ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:2
13.08.2023 18:00 2 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:3
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
26.08.2023 18:00 4 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:1
02.09.2023 17:00 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
09.09.2023 17:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
16.09.2023 17:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
24.09.2023 17:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:7
27.09.2023 17:00 9 кръг Д Левски (Карлово) 4:3
30.09.2023 17:00 10 кръг Д Созопол (Созопол) 0:1
07.10.2023 16:00 11 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
14.10.2023 16:00 13 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
28.10.2023 16:00 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
04.11.2023 14:30 16 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
18.11.2023 14:30 18 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
25.11.2023 14:30 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 20 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 23 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 24 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 25 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 27 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 29 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 30 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 31 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 32 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 34 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 35 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 36 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 37 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 38 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Сокол (Марково) 10 4 0 6 17:25 12
15 Ботев II (Пловдив) 10 3 1 6 13:19 10
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 2 3 5 12:25 9
17 Берое II (Стара Загора) 10 3 0 7 12:27 9
18 Левски (Карлово) 10 1 2 7 14:27 5
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ямбол / Финал
30.08.2023 17:00 - Д Априлец 2017 (Бояджик) 5:0
Югоизточна България / Финали
06.09.2023 17:00 - Г Несебър (Несебър) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2023 18:30 - Г Загорец (Нова Загора) 0:3
08.07.2023 18:30 - Д Берое II (Стара Загора) 3:1
15.07.2023 10:30 - Г Розова долина (Казанлък) 0:2
22.07.2023 18:30 - Г Карнобат (Карнобат) 0:2
29.07.2023 10:30 - Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 15:00 1 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 2:0
20.09.2023 17:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:7
28.09.2023 13:00 3 кръг Г Минерал (Ягода) 2:3
05.10.2023 15:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
12.10.2023 15:00 5 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
19.10.2023 15:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
26.10.2023 15:00 7 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
02.11.2023 15:00 8 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
09.11.2023 15:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
16.11.2023 15:00 10 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
23.11.2023 15:00 11 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 12 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
- 15 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 17 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 18 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Овощник (Овощник) -:-
- 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 21 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 3 2 0 1 12:11 6
7 Минерал (Ягода) 2 1 0 1 3:8 3
8 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3 1 0 2 4:10 3
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 1 0 0 1 0:2 0
10 Верея (Стара Загора) 3 0 0 3 2:12 0

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:5
17.09.2023 10:00 2 кръг Д Шампион (Ямбол) 2:4
22.09.2023 11:00 3 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:5
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 0:5
07.10.2023 10:00 5 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
21.10.2023 10:00 7 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
28.10.2023 10:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
05.11.2023 10:00 9 кръг Г ФК Харманли (Харманли) -:-
11.11.2023 10:00 10 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) -:-
18.11.2023 10:00 11 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
25.11.2023 10:00 12 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 13 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 14 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 ФК Харманли (Харманли) 4 1 0 3 3:15 3
12 Сините камъни 2022 II (Сливен) 3 1 0 2 6:6 3
13 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4 0 0 4 2:19 0
14 Верея (Стара Загора) 4 0 0 4 0:22 0
15 Чирпан 1929 II (Чирпан) 4 0 0 4 1:36 0

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:30 1 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 6:4
16.09.2023 11:30 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:5
22.09.2023 11:30 3 кръг Г Саяна (Хасково) 4:5
30.09.2023 11:30 4 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
07.10.2023 11:30 5 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 6 кръг
почива
21.10.2023 11:30 7 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
28.10.2023 11:30 8 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
04.11.2023 11:30 9 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
11.11.2023 11:30 10 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
18.11.2023 11:30 11 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
25.11.2023 11:30 12 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
02.12.2023 11:30 13 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 16 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 17 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 21 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Шампион (Ямбол) -:-
- 23 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 25 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 26 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сините камъни 2022 (Сливен) 3 1 0 2 19:9 3
10 Шампион (Ямбол) 3 1 0 2 9:10 3
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3 1 0 2 14:14 3
12 Арсенал 2000 (Казанлък) 2 0 0 2 1:26 0
13 Загорец (Нова Загора) 3 0 0 3 2:32 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.626 77
октомври 2019 4.122 85
септември 2019 9.789 62
август 2019 3.746 89
май 2018 8.545 64
април 2018 9.127 62
март 2018 3.141 87
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници