Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
28.08.2022 18:00 1 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:3
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Житен (Житен) 0:0
11.09.2022 18:00 3 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 4:0
18.09.2022 17:00 4 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:2
25.09.2022 17:00 5 кръг Г Сокол (Негован) 0:3
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
16.10.2022 14:00 7 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
23.10.2022 16:00 8 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
06.11.2022 15:00 10 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
20.11.2022 16:30 12 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Житен (Житен) 5 1 4 0 8:7 7
8 Искър 1945 (Нови Искър) 5 2 1 2 19:14 7
9 Ферион (София) 5 2 1 2 9:8 7
10 Спартак 1933 (Подгумер) 5 2 0 3 8:15 6
11 Вихър (кв.Требич, София) 5 2 0 3 9:22 6

Ферион (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 18:00 1 кръг Г Барокко (София) 3:1
03.09.2022 16:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
10.09.2022 18:00 3 кръг Г УФК Ботев (София) 3:2
17.09.2022 17:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:1
24.09.2022 10:30 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:3
08.10.2022 16:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 7 кръг
почива
22.10.2022 16:00 8 кръг Д Конкордия (София) -:-
29.10.2022 15:00 9 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
05.11.2022 15:00 10 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
12.11.2022 14:00 11 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
26.11.2022 14:00 13 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 14 кръг Д Барокко (София) -:-
- 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 17 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 22 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 23 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 24 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 25 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 26 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 4 0 0 39:5 12
3 РД Спорт (София) 5 4 0 1 18:1 12
4 Ферион (София) 5 3 2 0 13:9 11
5 Балкан 1929 (Ботевград) 5 3 1 1 28:11 10
6 Победа 1945 (София) 4 2 1 1 10:10 7

Ферион (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 11:00 1 кръг Д УФК Ботев (София) 0:9
11.09.2022 11:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 1:10
18.09.2022 11:00 3 кръг Д София спорт (София) 0:6
25.09.2022 11:00 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:6
09.10.2022 11:00 5 кръг Д Гранит (Владая) -:-
16.10.2022 11:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
23.10.2022 11:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
30.10.2022 11:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
06.11.2022 11:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 10 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 11 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 12 кръг Г София спорт (София) -:-
- 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 14 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 15 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 17 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК София 1992 (София) 4 1 1 2 10:9 4
7 Развитие на млади футболисти (София) 3 1 0 2 7:6 3
8 УФК Ботев (София) 4 1 0 3 12:9 3
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 4 1 0 3 9:13 3
10 Ферион (София) 4 0 0 4 2:31 0

Ферион (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Г Арес (София) 0:3
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:3
- 3 кръг
почива
24.09.2022 09:00 4 кръг Г ОФК София 1992 (София) 5:1
08.10.2022 09:00 5 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
15.10.2022 09:00 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
22.10.2022 09:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
29.10.2022 18:30 8 кръг Г Конкордия (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 10 кръг Д Арес (София) -:-
- 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 14 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 15 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 18 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арес (София) 4 2 1 1 9:2 7
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 1 1 2 19:6 4
6 Ферион (София) 3 1 1 1 8:7 4
7 ОФК София 1992 (София) 3 1 0 2 16:7 3
8 Победа 1945 (София) 3 0 0 3 1:15 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници