Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 8:0
06.09.2020 11:30 2 кръг Г Левски Раковски (София) 11:1
12.09.2020 11:30 3 кръг Д Барокко (София) 4:0
17.09.2020 11:30 4 кръг Г Развитие МФ (София) 5:3
26.09.2020 11:30 5 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 17:1
03.10.2020 09:00 6 кръг Д Септември (София) 2:3
11.10.2020 11:00 7 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
18.10.2020 16:30 8 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
31.10.2020 11:30 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0
07.11.2020 11:30 11 кръг Г София спорт (София) 4:0
14.11.2020 11:30 12 кръг Д Победа 2013 (София) 4:3
21.11.2020 11:30 13 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 12:1
28.02.2021 11:00 14 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
07.03.2021 11:00 15 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
14.03.2021 11:00 16 кръг Г Барокко (София) -:-
21.03.2021 11:00 17 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
27.03.2021 11:00 18 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
06.04.2021 11:00 19 кръг Г Септември (София) -:-
11.04.2021 11:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
18.04.2021 18:00 21 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
25.04.2021 11:00 22 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
05.05.2021 11:00 23 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
09.05.2021 11:00 24 кръг Д София спорт (София) -:-
16.05.2021 11:00 25 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
23.05.2021 11:00 26 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар (Етрополе) 13 10 1 2 53:9 31
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 13 10 1 2 73:19 31
4 Ферион (София) 13 9 1 3 71:20 28
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 8 3 2 51:18 27
6 Развитие на млади футболисти (София) 12 7 2 3 73:18 23

Ферион (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 13:00 - Г Елит София (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Д ЦСКА (София) 0:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:30 1 кръг Д ОФК София (София) 1:11
05.09.2020 13:30 2 кръг Г София спорт (София) 1:9
12.09.2020 09:30 3 кръг Д Арес (София) 0:20
22.09.2020 09:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:10
26.09.2020 09:30 5 кръг Г Спортист 13 (София) 0:11
02.10.2020 19:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 2:7
10.10.2020 09:30 7 кръг Г Сердика (София) анл.
17.10.2020 09:00 8 кръг Д Победа 2013 (София) 1:15
27.10.2020 14:00 9 кръг Д Елит София (София) 0:13
31.10.2020 09:30 10 кръг Г ОФК София (София) 0:9
07.11.2020 13:00 11 кръг Д София спорт (София) 2:7
14.11.2020 09:30 12 кръг Г Арес (София) 0:3
21.11.2020 09:30 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:14
отложен 14 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
27.02.2021 13:00 15 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 16 кръг
почива
13.03.2021 09:00 17 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
20.03.2021 09:00 18 кръг Г Елит София (София) -:-
27.03.2021 09:00 19 кръг Д ОФК София (София) -:-
06.04.2021 09:00 20 кръг Г София спорт (София) -:-
10.04.2021 09:00 21 кръг Д Арес (София) -:-
17.04.2021 09:00 22 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
24.04.2021 09:00 23 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
05.05.2021 09:00 24 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 25 кръг
почива
15.05.2021 09:00 26 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
23.05.2021 09:00 27 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Победа 2013 (София) 11 3 1 7 39:40 10
7 София спорт (София) 12 2 1 9 18:57 7
8 Елит София (София) 10 1 3 6 23:20 6
9 Ферион (София) 12 0 0 12 8:129 0
-- Сердика (София) 2 0 1 1 3:7 -

Ферион (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 09:00 1 кръг Г Спорт за всички (София) 3:1
04.10.2020 09:00 2 кръг Д Сердика (София) 8:0
11.10.2020 09:00 3 кръг Г ОФК София (София) 4:2
18.10.2020 09:00 4 кръг Д БАМФ (София) 1:0
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Левски (Чепинци) 0:3
01.11.2020 09:00 6 кръг Д Щурче (София) 3:3
08.11.2020 09:00 7 кръг Г Ултраспорт академия (София) 3:0
15.11.2020 09:00 8 кръг Д Гранит (Владая) 5:2
22.11.2020 09:00 9 кръг Г Победа 2013 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 9 9 0 0 52:1 27
2 Ферион (София) 9 7 1 1 30:11 22
3 Спорт за всички (София) 9 5 2 2 25:14 17
4 Гранит (Владая) 9 4 3 2 24:18 15
5 Щурче (София) 9 3 5 1 12:12 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници