион (София) 1:11
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Септември (София) 0:9
18.09.2020 11:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
26.09.2020 09:30 5 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:10
03.10.2020 11:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:14
10.10.2020 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:12
19.10.2020 15:30 8 кръг Д София спорт (София) -:-
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
31.10.2020 09:00 10 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
07.11.2020 11:30 11 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
14.11.2020 11:30 12 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Барокко (София) -:-
- 14 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 15 кръг Г Ферион (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Г София спорт (София) -:-
- 22 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 23 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 24 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 25 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 26 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Барокко (София) 8 2 2 4 21:13 8
11 Искър 1945 (Нови Искър) 7 1 0 6 5:62 3
12 Сантяго Бернабеу (София) 8 0 0 8 6:50 0
13 Интер Джесика 2010 (София) 6 0 0 6 1:67 0
14 Левски Раковски (София) 7 0 0 7 6:83 0

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:00 1 кръг Д Национал (София) 3:3
05.09.2020 11:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
12.09.2020 09:30 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:1
19.09.2020 11:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2
25.09.2020 17:00 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 6:0
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
16.10.2020 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
24.10.2020 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
31.10.2020 11:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
07.11.2020 11:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 12 кръг Г Национал (София) -:-
- 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 17 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 СОУ (София) 8 6 0 2 19:6 18
5 Кюстендил (Кюстендил) 9 5 1 3 20:14 16
6 Левски Раковски (София) 9 4 2 3 18:16 14
7 Беласица (Петрич) 8 3 1 4 16:12 10
8 Металург 1957 (Перник) 9 3 0 6 9:34 9

Левски Раковски (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Септември (София) 0:7
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
26.09.2020 09:30 3 кръг Г Левски (София) 0:17
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 0:13
11.10.2020 09:30 5 кръг Г Национал (София) 0:6
18.10.2020 16:30 6 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:5
01.11.2020 09:30 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
08.11.2020 09:30 9 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
22.11.2020 09:30 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 12 кръг Д Септември (София) -:-
- 13 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 14 кръг Д Левски (София) -:-
- 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Д Национал (София) -:-
- 17 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 21 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 РД Спорт (София) 7 2 1 4 13:15 7
9 Витоша 13 (София) 6 2 0 4 19:20 6
10 Олимпия ФК (София) 7 0 2 5 9:48 2
11 Царско село 2015 (София) 6 0 0 6 0:43 0
12 Левски Раковски (София) 7 0 0 7 1:56 0

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 15:00 1 кръг Г ОФК София (София) 6:1
04.10.2020 09:00 2 кръг Г Арес (София) 1:3
11.10.2020 13:30 3 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
18.10.2020 10:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
25.10.2020 12:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 8 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 4 3 0 1 8:3 9
4 Н спорт (София) 4 2 1 1 22:4 7
5 Левски Раковски (София) 4 2 0 2 11:8 6
6 Кюстендил (Кюстендил) 4 2 0 2 5:20 6
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 2 0 2 4:14 6

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 4:1
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
10.10.2020 13:30 3 кръг Д Ботев 2017 (Батановци) 10:0
- 4 кръг
почива
24.10.2020 12:00 5 кръг Д Левски (София) -:-
- 6 кръг Г Национал (София) -:-
- 7 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 9 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 10 кръг Д Септември (София) -:-
- 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 4 3 1 0 20:7 10
2 Левски Раковски (София) 3 3 0 0 18:2 9
3 Славия 1913 (София) 3 2 1 0 20:0 7
4 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3 2 1 0 20:4 7
5 Спортист 13 (София) 4 2 1 1 8:8 7

Левски Раковски II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
04.10.2020 13:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 2:3
11.10.2020 15:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
- 4 кръг
почива
25.10.2020 13:30 5 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 6 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 7 кръг Д Левски II (София) -:-
- 8 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 10 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 4 1 1 2 10:9 4
8 Кюстендил (Кюстендил) 4 1 1 2 8:21 4
9 Развитие на млади футболисти (София) 4 1 0 3 5:20 3
10 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 4 0 1 3 3:10 1
11 Левски Раковски II (София) 3 0 0 3 4:8 0

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 12:30 1 кръг Д Елит София (София) 0:3
04.10.2020 12:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:4
11.10.2020 11:20 3 кръг Д Младост 2015 (София) 3:0
- 4 кръг
почива
25.10.2020 11:20 5 кръг Д Септември (София) -:-
- 6 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 7 кръг Д Национал (София) -:-
- 8 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 9 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 10 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 11 кръг Д Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Талант (София) 4 1 1 2 5:6 4
8 Атлетико Артен (София) 3 1 0 2 14:9 3
9 Левски Раковски (София) 3 1 0 2 4:7 3
10 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 3 1 0 2 9:17 3
11 Младост 2015 (София) 4 0 0 4 0:33 0

Левски Раковски (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 13:40 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:5
03.10.2020 10:10 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
10.10.2020 12:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
17.10.2020 11:20 4 кръг Г Щурче (София) 1:1
24.10.2020 11:20 5 кръг Д Левски (София) -:-
31.10.2020 12:30 6 кръг Г Национал (София) -:-
07.11.2020 10:10 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
14.11.2020 13:40 8 кръг Г Септември (София) -:-
21.11.2020 09:00 9 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 4 2 0 2 8:4 6
7 Септември (София) 4 1 1 2 6:9 4
8 Левски Раковски (София) 4 0 1 3 4:12 1
9 Щурче (София) 4 0 1 3 1:13 1
10 София спорт (София) 4 0 0 4 4:26 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници