Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
04.09.2016 17:00 4 кръг Д Кариана (Ерден) 0:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
18.09.2016 17:00 6 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
25.09.2016 17:00 7 кръг Г Ком (Берковица) 2:1
- 8 кръг
почива
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Ювентус (Малчика) 4:1
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:0
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:3
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Академик (Свищов) 2:0
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
12.03.2017 14:30 17 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
24.03.2017 14:30 19 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
02.04.2017 17:00 20 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
09.04.2017 17:00 21 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
14.04.2017 17:00 22 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 23 кръг
почива
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
07.05.2017 18:00 25 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Академик (Свищов) -:-
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Севлиево (Севлиево) 14 9 1 4 33:20 28
5 Бдин 1923 (Видин) 14 8 2 4 40:12 26
6 Павликени (Павликени) 14 7 2 5 19:14 23
7 Вихър (Славяново) 14 6 3 5 36:17 21
8 Академик (Свищов) 14 5 4 5 15:17 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Първи кръг
14.09.2016 16:00 - Г Академик (Свищов) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.10.2016 16:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4

Павликени (Павликени)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 16:00 1 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 3:3
30.09.2016 16:00 2 кръг Д Ювентус (Малчика) 4:1
07.10.2016 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:3
14.10.2016 4 кръг Д Партизан (Червен бряг) 6:1
21.10.2016 5 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
28.10.2016 6 кръг Г Гигант (Белене) 5:0
04.11.2016 7 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 3:1
11.11.2016 8 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
18.11.2016 9 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) -:-
- 10 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 11 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
- 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 14 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 15 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 16 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 18 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Трявна (Трявна) 8 7 1 0 44:3 22
2 Мизия 2005 (Кнежа) 8 7 1 0 40:11 22
3 Павликени (Павликени) 8 4 3 1 25:11 15
4 Ювентус (Малчика) 8 5 0 3 31:16 15
5 Ресен 2012 (Ресен) 8 4 1 3 15:18 13

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:4
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:4
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 6:1
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 3:2
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
- 7 кръг
почива
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Академик (Свищов) 10:2
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 4:1
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Трявна (Трявна) 2:3
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 15 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 16 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 20 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 21 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра (Полски Тръмбеш) 8 7 0 1 23:8 21
3 Трявна (Трявна) 9 5 1 3 28:22 16
4 Павликени (Павликени) 9 5 0 4 30:24 15
5 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 0 3 20:12 15
6 Янтра Габрово (Габрово) 9 4 1 4 21:31 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 14 място
1948/1949 МФД 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници